• Огляд

  Селекціонери банку насіння Ganja Seeds знаходяться в постійному пошуку нових унікальних гібридів, паралельно займаючись удосконаленням вже існуючих сортів. Фемінізоване насіння конопель Аuto Moby Dick feminised - черговий шедевр брідинга від професіоналів і знавців своєї справи. Крос Білої Вдови і автоквітучого Хейзу вийшов дуже цікавим і розкрив «батьків» в абсолютно новому ракурсі.

  Загальні характеристики конопель Moby Dick

  Від десяти до дванадцяти тижнів необхідно рослинам, щоб суцвіття повністю відцвіли. На жаль, календарно визначити чітко терміни харвесту неможливо. У кожного грову свої правила, як і час збору врожаю. Квадратний метр використовуваної вами площі подарує до 600 грам відмінного канабісу. Вам залишиться лише вибрати метод вирощування. Адже між індором і аутдором різниця в урожаї може бути значною. Рослини мають компактні розміри, але висока частка ТГК і середній рівень каннабідіола нівелюють відносно невеликий збір сухої речовини. Це одна з головних причин, чому варто замовити коноплю даного сорту.

  Вирощування конопель Moby Dick

  Врахуйте, що рослини потребують достатньо простору. Тому проведіть планування площі ще на ранніх стадіях гровінга. Шишки конопель мають щільну структуру і рясно покриваються смолою, маса яких аж до піку зрілості тільки зростає. Гібрид слід віднести до світлолюбних і вибір режиму 20/4 виглядає найкращим (лампи орієнтовно 600 W HPS). Якщо ви віддаєте перевагу аутдору, то кліматичні умови повинні бути максимально близькі до помірних субтропіків. Для локацій з яскраво вираженим континентальним кліматом рекомендується робити вибір на користь гроубокса. Зволоження бажано робити часто, але в невеликих дозуваннях. Прискорення метаболізму можливе при додаванні в грунт близько третини кокоса.

  Медичне застосування конопель Moby Dick

  Сорт Аuto Moby Dick feminised не відноситься офіційно до медичних і це жодним чином не виключає його властивостей, здатних внести посильний внесок у поліпшення самопочуття пацієнтів, що проходять хіміотерапію або страждають від м'язових спазмів і мігрені.

  Аромат і ефект конопель Moby Dick

  Характерний аромат і смак деревини, насправді, набагато різноманітніший, ніж може здатися. Так, ще на стадії цвітіння, можна відчути кедрово-лимонні нотки і легкий післясмак ладану. В процесі вживання деревному смаку віддається головна нота всього акорду, включаючи післясмак. Ефект від вживання марихуани змішаний, але миттєвий. Сатіва мобілізує уяву і дарує ейфорію, а індіка не дає підвищити темп, поступово розслабляючи.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:змішаний, але миттєвий, мобілізує уяву і дарує ейфорію
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Haze Auto x White Widow Auto
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1750
  Buy Auto Moby Dick feminised Ganja Seeds
  Врахуйте, що рослини потребують достатнього простору. Тому проведіть планування площі ще на ранніх стадіях гровінга. Шишки конопель мають щільну структуру і рясно покриваються смолою, маса яких аж до піку зрілості тільки зростає.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Moby Dick feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:11
  Ganja Seeds

  Брав собі 6 штук просто супер. 3 підростають малятка, 3 готові. Кайфую!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду