• Огляд

  Auto Purple Punch OG XL неодмінно має стати окрасою колекції всіх шанувальників якісного селекційного каннабісу. Її приголомшливий зовнішній вигляд, багатий смаковий профіль та багатогранність ефектів роблять стрейн одним із найкращих зразків сучасного інбридингу. Пориньте в магію Auto Purple Punch OG XL і відкрийте для себе нові грані досконалості!

  Генетика та характеристики Auto Purple Punch OG XL

  Auto Purple Punch OG XL - автоквітучий фемінізований індика-домінантний гібрид (70/25/5) з високим вмістом ТГК (18-22%). Цей стрейн, без перебільшення, можна назвати шедевром, народженим в результаті складної селекції за участю легендарних сортів з гучними іменами, відомими кожному захопленому шанувальнику канабісу: Purple Punch, Larry OG та Granddaddy Purple, з невеликою часткою чарівності автоцвітіння.

  Неперевершена візуальна привабливість знайде своє вираження у компактній структурі з короткими міжвузлями, великих колах із пірамідальними, смолистими шишками неймовірної краси. В індорі стрейн досягає скромних 60-80 см, що робить його чудовим вибором для шанувальників мікрогрова. В ауті він витягується трохи більше - до 100-120 см. Життєвий цикл рослини займає всього 8 тижнів, що, безсумнівно, оцінять гровери, яким не терпиться якнайшвидше насолодитися плодами своїх праць. Урожайність, з урахуванням компактності гібрида, складе 400-500 г/м2 у закритому ґрунті та 60-180 г з одного куща у відкритому ґрунті.

  Смак та аромат Auto Purple Punch OG XL

  Широкий профіль терпенів Auto Purple Punch OG XL звучить неймовірною органолептичною гамою. Базовий аромат обумовлений солодкими нотами лісових ягід, домашньої випічки, винограду та вишні, розкриваючись складною смаковою композицією з цитрусових, тропічних фруктів, паленої карамелі, ванілі, прянощів, спецій, тонкого гашишного акорду, краплі дизельного палива та вираженої землістості..

  Рекреаційний та медичний потенціал Auto Purple Punch OG XL

  Високий вміст ТГК забезпечує бадьорий сативний вплив, що переходить у тривалий, розслаблюючий і насичений ейфорією стоун. Ідеальний вечірній стрейн стане чудовим вибором для розрядки після довгого трудового дня або спілкування у колі друзів та однодумців.

  Auto Purple Punch OG XL відомий своїм терапевтичним ефектом, здатним усувати стрес, депресію, тривожність, біль та запалення, безсоння та розлади апетиту, м'яко заспокоюючи та розслаблюючи тіло та розум.

  Вирощування Auto Purple Punch OG XL

  Культивування даного стрейну не потребує особливих навичок та зусиль, що робить його гідним вибором початківців. Він адаптивний, універсальний, стійкий і чудово вписується в різні умови індору та ауту. Його автоквітучі особливості з інтенсивністю проходження циклу значно спрощують вирощування, вимагаючи менше уваги до регулювання світлового режиму, звівшись до постійних 18/6 або 20/4 протягом усього грова. Формування графіка поливу та внесення добрив з обов'язковим контролем pH та ppm забезпечить максимальне розкриття потенціалу рослини.

  Цінуєте безпеку та скритність? В ауті Auto Purple Punch OG XL може легко загубитися серед інших рослин на вашій ділянці. Єдино важливою умовою залишиться вибір досить відкритої сонячним променям локації з поживним та дренованим ґрунтом з додаванням дружньої каннабісу мікоризи.

  В індорі стрейн буде гідно оцінений власниками невеликих гроубоксів та гроутентів. Забезпечте компактним кущикам стабільний мікроклімат з обов'язковим повітрообміном, обдуванням та контролем запаху на стадії цвітіння з використанням вугільного фільтра. У виборі горщиків віддайте перевагу гроубегам або аеропотам об'ємом 8-10 л.

  Рекомендації Auto Purple Punch OG XL

  Увага! Автоквітучі сорти дуже негативно реагують на стресові обставини. Після пророщування насіння, садіть його відразу в кінцевий горщик, звівши пересадки до абсолютного мінімуму. У тренуваннях уникайте грубого поводження і будьте максимально обережними у застосуванні LST і навіть дефоліації. На пізній везі рекомендуємо ScrOG для підтримки гілок та збільшення врожайності, що досягається розсіюванням світлового потоку за рівномірно розподіленою вегетативною площиною.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Purple
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9033
  Buy Auto Purple Punch OG XL feminised Ganja Seeds
  Auto Purple Punch OG XL неодмінно має стати окрасою колекції всіх шанувальників якісного селекційного каннабісу.
   В наявності 
  279,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду