• Огляд

  Для виведення сорту був використаний оригінальний Bubblelicious і Ruderalis, щоб зрештою отримати щось автентичне і не має рівнозначних аналогів. Так і був народжений автоквітучий фемінізований auto Bubblelicious feminised. Не будучи ендеміком, сорт вважається вихідцем із Середнього Заходу Сполучених Штатів Америки, який лише кілька десятків років тому виявився безпосередньо в Європі.

  Загальні характеристики конопель Bubblelicious

  Для автоквітучого гібрида у Bubblelicious feminised дуже навіть симпатичні показники за вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД екперти сідбанка визначають, як низький, то частка ТГК починається від 16% і це дуже високий показник. Що стосується періоду цвітіння, то він може початися вже на шостому тижні з моменту посадки фемінізованого насіння даного автоквіта. В цілому ж терміни, озвучені брідерами, коливаються в районі 6-8 тижнів. Збирати вже зрілу марихуану, як правило, гровери починають у вересні, але це навіть не орієнтир, тому що головний принцип визначення термінів - час посадки фемінізованого насіння в комфортне середовище для вирощування. Приємна новина - з одного метра квадратного посівної площі ви обов'язково зможете отримати від 300 до 500 грам ґанджі виняткової якості.

  Вирощування конопель Bubblelicious

  Відразу відзначимо важливий момент, автоквітучий сорт Bubblelicious явно не для початківців-коноплярів. Виняток можуть становити лише випадки, коли у вас за плечима хоча б пару гровів. І то, всі прийняті подальші рішення потребуватимуть коригування фахівця або просто консультації з тими, хто знає толк у вирощуванні конопель.

  Особливість гібрида Аuto Bubblelicious feminised полягає у високій інтенсивності веги і швидкому початку цвітіння. Як тільки гровер призупинить вегетацію, кущі відразу ж почнуть виділяти рясну смолу. Щоб ріст був дійсно інтенсивним, давайте рослинам вдосталь такої важливої для них вологи, а також не забувайте вчасно давати їм підгодівлю.

  Медичне застосування конопель Bubblelicious

  Серед переліку недуг, при яких канабіс Аuto Bubblelicious feminised буде ефективним, є такі несподівані назви, як коліти та бронхіальна астма. Звичайно, як і чимало інших сортів марихуани, даний гібрид корисний в боротьбі з депресією і нервовим виснаженням.

  Аромат і ефект конопель Bubblelicious

  Солодкуватий аромат ягід доповнюється легким трав'яним присмаком, з відтінками гірської лаванди і знайомої всім шавлії. Завдяки присутності в генетиці сатіви, поряд з сильним седативним ефектом, ваш організм залишиться в тонусі, навіть якщо ви злегка приймете зайвого.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:поряд з сильним седативним ефектом, ваш організм залишиться в тонусі
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:полягає у високій інтенсивності веги і швидкого початку цвітіння
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1720
  Buy Auto Bubblelicious feminised Ganja Seeds
  Для автоквітучого гібрида у Bubblelicious feminised дуже навіть симпатичні показники за вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД екперти сідбанка визначають, як низький, то частка ТГК починається від 16% і це дуже високий показник. Відразу відзначимо важливий момент, автоквітучий сорт Bubblelicious явно не для початківців-коноплярів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Auto Bubblelicious feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:15
  Ganja Seeds

  Найкращий сорт з усіх що я пробував, дозволяє досягти максимальний психоделічних висот, на які здатна коноплі.

  • 18 травня 2017 18:40
  ух,наконец то

  эта почта задолбала)) потеряли отправление,масса неприятных минут,но угроза жалобы заставила еще раз пересмотреть все посылки и письма заказные и наконец то нашлии)) все в целостности и сохранности приехало.Орехи спелые,один в один по размеру,крупненькие все в крапинку)))симпотищные

  • 26 квітня 2017 14:49
  на базе!

  все семки дошли целыми не вредимыми,преступаю к проращиванию.есчто раз спосибо вам!

  • 24 квітня 2017 11:36
  ахромное благодарное благодарю!

  получил вашу посылку ,спасибо! быстренько отправили ребята!

  • 28 січня 2017 10:59
  как косяк сигареты если мало шишек

  как косяк сигареты если мало шишек?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду