• Огляд

  Автоквітучий фемінізований стрейн Kaindy від професійних генетиків сідбанка BangSeeds - чудова перлина автоквітучій лінійці, здатна вразити кожного гровера високим врожаєм і сильним кам'яніючим впливом. Рослини злегка примхливі в культивації, не люблять надмірного внесення добрив і негативно реагують на прищипивуння і переливи. Початківцю садівникові, щоб отримати відмінний врожай шишок даного стрейна, доведеться приборкати свої амбіції, зайвий раз підгодувати рослину, а також подбати про належні умови гровінга і живильного субстрата. В іншому ж гібрид невибагливий і податливий.

  Сходи культури швидко перетворюються в прекрасні кущі з подовженою центральної колою і численними бічними гілками. Листя на кущах формується не багато, що дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвітть, живлячи їх життєвою силою. У висоту рослини досягають 150 сантиметрів, а життєвий цикл становить 10-12 тижнів (від розсади до харвесту). Пік цвітіння супроводжується приємним, але насиченим запахом, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

  Походження конопель Kaindy

  Фемінізовані насіння конопель auto Kaindy отримані в результаті схрещування Indica і Ruderalis genetics.

  Особливості вирощування конопель Kaindy

  Культура чудово буде розвиватися в горщику об'ємом від 5 літрів, який слід наповнити збагаченим грунтом з фосфором, азотом і калієм . Цей автоквітучий сорт конопель, як і всі автоквіти, переходить в фазис цвітіння незалежно від світлового режиму. Температуру повітря в гроубоксі (Indoor) рекомендується підтримувати в рамках + 20-28 0 С, а вологість не повинна перевищувати більше 50%. В якості освітлення підійде лампа ДНаТ потужністю від 250 ват.

  Своєчасний полив і періодичне внесення добрив допоможуть коноплярам розкрити весь потенціал врожайності рослини, і зняти важкі смоляні шишки на харвесті.

  Аромат і ефект конопель Kaindy

  Пахощі висушених і пролікованих суцвіть приємні, в них можна вловити солодкі ноти. Вплив стрімкий і потужний. Після однієї затяжки курець навряд чи зможе пройти далі одного метра, оскільки тіло перетвориться в "камінь". Растаман повинен враховувати, що після вживання ароматного стаффа, він зможе лише розмістити "себе" на найближчому дивані і мовчазно споглядати простори галактики.

  Медичне застосування конопель Kaindy

  Марихуана даного гібрида популярна в сфері медицини. Штам відмінно протистоїть симптомам різного характеру: глаукомі, астмі, м'язових спазмів і безсонні.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6039
  Buy Auto Kaindy feminised Bang Seeds
  Цей автоквітучий сорт конопель, як і всі автоквіти, переходить в фазис цвітіння незалежно від світлового режиму. Температуру повітря в гроубоксі (Indoor) рекомендується підтримувати в рамках + 20-28 0 С, а вологість не повинна перевищувати більше 50%.
  Артикул:GS06039
   В наявності 
  79,60 грн.

  3 reviews for Auto Kaindy feminised Bang Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 липня 2019 12:28
  идеально как по мне

  Первый раз его брал, Урожай данного сорта очень порадовал, когда снимал порадовал размер бошек прорастание семян 100% Мне все нравится спасибо большое, обязательно возьму ещё, вообще хочу все сорта попробовать и найти своё.

  • 05 липня 2019 12:26
  ваш

  Первый раз его брал, очень понравился, убивает наповал запах насыщенный и мягкий урожай порадовал, люблю ваш магазин, чувствуется забота о покупателях.

  • 05 липня 2019 12:25
  качественно

  Очень нравится ваш магазин, дома в тумбочке растил, ростёт шикарно эффект просто бомба классный сорт, спасибо за качество.

  • 13 червня 2019 13:55
  Заказ товара

  Первый раз попробовал этот сорт. Не разочарован. Нужно будет еще попробовать что-то из этого сидбанка. Отдельное спс менеджерам!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду