• Огляд

  Генетично дуже складне схрещування трьох стрейнів у бридерів банку насіння GanjaSeeds пройшло ідеально. Підсумком кросу видатних AK47, Lowryder2 і White Widow стало народження нової зірки в світі комерційної марихуани, і вона отримала назву auto Jet 47 feminised. Така потужна генетика позитивно позначилася на властивостях нового гібрида і фемінізоване насіння конопель авто Джет 47 стане відмінним придбанням для шанувальників цікавих і неординарних сортів.

  Загальні характеристики конопель Jet 47

  Домінування в фенотипі Sativa відображено у зовнішності дорослих рослин сорту. Навіть з урахуванням щодо середнього зросту (60-110 сантиметрів), один кущ по сезону дає 25-45 грам марихуани або приблизно 300-500 грам в перерахунку на квадратний метр площі посіву. Для того, щоб зібрати такий урожай, гроверу знадобиться не менше десяти тижнів очікування. У базовому варіанті, період дозрівання наступає через 70 днів з моменту прокльовування паростків. Частка ТГК в сухій масі на середньому рівні, а відсоток КБД і того нижче.

  Вирощування конопель Jet 47

  Незважаючи на відмінні адаптивні характеристики штаму, купити насіння марихуани авто Джет 47 буде не кращим рішенням для тих, хто тільки освоює коноплярство. Зате любителям експериментів і застосування всіляких технік вирощування сорт підійде як не можна краще. Він швидко адаптується до змін середовища вирощування і його умов. У період вегетації на себе звернуть увагу довгаста форма куща і його щільна фактура. Самі шишки з насиченого зеленого переходять поступово в більш світлі відтінки, у міру наповнення смолами, а листя навпаки темніє. Нерідко гровери застосовують підживлення помірного дозування, як інструмент стимулювання веги. Auto Jet 47 feminised прекрасно культивується будь-яким з трьох основних методів.

  Медичне застосування конопель Jet 47

  У цього сорту конопель вражаючий спектр застосування в лікуванні і профілактиці захворювань. Марихуану використовують при артриті і онімінні, різних спазмах і болях. Також її рекомендують застосовувати як профілактичний засіб особам, що страждають від панічних атак і людям з порушеннями апетиту.

  Аромат і ефект конопель Jet 47

  У смаку відчуваються нотки цитрусу і післясмак з гіркуватістю. Дим характеризується класичним смаком трави з легкими прянощами на видиху. Марихуана впливає потужно, і практично миттєво розслабляє, відволікаючи від повсякденності і налаштовуючи на позитивний лад.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:практично миттєво розслабляючи, відволікаючи від повсякденності і налаштовуючи на позитивний лад
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1859
  Buy Auto Jet 47 feminised Ganja Seeds
  Незважаючи на відмінні адаптивні характеристики штаму, купити насіння марихуани авто Джет 47, буде не кращим рішенням для тих, хто тільки освоює коноплярство. Зате любителям експериментів і застосування всіляких технік вирощування сорт підійде як не можна краще.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 16 червня 2019 17:11
  можно брать

  Стрейн немного сложноват и капризен. Но на то она и фемка. Привлекла скидка, решил попробовать. Да, 71 день. Ну не то чтобы на мучился, но пришлось повозиться. А у меня же ещё ваши сканк и масс авто. В общем, спасибо.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду