• Огляд

  У гібрида Аuto Maria feminised просто легендарна генетика. Селекціонери сідбанка GanjaSeeds взяли за базову лінію багаторазового переможця міжнародних виставок, в тому числі кубка «High Life». Якщо ви все ще перебирає в голові відомі сорти насіння конопель, і не здогадалися, то це популярна у всьому світі Santa Maria. Так, саме її гени були схрещені з найчистішим Ruderalis. Такий крос надав вже відомим перевагам Санта Марії автоквіт і максимальну адаптованість до різних кліматичних умов для гровінга.

  Загальні характеристики конопель Maria

  Представляючи це автоквітуче насіння фем конопель, позначимо відразу, що для цвітіння рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів. Від конкретної дати висадки посівного матеріалу буде залежати і термін дозрівання. Брідери GanjaSeeds принципово не озвучують чіткі терміни, прекрасно розуміючи, наскільки різними можуть бути умови вирощування і клімат в кожному конкретно взятому прикладі. Єдине, в чому ви можете бути точно впевнені - стабільність врожаю. Маса готового до вживання канабісу дорівнює 400-600 грамам. Знову ж таки, вилка пов'язана з методом культивації а він може бути абсолютно різним (Greenhouse, Outdoor, Indoor).

  Вирощування конопель Maria

  З переваг стрейна обов'язково слід виділити вологостійкість, захист від захворювань і шкідників, а також стійкість до перепадів температури. Незважаючи на компактні розміри кущів, суцвіття у дорослих особин великі і швидко покриваються значним шаром апетитних смол.

  Медичне застосування конопель Maria

  Орієнтованість на комерцію, жодним чином не впливає на можливість використовувати даний канабіс для профілактичних маніпуляцій і лікування. Точно відомо про ефективність Аuto Maria feminised, як анестетичного засобу проти болю різного походження. Антистрес, стимулятор апетиту, заспокійливий і позитивний продукт - все це конкретно відноситься до властивостей канабісу Авто Марія.

  Аромат і ефект конопель Maria

  Головний аромат хеша - перцева м'ята, а в якості доповнення букета, гурмани з легкістю виявлять легкі фруктові та гвоздичні нотки. Смак конопель яскравий і претензійний. Ефект бадьорить, що супроводжується відмінним настроєм і запаморочливою ейфорією.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:підбадьорливий, що супроводжується відмінним настроєм і запаморочливої ??ейфорією
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1871
  Buy Auto Maria feminised Ganja Seeds
  З переваг стрейна обов'язково слід виділити вологостійкість, захист від захворювань і шкідників, а також стійкість до перепадів температури. Представляючи це автоквітуче насіння фем конопель, позначимо відразу, що для цвітіння рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Maria feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:32
  Ganja Seeds

  Садив сємки в землю на початку травня, доросли до 70-75 см і зацвіли (це індаур) пахнуть смачно. Мб через місяць харвестну. Одна рослина я загнув, тепер дивлюся як суцвіттями заростає і шкодую, що з іншими на вчинив так само. Швидше б спробувати)))

  • 25 січня 2017 12:58
  выращивание конопли автоцвет дома

  можеит кто помочь? нужен днат и денег нету((

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду