• Огляд

  Автофем Cinderella Jack – продукт тривалої селекційної роботи бридерів, які використовували у його створенні видатні стрейни "Сіндерелла 99" та "Джек Херер". Результат перевершив усі очікування, адже у новинці поєднується буквально все, чого може хотіти конопляр – простота культивації, природна міць, приголомшлива якість підсумкових бошок. Купити насіння конопель даного гібрида пропонує наш інтернет-магазин. Кращі роздрібні, оптові ціни з доставкою в будь-який регіон.

  Загальні характеристики конопель Cinderella Jack

  Сативно-індичний гібрид встигає пройти повний життєвий цикл від насіння до харвесту приблизно за одинадцять-дванадцять тижнів. Вкрай рідко фінальна частина настає пізніше. Незважаючи на компактність зрілого куща, сорт канабісу демонструє шикарні збори бошок при оптимальній висоті до метрової позначки. Стафф містить стабільно понад 20% тетрагідроканнабінолу, частка інших каннабіноїдів незначна.

  Вирощування конопель Cinderella Jack

  Культура однаково ефективно розвивається у відкритому ґрунті чи індорі. Для отримання стандартних результатів, достатньо володіти мінімальними знаннями в галузі коноплярства, проте якщо гровер хоче реально досягти приголомшливого врожаю, буде потрібно додати певної кількості зусиль. Наприклад, з особливою ретельністю слід ставитися до заключної фази дозрівання, у пік зрілості, коли зростанню потрібно зниження відсотка вологи повітря. В аутдорі це проблема, але в такому гроурумі вирішується легко. Шишки конопель дуже вразливі до утворення плісняви та грибкових інфекцій у момент дозрівання, тому обов'язково контролюйте рівень вологості.

  Медичне застосування конопель Cinderella Jack

  Для медицини цей гібридний автофем цікавий здатністю ганджі розслаблювати і бадьорити практично одночасно. Пацієнтам рекомендується проводити профілактику нервових перенапруг, стресових станів, апатії. Марихуана та її екстракти чудово збуджують апетит, покращують сон.

  Смак та ефект конопель Cinderella Jack

  Хвойний букет складає основу смакоароматичної палітри, не виключаючи в окремих фенотипах прояви ноток лугових трав, прянощів. Дим викликає виключно позитивні реакції рецепторів, розбурхуючи енергію, позитивний погляд на життя, попутно розслаблюючи м'язи, відправляючи в безпроблемний світ задоволень.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:потужний, ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Cinderella 99 x Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 8118
  Buy Auto Cinderella Jack feminised Ganja Seeds
  Автофем Cinderella Jack – продукт тривалої селекційної роботи бридерів, які використовували у його створенні видатні стрейни "Сіндерелла 99" та "Джек Херер".
   В наявності 
  159,60 грн.

  1 review for Auto Cinderella Jack feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 жовтня 2021 12:50
  Устойчивое

  Очень уверенное и устойчивое растение, быстро проклюнулись семки, любит солнечный свет. Ждем харвеста. Прислали все быстро, в качественной упаковке, семечки взошли на 100%. Неприхотливое, достаточно отфильтрованной поливки и рыхлого субстрата.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду