• Огляд

  Насіння конопель сорту Auto Afghani #1 - вибір номер один серед любителів індіки і важких липких шишок! Стрейн простий в грові в приміщенні з обмеженим простором. Навіть початківець ботанік з легкістю впорається з процесом вирощування. Принадність сорти полягає в його компактності, силі імунітету і приголомшливій щільності і смолистості бутонів. Навіть дрібні квіткові кластери в нижніх секціях рослини будуть приносити приємну врожайність при зборі.

  Штам відмінно росте в умовах закритого і відкритого грунту і має свої унікальні зовнішні риси. Великі бутони практично повністю зберігають свій розмір, злегка зменшуючись в процесі сушіння. Товстий шар трихом значно покриває суцвіття. Такий продукт вважається ідеальною сировиною для виготовлення високоякісного гашишу в Афганістані і Марокко.

  Походження конопель Afghani #1

  Auto Afghani №1 створено на генній основі кращої афганської indica, яка була схрещена з ruderalis для отримання автоквітучих якостей.

  Вирощування конопель Afghani #1

  Приступаючи до культивації представленого сорту, слід очікувати міцні, середні за розміром рослини з товстими бічними гілками і щедрим темно-зеленим листям. Під час цвітіння растішки починають стрімке витягування вгору, це означає, що вони стануть приблизно вдвічі більше своєї вегетаційної висоти.

  Растіхи почнуть цвісти тільки через 5-7 тижнів веги. З початком фази цвітіння, високопродуктивний індійський важкоатлет швидко утворює масивні бутони, дозволяючи ботаніку завершити гровінг всього за 12 тижнів!

  Аромат і ефект конопель Afghani #1

  Пряність є головною і визначальною нотою у букету, який доповнений солодкими і земляними відтінками, характерними для афганської індіки. Вплив, зосереджений на тілі, чуттєвий і тривалий. Цей штам є прекрасним стимулятором апетиту, та стане чудовим засобом для відпочинку і сну. Любителі релаксу отримають масу задоволення від ефекту від початку до кінця.

  Медичне застосування конопель Afghani #1

  Марихуана цього гібрида не визнана лікарською, проте з легкістю впорається з безсонням і поверне апетит.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Mexican Sativa x Afghani
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6952
  Buy Auto Afghani #1 feminised Ganja Seeds
  Навіть початківець ботанік з легкістю впорається з процесом вирощування. Принадність сорту полягає в його компактності, силі імунітету і приголомшливій щільності і смолистості бутонів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Afghani #1 feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 жовтня 2020 15:59
  Релакс

  Классический сорт для отдыха. Держит довольно долго, не меньше часа. Потом просто уснул, потому не знаю) Семечки пришли все целые и на вид зрелые. Вырастил только 5 кустов и уже наслаждаюсь урожаем. Остальные ждут своего часа

  • 08 жовтня 2020 17:08
  Afghani

  Afghani №1 наверное один из лучших сортов как по мне. Заказываю у вас его уже не первый сезон и за это время ни разу не подвели. Стрейн такой же неприхотливый, с расслабляющим эффектом. В этом году попробовал поляну засадить. Квадратный метр точно будет. На вид шишек много и на двух растишках они огромные. Не знаю, получится ли там 600 грамм, как по паспорту, но на вид соцветий много

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду