• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Cream Mandarine - екзотична перлина нашої колекції автоквітів. Як видно з імені стрейну, рослини під час цвітіння виділяють насичений мандариновий аромат. До харвесту кущі покриваються великою кількістю бурштинових трихом, що дозволяє виготовити чудовий гашиш. У заключній стадії цвітіння можна спостерігати, як змінюється забарвлення листя з темно зеленого на пурпурно-червоний.

  Штам характеризується невибагливістю, коротким життєвим циклом в 9 тижнів і компактністю. Висота рослин рідко перевищує 110 сантиметрів. Контролювати зростання можна шляхом підрізування верхівки. Сорт має високий імунітет і не стресує через зміни умов вирощування і спокійно переносить переливи і посуху. Рекомендований садівникам, які тільки почали осягати захоплююче мистецтво грову.

  Родовід конопель Cream Mandarine

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Cream Mandarine було виведені селекціонерами Ganja seeds шляхом схрещування двох ароматних стрейнів: Ice Cool і auto Cream Caramel. Рівень ТГК 18%.

  Особливості вирощування конопель Cream Mandarine

  Насіння конопель демонструє високий відсоток схожості за умови застосування стандартної техніки пророщування. "Горішки" замочують на ніч у воді, а згодом поміщають між двома вологими ватними дисками. У такому положенні насіннєвий матеріал поміщається в чашку Петрі або герметичний контейнер.

  Штам auto Cream Mandarine feninised відмінно підходить для культивації у відкритому ґрунті, теплиці та домашній оранжереї. За оптимальних умов культивації гроверу чекає врожай у 400-450 грамів з одного метра квадратного під сіткою або 40-90 грамів з куща. Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат. Горщики: від 5-8 літрів.

  Смак та ефект конопель Cream Mandarine

  Сухі подрібнені суцвіття наповнять навколишній простір ароматами стиглих мандарин та кориці. Чудово тягучий маслянистий дим подарує приємне розслаблення та піднесе свідомість до трансцендентного рівня сприйняття.

  Медичні властивості конопель Cream Mandarine

  Високий рівень КБД – 1% дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування бронхіальної астми, глаукоми, розсіяного склерозу та аутизму. Стрейн добре знімає напругу, відновлює сон та підвищує апетит. Прекрасна половина людства полюбила "Мандариновий" канабіс не лише за насичений запах, а й здатність швидко знімати різні болі.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Ice Cool x Auto Cream Caramel
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3817
  Buy Auto Cream Mandarine feminised Ganja Seeds
  Контролювати зростання можна шляхом підрізування верхівки. Сорт має високий імунітет і не стресує через зміни умов вирощування і спокійно переносить переливи і посуху.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.

  1 review for Auto Cream Mandarine feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 18:37
  Ganja Seeds

  Dlya muzha zakazala semena konopli. YA ne tsenitel' konopli,no semena shikarnyye! Spasibo rekomenduyu!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду