• Огляд

  Для вирощування канабісу просто в горщику потрібно самостійно підтримувати мікроклімат, регулювати температуру і займатися іншими справами, які віднімають безліч часу і сил. Якщо ви купите гроубокс Джин, то зможете звільнитися від деяких обов'язків. Усередині цієї коробки є майже все необхідне для стабільної підтримки мікроклімату. Додаткове обладнання, таке як фітолампи і системи автоматичного управління, завжди можна докупити окремо, щоб максимально полегшити собі життя.

  Каркасний бокс має зручний вхід у вигляді дверцят, за рослиною можна спостерігати через спеціальне вікно. Герметичну конструкцію легко збирати, розбирати і зберігати. Алюмінієвий каркас не іржавіє завдяки особливостям металу, не виділяє запахи і шкідливі речовини. На каркас кріпиться гроутент з щільної тканини, що не пропускає рідину, повітря і світло. Внутрішня сторона тенту оснащена світловідбиваючим шаром, що збільшує ККД освітлення. Великий розмір боксу дозволяє поміститися всередині не тільки високим стрейнам, а й високій людині, так як висота конструкції становить 200 сантиметрів.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Модель:Джин
  Чохол:Гроутент
  Каркас:хромовані балки
  Місткість горщиків:16
  Вентиляційний рукав діаметр:150
  Вентиляційні рукави:4
  Габаритні розміри мм. (Ширина / Глибина / Висота):1400х1400х2000
  Генетика:12 місяців
Код товара: 8016
Buy Гроубокс Джин 1400х1400х2000
Для вирощування канабісу просто в горщику потрібно самостійно підтримувати мікроклімат, регулювати температуру і займатися іншими справами, які віднімають безліч часу і сил. Якщо ви купите гроубокс Джин, зможете звільнитися від деяких обов'язків.
Артикул:GS08016
 В наявності 
6 943,20 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду