• Огляд

  Народжений у надрах Великого Яблука стрейн наочно демонструє, що навіть у глибині такого урбанізованого мегаполісу, як Нью-Йорк, здатні з'являтися зірки комерційного ринку марихуани. Схрещування мексиканської сативи та найпотужнішої афганської індики дало приголомшливий фінал у вигляді auto Bulldozer feminised. Насіння конопель цього гібрида користується широким попитом у різних куточках нашої планети.

  Загальні характеристики конопель Bulldozer

  Сативно-індичний штам відрізняється ультракомпактними розмірами. За інформацією виробника, максимальна висота дорослої рослини – 65 сантиметрів. Це жодним чином не заважає харвесту зібрати з квадратного метра 350-450 грам потужного стаффа з часткою ТГК в районі 20%. Культура демонструє скоростиглість, витрачаючи на колір не більше дев'яти тижнів.

  Вирощування конопель Bulldozer

  Розсада швидко міцніє і формує велику кількість відгалужень, переходячи не менш стрімко у фазу цвітіння. Аромат, який видають шишки конопель, дуже близький до грейпфрутового. Особливо добре автофем «Бульдозер» підійде прихильникам комерційного культивування канабісу. Протягом сезону коноплівод зможе зібрати кілька врожаїв.

  Медичне застосування конопель Bulldozer

  У медицині ганджа знайшла свою нішу, як засіб для боротьби зі нудотою, блювотними рефлексами, поганим апетитом, безсонням, апатією, меланхолією.

  Смак та ефект коноплі Bulldozer

  Запах марихуани, що ввібрав тони грейпфрута, змішані з нотками марочного вина, що п'янять, не залишить осторонь справжніх гурманів. Дим маслянистий, повний. Декілька затяжок достатньо, щоб відчути приплив творчої енергії, бажання творити та радувати оточуючих добрим настроєм.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Грейпфрутовий
  Ефект:приплив творчої енергії
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Mexican Sativa x Afghani
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6553
  Buy Auto Bulldozer feminised Polskie Nasiona
  Схрещування мексиканської сативи та найпотужнішої афганської індики дало приголомшливий фінал у вигляді auto Bulldozer feminised. Насіння конопель цього гібрида користується широким попитом у різних куточках нашої планети.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду