• Огляд

  Фемінізований автоквітучий сорт Great White - підсумок тривалої роботи селекціонерів відомого сідбанка GanjaSeeds. Експерти вдало провели крос Lowryder # 2 і Great White. Цікаво, що гібрид і далі живе своїм життям. Команда бридерів продовжує удосконалювати отриманий раніше продукт. Не виключено, що найближчим часом на ринку з'явиться ще більш просунутий і потужний штам. Сьогодні якісне насіння конопель доступне кожному бажаючому, необхідно всього лише зробити замовлення прямо на нашому сайті.

  Загальні характеристики конопель Great White

  Від висадки в грунт до харвесту пройде приблизно вісім тижнів, але цей термін може бути, як меншим, так і більшим, в залежності від умов культивації. На цвітіння потрібно не менш ніж 49 днів. При середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком. Висота рослин рідко перевищує метрову позначку, що дуже зручно для індора.

  Вирощування конопель Great White

  У Great White немає чіткого пріоритету в методі вирощування. Кущі прекрасно себе почувають не тільки в закритому просторі, включаючи теплиці, а й у відкритому грунті. В кінці сезону вас чекатиме приємний сюрприз у вигляді потужних «бошек» з великою кількістю смол по всій їх поверхні. Гібрид буде не кращим варіантом для початківців коноплярів, до нього обов'язково варто повернутися, але лише коли у вас буде досвід роботи з культурою в цілому.

  Медичне застосування конопель Great White

  Лікарські властивості марихуани протистоять проявам гіперактивності, підвищеній збудливості і більшості больових відчуттів, безсонні, мігрені і м'язових спазмів. У невеликих дозах може прекрасно формувати відчуття умиротворення і спокою.

  Аромат і ефект конопель Great White

  Готові до вживання суцвіття мають легкі цитрусові нотки. З перших затяжок церебральний ефект поглинає весь організм, плавно розтікаючись і заспокоюючи на тривалий час. Про можливість передозування говорити не доводиться. Вплив сильний.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:церебральний ефект поглинає весь організм, плавно розтікаючись і заспокоюючи на тривалий час
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:при середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком
  :середнє
  :Lowryder # 2 x Great White Shark x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1851
  Buy Auto Great White feminised Ganja Seeds
  При середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Auto Great White feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 08 жовтня 2020 16:29
  Auto Great White feminised Ganja Seeds

  Мне всегда нравились сорта с генетикой Лоуройдер. Этот сорт оказался не исключением. Потрясающий эффект. Приковывает буквально минуты через 3 так, что даже мысли вставать не возникает. Выащивание сорта грейт вай не напрягало. 25 литров питательного субстрата хватило до харвеста. Растишка не нуждалась в подкорме. Вовремя главное поливать и она расцветет во всей красе. Спасбо за качественные семки и оочень вкусный сорт =)

  • 27 вересня 2019 10:27
  Все понравилось, хорош магаз

  Хороший магазин, буду еще брать. На следующий закуп сделаю репорт. Спасибо за бонус. Всем доволен! буду советовать магаз друзьям.
  МИРУ!

  • 04 червня 2019 15:43
  lkjh

  Здравствуйте! Посылочку я получила, заказ прийшов очень быстро.Качество отличное, всё соответствует с описанием, именно то что нужно.Без обмана,спасибо большое! С вами приятно иметь дело.

  • 27 травня 2019 09:47
  Great

  Сорт конопли отличный, запах суперський. Какой урожай ещё не знаю только посадил жду результата на счёт доставки то ребята молодцы.

  • 10 квітня 2019 18:38
  Огромные шишки

  Сорт убойный по урожаю ! ко качеству так же ! шишки не просто большие они реально огромные ! это нужно попробовать для ощущения ! рост средний, теперь это один из моих любимых сортов, теперь только им и буду заниматься ) урожай очень удивил )))) 476гр сухих мощных шиш ! ! ! по поводу доставки кратко... Молодцы, семки чуть ли не долетели , упаковка радует своим оригинальным видом, ко всему прочему еще и бонусы очень порадовал !) продолжайте в том же духе !)))

  • 12 січня 2017 14:06
  признаки пола конопли

  признаки пола конопли!КАК ОПРЕДЕЛИТЬ ПОЛ?

  • 09 січня 2017 18:37
  нужен размер днат лампы!!!

  размер лампы днат,какой?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду