• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Haze 2.0 виробляє живучі сходи, які не потребують підвищеної уваги і піклування. Стрейн рекомендований як початківцям садівникам, так і досвідченим гроверам, які вирішили в короткий термін отримати прекрасний урожай смолистих бутонів з чудовим ароматом і потужним психоактивним впливом. Рослини формують міцний центральний стовбур і безліч бічних гілок, які формують безліч важких і тугих суцвіть.

  Висока продуктивність смоли дозволила штаму вийти в лідери сортів, придатних для виробництва якісного гашишу. Період цвітіння триває не більше 80 днів, а врожайність може досягати 150 грам з одного куща в умовах відкритого грунту. Життєвий цикл від насіння до харвесту становить всього 11 тижнів. Рослини відмінно почувають себе в обмежених і маленьких гроубоксах так як рідко перевищують розмір 60-80 сантиметрів у висоту.

  Родовід конопель Haze 2.0

  Насіння конопель Auto Haze 2.0 feminised було отримане в результаті схрещування оригінального клону Jack Herer і автоквітучого Хейз. Успадкований імунітет і невибагливість дозволяє навіть початківцям садівникам, які тільки ступили на шлях гровінга, отримати високий урожай при мінімальних витратах.

  Особливості вирощування конопель Haze 2.0

  Насіння коноплі має високий відсоток схожості до 99% за умови грамотного пророщування. Воно ідеально підходить для культивації у відкритому і закритому грунті. На вулицю розсаду висаджують при усталеній нічній температурі + 10. Автоквітучі характеристики дозволять заповзятливим коноплярам зняти до 4 врожаїв за сезон.

  Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат. Кореневій системі канабісу потрібен горщик від 5-7 літрів. Удобрювати паростки можна з 40 дня. На ранньому етапі життя кущика буде достатньо поживних елементів, що містяться в грунті. Урожайність з одного квадратного метра складе до 450 грам.

  Смак і ефект конопель Haze 2.0

  Сухі бутони сорту заповнять простір чудовою фруктовою композицією. Аромати манго, папайі, груші і цитрусових неймовірним чином поєдналися в гармонійному коктейлі штаму завдяки багатому терпеновому профілю в смолі рослин. Дим густий і маслянистий. З першої затяжки дарує відчуття окриленості, захоплення і творчого натхнення.

  Медичні властивості конопель Haze 2.0

  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати сухі суцвіття і екстракти для підвищення життєвого тонусу, зняття тривожних і стресових станів, а також при сильних больових відчуттях і хронічній втомі.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний «хай»
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1855
  Buy Auto Haze 2.0 feminised Ganja Seeds
  Успадкований імунітет і невибагливість дозволяє навіть початківцям садівникам, які тільки ступили на шлях гровінга, отримати високий урожай при мінімальних витратах.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Haze 2.0 feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:29
  рыр

  У мене гроубокса 40 * 40 * 40 см. Скажу чесно, вибрати сорт не міг довго, хотілося чогось сатівного. Auto Haze 2.0 feminised відразу сподобався, і не дарма. Для таких нізкоросліков сорт пишний. Звичайно, суцвіть вийшло по 40 г з куща, зате субтильних і пре будь здоров;)

  • 12 січня 2017 14:07
  ГРУНТ БУ

  после вырашивания конопли можно ли использовать землю опять?

  • 09 січня 2017 18:38
  лед лампо!!!!!

  может ли подойти светодиодная лампа для выращивания марихуаны?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду