• Огляд

  Елітне насіння конопель автоквітучого гібрида Mohan Ram feminised від сідбанка Ganja Seeds - прекрасний вибір для початківця ботаніка, який бажає вперше виростити медичний канабіс в домашніх умовах. Енергійні і життєздатні сходи стрімко перетворюються в пишні кущі, які зовнішнім виглядом підкреслюють домінуючу індіку в генотипі. Широке листя, щільні шишки, чудовий аромат і концентрація ТГК 21% - далеко не всі принади представленого стрейна.

  Життєвий цикл штаму становить 7-9 тижнів. До кінця цвітіння приміщення наповнюється приємним фруктовим запахом, а кількість блискучих трихом здивує навіть бувалого гровера.

  Походження конопель Mohan Ram

  Для створення шедевра брідерскої майстерності селекціонери задіяли генетику легендарної Білої Вдови (White Widow) і S.A.D. Sweet Afgani Delicious auto. Отримане насіння конопель було висаджене, а зі сходів відібраний найкращий фенотип, який професійні брідери стабілізували протягом трьох поколінь.

  Особливості вирощування конопель Mohan Ram

  Автоквітучі сорти марихуани простіше і легше піддаються грову в недосвідчених руках. Для них актуальний постійний режим освітлення 18/6. Досвідчені садівники наполягають на культивації auto Mohan Ram feminised в режимі 20/4, але право вибору завжди залишається за ботаніком. Представлений гібрид прекрасно тренується і не піддається стресу при різких коливаннях температури. Любить помірний полив і не відмовиться від додаткової підгодівлі. З куща в умовах відкритого грунту знімають до 180 грам важких і щільних шишок. Урожайність в домашніх умовах становить до 500 грам сухих бутонів.

  Довідка! Таблетки CO2 допоможуть значно підвищити результативність грову в індорі.

  Компактні розміри кущів (80 сантиметрів у висоту) дають можливість вирощувати стрейн в умовах обмеженого простору. Оптимальне освітлення - від 150 Вт.

  Аромат і ефект конопель Mohan Ram

  Проліковані шишки цього сорту канабісу виділяють фруктовий аромат з пряними нотками. Одна затяжка білосніжного диму моментально викличе хвилю всецілої розслабленості і достатку життям. М'язи розслабляться, а думки зі світу хаосу перейдуть в гармонійний творчий настрій.

  Медичне застосування конопель Mohan Ram

  У терапевтичних цілях екстракти культури використовують для зняття тремору, стимуляції апетиту і як заспокійливий засіб.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний stone ефект
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Auto White Widow x S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Mohan Ram feminised Ganja Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • И
   • 29 липня 2021 15:58
   Мощь

   Мощнейший сорт, брал по совету друзей, уложил с первого напаса, севетую всем попробовать данный сорт, спасибо за бонусы.

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto Mohan Ram feminised Ganja Seeds
Код товара: 7079
  Buy Насіння конопель Auto Mohan Ram feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель автоквітучого гібрида Mohan Ram feminised від сідбанка Ganja Seeds - прекрасний вибір для початківця ботаніка, який бажає вперше виростити медичний канабіс вдома.
   В наявності 
  159,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду