• Огляд

  Хіба могло вийти щось слабке або непривабливе в результаті схрещування таких легенд ринку комерційної марихуани, як Jack і White Widow. Особливо, коли крос виробляють досвідчені селекціонери банку насіння Ganja Seeds. Ще до появи в продажу нового гібрида, список тих, хто готовий був оформити попереднє замовлення насіння конопель, виявився вражаючим.

  Загальні характеристики конопель Jack x White Widow

  Фемінізоване Аuto Jack x White Widow насіння конопель проходять всю дистанцію з моменту прокльовування до піку зрілості за дев'ять-дванадцять тижнів. Такий великий розліт по термінах пов'язаний з кліматом і умовами вирощування. Урожайність гібрида не можна назвати видатною, але свої 300-500 грам чудового канабісу, ви неодмінно отримаєте. Йдеться про розрахунок врожаю з одного квадратного метра посівної площі. Вже сформовані кущі рідко долають метрову позначку в висоту, але мають добре розгалужену структуру. При високому рівні ТГК і середніх показниках КБД, сорт з упевненістю можна називати знахідкою для гровера, особливо, з оглядкою на його зовнішню привабливість.

  Вирощування конопель Jack x White Widow

  Для тих, хто планує купити насіння конопель, аутдор для яких буде кращим рішенням - вибирайте Аuto Jack x White Widow feminised і точно не пошкодуєте. Особливих вимог до гровінгу у сорту немає. Виняток становить вологість, з якою необхідно бути вкрай обережними. Підвищений рівень вологи в подальшому позначиться негативно не тільки на розвитку, а й здоров'ї рослин. Помірний полив - те, що потрібно. Досвід непринциповий. Навіть новачкові під силу досягти бажаного результату в аутдорі або індорі. Хоча перший метод краще.

  Медичне застосування конопель Jack x White Widow

  Цей стрейн не має прямого відношення до медичної категорії канабісу, що не заважає йому бути ефективним засобом в боротьбі з нападами нудоти і зниженням апетиту. Як і багато сатівно-індічних сортів, дана марихуана сприяє підняттю загального емоційного фону і зміцненню сну.

  Аромат і ефект конопель Jack x White Widow

  На тлі класичного трав'яного аромату, запах коноплі доповнюється приємними пряними нотками. У підсумку ви отримуєте букет, який так само насичує і смак під час вживання канабісу. Всього кілька затяжок ароматним димом і ви підете в одну з найцікавіших своїх подорожей в світ фантазій і прекрасного настрою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:ви підете в одне з найцікавіших своїх подорожей в світ фантазій і прекрасного настрою
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1739
  Buy Auto Jack x White Widow feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване Аuto Jack x White Widow Auto Jack x White Widow насіння конопель проходить всю дистанцію з моменту прокльовування до піку зрілості за дев'ять-дванадцять тижнів. Такий великий розліт по термінах пов'язаний з кліматом і умовами вирощування.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Jack x White Widow feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 08 лютого 2023 15:56
  Аноним

  Очень порадовал, как всегда качественные орешки. Красивый мощный куст, тяжеленные соцветия, требующие подвязки. Данный сорт дарит позитив и гармонию с собой и окружающими. Вкус, запах и качество супер! Настроение и послевкусие отличное. Рекомендую!

  • 11 червня 2019 11:57
  356

  Брав коноплю для лічебних цілях.
  Ох, а який великий потенціал конопель в медицині, його навіть не перелічити! На відміну від фармацевтичних речовин, які можуть привести до жахливих наслідків, якщо їх застосовувати без рекомендації, отриманої від компетентного лікаря, канабіс не може нашкодити здоров'ю пацієнта ні в якому разі. Почнемо з того, що йому притаманний чудовий анестетіческій і заспокійливий ефект, а це зовсім не завадить в умовах хвороби. Рекомендую !!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду