Оплата замовлення

Оплата здійснюється переказом між банківськими картками або переказом готівки через термінал на картку нашого магазину, переказом електронних грошей або грошовим переказом. Подробиці щодо способів оплати дивіться далі.

Реквізити для оплати обраним клієнтом способом будуть надіслані на електронну пошту після оформлення замовлення, за бажанням клієнта реквізити можуть бути надіслані на WhatsApp, Viber, Telegram або SMS на вказаний номер телефону (для України).

Для оплати післяплати (накладений платіж) реквізити не надсилаються, оплата здійснюється під час отримання посилки або перед отриманням у додатку «Нова Пошта Україна». Накладений платіж надається лише компанією «Нова пошта».

Після оплати фотографію чека або скріншот оплати потрібно надіслати зворотнім листом.

Способи переказів на карту магазину

Зверніть увагу! Ми будемо вдячні, якщо поле примітки до переказу залишиться порожнім.

Способи переказів на картку магазину «ГанжаСідс» в Україні

Після оформлення замовлення реквізити для оплати на картку будуть надіслані на викладені вище ресурси.

Переказ на картку магазину можна здійснити з додатка будь-якого банку, де є можливість переказу коштів на картку іншого банку.

Також можна зробити переказ на картку банку, скориставшись послугами переказу коштів у найближчому банку або за допомогою терміналу самообслуговування з функцією переказу на картку.

Для переказу використовуються такі картки банків:

  • MasterCard
  • Visa
  • Maestro

Переваги переказу між картами:

Зручно. Переказуй там, де є інтернет;

Швидко. Переказ коштів займає лише кілька хвилин;

Безпечно. У разі колапсів можна анулювати оплату або повернути кошти назад.

Способи оплати електронними грошима

QIWI

QIWI

Здійснити переказ можна через будь-який термінал QIWI, де є можливість переказу коштів на віртуальний гаманець QIWI, а також через інтернет програму не виходячи з дому.

Використовуючи термінали інших банківських систем, зарахування коштів може здійснюватися до 3 днів. Тому ми рекомендуємо користуватися терміналами QIWI.

WebMoney

WebMoney

WebMoney, або WebMoney Transfer – електронна система розрахунків. WebMoney є не зареєстрованою електронною платіжною системою, оскільки з юридичної точки зору титульні знаки, що використовуються, не є електронними грошима.

Для здійснення платежу потрібно бути зареєстрованим користувачем у системі WebMoney, оскільки переказу коштів на вебмані через термінал чи банк не існує.

ЮМоney

ЮМоney

ЮМоney (минула назва - Яндекс. Гроші) - один з найпопулярніших в Росії сервісів для здійснення електронних платежів. Компанія ЮМоney входить до екосистеми Сбера. Оплата здійснюється протягом 2-х хвилин, що дозволяє швидко переказувати гроші. Звертаємо Вашу увагу, що комісія системи переказу становить 0,5% від суми переказу.

Зверніть увагу! Для оплати замовлення електронними грошима потрібно вказати цю інформацію в полі "Коментарі до замовлення" або можна звернутися з цим проханням до менеджера магазину. Скріншот оплати або фото чека потрібно надіслати зворотнім листом.

Оплата криптовалютою

Bitcoin

Bitcoin

Оплата Bitcoin - найанонімніший із запропонованих нами методів оплати. Оплата здійснюється прямим переказом криптовалюти на наш гаманець. Номер гаманця для оплати надсилається після оформлення замовлення.

Увага! Номер гаманця, що надсилається, є одноразовим, тому повторна оплата на один номер буде недійсна. Для повторної оплати необхідно зробити повторний запит.

На сьогодні криптовалюту можна придбати в інтернеті на багатьох ресурсах, наприклад на bestchange.ru, localbitcoins.com та ін. Щоб зробити переказ, потрібно мати гаманець на blockchain.info.

Оплата грошовим переказом

MoneyGram

MoneyGram

MoneyGram International - американська компанія, яка займається транскордонними платежами і грошовими переказами, що базується в США в штаті Техас. Вона має операційний центр і місцеві офіси по всьому світу. MoneyGram поділяється на дві лінії роботи: глобальні грошові перекази та фінансові паперові продукти. Компанія надає свої послуги фізичним та юридичним особам через агентів (представників компанії) та фінансові установи.

WesternUnion

WesternUnion

WesternUnion - американська компанія, яка розташована більш ніж у 220 країнах по всьому світу. Надсилайте гроші зручним для вас способом: онлайн, за допомогою програми WesternUnion або особисто в офісі агента представника компанії. Переказ можна здійснювати на ім'я певної особи.