• Огляд

  Якщо ви культивуєте марихуану в домашніх умовах, то слід подбати про освітлення, так як сонце в цьому випадку не допоможе. Для цих цілей можна купити фітолампу зі світлодіодами на 3 Вт. Вона має повний світловий спектр. Червоне світло сприяє поліпшенню росту і цвітіння конопель, а синій збільшує щільність Стрейна і врожайність. Вважається, що червоний спектр приносить більше користі для росту і плодоношення, однак обидва кольору слід використовувати по черзі.

  Настільки ефективний вплив не завдає шкоди енергоспоживанню, адже це джерело світла дійсно економічне. Він споживає електроенергію менше лампи розжарювання, галогенової і газорозрядної лампи в 10 разів і в 5 разів менше люмінесцентної. Споживана потужність дорівнює всього 3 Вт. Все це також не означає, що лампочки доведеться часто міняти. Одна лампа здатна прослужити приблизно 50 000 годин при безперервному використанні. Якщо ви купите фітолампу, то, грубо кажучи, їй будуть користуватися ще ваші діти. Світильники не захищені від вологи, тому при попаданні води вони перестануть працювати, бережіть своїх помічників.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum: червоних 2 шт: 630-660 nm Red, синіх 2 шт: 450-450 nm Blue
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Потужність:3 Ватт
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 10 разів менше
  Модель:GREEN LINE
  Світловий потік ЛМ:450
  Країна:Китай
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
  Підключення:цоколь Е27
Код товара: 8051
Buy Фітолампа LED Green Line 3 Вт
Якщо ви культивуєте марихуану в домашніх умовах, то слід подбати про освітлення, так як сонце в цьому випадку не допоможе. Для цих цілей можна купити фітолампу зі світлодіодами на 3 Вт. Вона має повний світловий спектр.
Артикул:GS08051
 Out of stock 
144 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду