• Огляд

  Крос штамів New York City та Lowryder #2 – один із найвідоміших сативно-домінантних гібридів не лише на території Північної Америки, звідки він родом, а й у планетарному масштабі. У даного сорту канабісу характерна смакоароматика, яка впізнається миттєво. Насіння коноплі auto Diesel Power feminised створене селекціонерами Polskie Nasiona для того, щоб будь-який гровер-початківець міг ближче познайомитися з американською легендою. І це знайомство його точно не розчарує.

  Загальні характеристики конопель Diesel Power

  Присутність у генотипі як сативи, а й індики, дозволило непогано скоротити тривалість цвітіння до восьми-дев'яти тижнів.  Середньорозмірні розтишки приносять на квадратному метрі (indoor) гарантовані 400-550 грам сухих бошок (ТГК до 19%).

  Вирощування конопель Diesel Power

  Простота догляду – важливий момент культивування стрейну, особливо для дебютантів гровінгу. У розтишок утворюються незвичайної форми шишки, трохи витягнуті і досить щільні. Інтенсивність запахів, що виділяються суцвіттями, вимагає в гроурумах, гроубоксах інтегрування у вентиляційну систему фільтра. Оптимально встановити стандартний вугільний.

  Медичне застосування конопель Diesel Power

  Ця марихуана з лікувальною метою має обмежений спектр використання. Знизити стрес, вгамувати нудоту, запобігти нападу тривоги їй під силу. На відміну від КБД-стрейнів, «Дизель Пауер» слід вживати, суворо дотримуючись дозування.

  Смак та ефект коноплі Diesel Power

  Аромат марихуани містить явні тони цитрусу, від лимона до мандарину, доповнюючись іншими тропічними фруктами та свіжим маслом. Потужність Sativa може спочатку приголомшити курця, але Indica дозволить відчути впевненість, частково розслаблюючи.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:дозволить відчути впевненість, частково розслабляючи
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :New York City x Lowryder # 2
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6568
  Buy Auto Diesel Power feminised Polskie Nasiona
  Насіння коноплі auto Diesel Power feminised створене селекціонерами Polskie Nasiona для того, щоб будь-який гровер-початківець міг ближче познайомитися з американською легендою. І це знайомство його точно не розчарує.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду