Описи товарів, а також статті та інший текст інформаційного характеру, представлений на сайті GanjaSeeds.org, є результатом інтелектуальної діяльності і охороняються міжнародними нормами законодавства "Про авторське право і суміжні права".

Вся інформація на ресурсі не є інструкціями або методами, концепціями, способами і представлена для гостей магазину в ознайомлювальних цілях. Описи і статті (інтелектуальна власність) не несуть агітуючого характеру і не мають на меті спонукання гостей сайту до дій, які можуть спричинити за собою будь-яку відповідальність, передбачену законодавством.

Ganja Seeds є власником виключних прав на використання розміщеного на сайті інформаційного матеріалу. Дане право не делеговане ні юридичним, ні фізичним особам, тому всі посилання на будь-які домовленості з Ganja Seeds про використання матеріалу незначні і не дійсні. Будь-яке копіювання, роздруківка, розсилка, переміщення (Ctrl + C - Ctrl + V), розміщення на будь-яких ресурсах, в тому числі тих, які не мають економічних цілей, допускається тільки за умови прикріплення до інформації видимої (жирної, підкресленою або іншим способом виділяється на будь-якому колірному тлі) клікабельного посиланням на інтернет ресурс GanjaSeeds.org. Будь-яке використання авторського матеріалу, розміщеного на сайті без вищевказаного дотримання правил, гарантовано спричинить за собою правові наслідки.