• Огляд

  Автоквітучий фемінізований сорт є вдосконаленою версією оригінального «Durban Poison». Стрейн з переважанням сатівних генів, відрізняється злегка затягнутою фазою вегетації, під час якої кущ активно витягується і формує безліч міцних відгалужень. Штам знайшов свою популярність завдяки високій врожайності і приємному підбадьорливому ефекту.

  Загальні характеристики конопель Durban Poison

  Цвітіння триває близько 11 тижнів з моменту проростання «горіхів». Висота канабісу при сприятливих умовах досягає 100 сантиметрів. Продуктивність одного куща становить мінімум 80 грам, але при уважному ставленні до рослини досягне показника в 100 грам відмінного продукту. Щільні за своєю структурою суцвіття до початку харвесту рясно покриваються липкою смолою.

  Родовід конопель Durban Poison

  При виведенні нового сорту селекціонери схрестили оригінальний штам «Голландська пристрасть» з Рудералісом, який наділив фемінізований канабіс автоквітучими характеристиками.

  Особливості вирощування конопель Durban Poison

  Культивація конопель завершується однаково успішно як в індорі, так і під відкритим небом. Якісне насіння конопель порадує стійкими сходами, які не бояться «примх» природи і незначних помилок гроверів-дебютантів. При вирощуванні в домашньому гроубоксі слід заздалегідь встановити в ньому вугільний фільтр. Даний стрейн конопель надає перевагу росту в горщиках обсягом від 5-7 літрів. При регулярному поливі і періодичному внесення підгодівлі, рослина зможе розкрити весь генетично закладений потенціал і нагородити ботаніка смолянистим урожаєм високої якості.

  Смак і ефект конопель Durban Poison

  Солодкий ароматичний букет марихуани привертає до себе нюх курця. Густий тягучий дим залишає легкий післясмак квіткового меду. Енергійний потужний вплив допомагає пробудити творчі здібності і активує товариськість. Гібрид відмінно підходить для дружніх посиденьок і активного відпочинку.

  Медичні властивості конопель Durban Poison

  Ефект від вживання ароматних шишок сприяє звільненню від стресу і депресії, нормалізує апетит і підвищує життєвий тонус.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужний вплив допомагає пробудити творчі здібності і активує товариськість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3781
  Buy Auto Durban Poison feminised Ganja Seeds
  Якісне насіння конопель порадує стійкими сходами, які не бояться «примх» природи і незначних помилок гроверів-дебютантів. При вирощуванні в домашньому гроубоксі слід заздалегідь встановити в ньому вугільний фільтр.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Durban Poison feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 18:25
  омп

  Выражаю огромную благодарность коллективу за семена конопли своевременно, доставлено еще раз спасибо за внимательность,доброжелательность... Очень ценно это)!
  Огромный выбор семян конопли бери какой хочешь)))) разумные цены, работа с душой......Спасибо вам ребята что вы есть Успехов и всех благ!

  • 23 травня 2019 12:46
  Durban

  Я теж брала в цьому магазинi семiна.Iз семян коноплі, робила конопляне масло.Дуже смачне i целiбне. А iще була в бабусіi в селi. То пацани ночью через вiкно лазили, в поле собирали на вату молоко с мака. Потiм щось бродяжили, Було дуже весело на них дивитись сторони, я от Цього була дуже довольна більше чим вони от бодяги.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду