• Огляд

  Auto Mamba Negra - фемінізований, ідеально збалансований сатіва-індічний гібрид від селекціонерів GanjaSeeds. Рослини повністю дозрівають за 70 днів від насіння і порадують чудовим урожаєм смолистих шишок з високими смакоароматичними характеристиками. Кущі легко протистоять епідемії цвілі і не бояться різких перепадів температур. Сильні пориви вітру, зливи і затяжні періоди посухи не завадять кущику дозріти і повністю розкрити свій потенціал. Якщо і існують невибагливі сорти, які підходять новачкам для першого гров, то перший в їхньому списку auto Mamba Negra fem.

  Структуру куща відрізняють міцні і довгі бічні гілки і могутня центральна кола, здатна до харвесту перетворитися на суцільну шишку гігантських розмірів. Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів. Запах під час цвітіння сильний, але приємний. У букеті змішалися цитрусові інтонації, обрамлені спеціями і ладаном.

  Родовід конопель Mamba Negra

  Насіння коноплі було отримане шляхом схрещування оригінального клону Mamba Negra з загадковим і психоактивним auto Tangie. Одержаний гібрид успадкував міць і врожайність своїх батьків, проявивши прекрасну смакоароматичну композицію. ТГК - 18-20%

  Особливості вирощування конопель Mamba Negra

  Оптимізоване для індора насіння конопель продемонструвало відмінний результат в умовах відкритого грунту. Невисокий зріст дозволяє маскувати плантацію у високій траві і серед зростаючих низькорослих чагарників. Розсаду на вулиці висаджують в заздалегідь підготовлені лунки, наповнені живильним грунтом, змішаним з вермикулітом і кокосовою стружкою.

  У гроубоксі рекомендується встановити лампу від 250 Ватт ДНаТ і вирощувати стрейн технікою SCROG (Сітка) в горщиках обсягом від 7-10 літрів. При таких умовах можна розраховувати на 340-450 грам з одного квадратного метра або до 70 грам з одного куща. З огляду на автоквітучі властивості гібрида, гровер зможе зібрати до 4 врожаїв за один сезон в аутдорі.

  Смак і ефект конопель Mamba Negra

  Чарівний аромат цитруса і прянощів наповнить все приміщення, в якому буде надламана суха пролікована шишка. З першої затяжки тягучий і насичений маслами дим подарує хвилю щастя і радості. Через деякий час, ейфорію змінить заспокійливий стоун. Він подарує заспокоєння і розслабить тіло.

  Медичні властивості конопель Mamba Negra

  Насіння конопель подарує не тільки прекрасний урожай, що допомагає розслабитися і відпочити від щоденних турбот, але і справжні ліки від багатьох недуг. Екстракти марихуани використовують для усунення больових симптомів, різного походження, а також як засіб від безсоння, нудоти і при втраті апетиту.

  У магазині можна купити елітне насіння конопель у фірмовій упаковці. що гарантує збереження насіннєвого матеріалу при транспортуванні.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:подарує хвилю щастя і радості, ейфорію змінить заспокійливий стоун. Він подарує заспокоєння і розслабить тіло
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Mamba Negra x Auto Tangie
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Mamba Negra feminised Ganja Seeds Відгуки
  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • N
   • 02 березеня 2023 10:49
   Мамба негра

   Растил в гроубоксе, выростает больших размеров, пришлось загибать на этапе веги...."Качество и количество" урожая обрадует любого, даже самого прокуреного чижика!!)))

  • M
   • 05 червня 2019 18:29
   Ganja Seeds

   Здравствуйте! Получил от вас заказ. Всё очень классное, мне всё понравилось. Не ожидал, что канабис как на картинке. Очень обрадовался бонусу. Спасибо вам большое! Буду заказывать у вас ещё.

  Read all 2 reviews on Насіння конопель Auto Mamba Negra feminised Ganja Seeds
Код товара: 3785
  Buy Насіння конопель Auto Mamba Negra feminised Ganja Seeds
  Структуру куща відрізняють міцні і довгі бічні гілки і могутня центральна кола, здатна до харвесту перетворитися на суцільну шишку гігантських розмірів. Запах під час цвітіння сильний, але приємний.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду