• Огляд

  Auto Magnum feminised - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja seeds. Стрейн є одним з найбільших представників автоквітучої лінійки канабісу. У короткі терміни розсада перетворюється в статні кущі з довгими бічними гілками і шикарною центральної колою. Рослини не підходять для скромних оранжерей і вимагають до себе підвищеної уваги. Гроверам, що володіють не надто великим гроубоксом рекомендується висаджувати сорт виключно на вулиці. Досвідчені садівники можуть трохи схитрувати і підрізати верхівку на ранній стадії розвитку, тим самим значно зменшити висоту куща.

  Під час цвітіння рослини виділяють приємний освіжаючий аромат з відтінками цитрусів. Життєвий цикл становить всього 85 днів від насіння при висоті 130-170 сантиметрів.

  Родословная конопли Magnum

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель auto Magnum було отримане в результаті схрещування добірної мексиканської сатіви і індіки з високих афганських гір. До гібриду був доданий ген Рудераліса, який дозволив рослинам зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Рівень ТГК - 20%

  Особливості вирощування конопель Magnum

  Насіння конопель auto Magnum feminised адаптоване для умов аутдору. На вулиці рослини можуть витягуватися до 180 сантиметрів. Вони люблять регулярний полив і розкривають весь потенціал в об'ємних лунках від 20 літрів. В якості поживного субстрату рекомендується використовувати суміш, що складається з компостної землі, вермикуліту і кокосового волокна. Підприємливий гровер, який вирішив підгодовувати рослини органічними добривами доб'ється найкращих результатів.

  У домашніх умовах розсаду висаджують в 15-25 літрові горщики. Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Урожайність при техніці SCROG - 550-600 грам з одного метра квадратного або до 200 грам з куща на вулиці.

  Смак і ефект конопель Magnum

  Сухі подрібнені суцвіття auto Magnum feminised виділяють тонкий аромат, що поєднує стиглі апельсини, лайм і грейпфрут. Тягучий маслянистий дим подарує плавне входження в стан гармонії з навколишнім світом і викличе приплив творчої енергії, яка будить креативне мислення і стимулює до дій. Ейфорійний підйом поступово зміниться м'яким заколисуючим стоуном, що дозволяє відключиться від мирських справ і трохи помріяти на самоті.

  Медичні властивості конопель Magnum

  Терапевтичний потенціал сорту дозволяє використовувати сухі шишки для лікування глаукоми, епілепсії, бронхіальної астми та розсіяного склерозу. Його часто призначають пацієнтам, що страждають від безсоння і перебувають в затяжній депресії.

  У магазині можна купити елітне автоквітуче фемінізоване насіння конопель у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження насіннєвого матеріалу в процесі транспортування.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3773
  Buy Auto Magnum feminised Ganja Seeds
  Гроверам, які володіють не надто великим гроубоксом рекомендується висаджувати сорт виключно на вулиці. Досвідчені садівники можуть трохи схитрувати і підрізати верхівку на ранній стадії розвитку, тим самим значно зменшити висоту куща.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Magnum feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 18:17
  Ganja Seeds

  Спасибо интернет-магазин за то, что вы есть! Мое знакомство с вами началось в 2017 году сей день я свами))))). Семена конопли заказываю только у вас и еще ни разу не разочаровалась.

  • 23 травня 2019 13:05
  feminised

  Я себе брал, всё отлично. Магазин, действительно крутой. Я лично за марихуану!!!А вы мусора позорные!!! делом займитесь!!!!конопля это одежда, бумага, растительное масло, лекарства, корма!!!! А не наркотик!!!

  • 07 лютого 2019 16:55
  теплица

  Куст вырос за 11 недель в теплице, урожай был пожалуй выше среднего благодаря использованию веревок по skrog способу

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду