• Огляд

  Сорт Heaven від банку Ganja Seeds швидко завоював популярність, за рахунок потужного стоун-ефекту і надзвичайно високих врожаїв. Крос рудералісу з елітними AK-47 і Mazar, привів до створення неймовірно стійкого і стабільного гібрида, який став однією із справжніх зірок не тільки в асортименті названого сідбанка, але і на комерційному ринку в цілому.

  Загальні характеристики конопель Heaven

  З фемінізованих автоквітучих «горішків» виростають порівняно невисокі кущі від 70 до 170 сантиметрів. Відкритий грунт принесе вам з одного куща урожай від 70 до 250 грам з рослини. В індорі на одному квадратному метрі може вийти не менше 600 г високоякісної марихуани з ТГК до 20% і КБД не менше 0,1%. Цвітіння в закритому просторі триває не довше восьми тижнів, а на відкритому повітрі період затягується до одинадцяти. Дату харвесту заздалегідь передбачити неможливо, тому просто уважно спостерігайте за своїми «улюбленицями».

  Вирощування конопель Heaven

  Однією з досить привабливих генетичних особливостей штаму є шикарна стійкість до утворення цвілі і грибкових захворювань. Стрейн добре пристосований до культивації в гроубоксі або на вулиці. Auto Heaven feminised придатний для дебютного грову початківців-коноплярів. Новачки будуть приємно здивовані густою гіллястою основною колою і щільним шаром апетитної смоли. Єдине, що в умовах гроубоксу не буде зайвим це фільтрація повітря. Бажано використовувати вугільні фільтри, щоб менше привертати уваги оточуючих.

  Медичне застосування конопель Heaven

  Суцвіття використовують як природний анестетик, а також засіб, що стимулює апетит і стабілізує сон. Інші властивості ще не розкриті. Але, напевно, в майбутньому список може суттєво розширитися.

  Аромат і ефект конопель Heaven

  Стійкий аромат властивий не лише дорослим квітучим рослинам, а й готовій сухій речовині. Приємні фруктові нотки відмінно доповнюють землисті відтінки, ближчі до класичного хешу. Вплив швидкий і потужний, розслаблює з перших затяжок вишуканим димом.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний і розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:бажано використовувати вугільні фільтри, щоб менше привертати уваги оточуючих.
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1734
  Buy Auto Heaven feminised Ganja Seeds
  Однією з досить привабливих генетичних особливостей штаму є шикарна стійкість до утворення цвілі і грибкових захворювань. Стрейн добре пристосований до культивації в гроубоксі або на вулиці.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Heaven feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:32
  Ganja Seeds

  Вси насіння проросли спасибі

  • 02 листопада 2017 15:18
  семкb

  Пишу отзыв в певрвые,хотя я в этом магазине купил наверное мешок семян и на ауты и для гровов в закрытом помещении.Первое -это качество семян и того что с них растет- совсем не детское)) Елочки все торкают , )Второе-это цена на семечки,они реально тут в магазине дешевле чем где либо! Третье-это уважительное отношение к клиентам магазина со стороны менеджеров и админов! Закупайтесь семенами не понтуйтесь.юсдесь вас не обманут!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду