• Огляд

  Купіть гроубокс, і ви отримаєте справжню теплицю в зменшеному вигляді. Невеликі габарити дозволяють встановлювати конструкцію практично в будь-якому приміщенні, навіть при малій кількості вільного простору. На жаль, це не комплекс всього необхідного обладнання для гровінга, тому разом з ним не йдуть фітосвітильники, системи автоматичного управління кліматом і так далі. Ці пристрої можна докупити окремо і встановити в коробку.

  Несуча конструкція складається з алюмінієвих профілів, які мають невелику вагу і є дуже надійними компонентами. Вони добре утримують тент, за рахунок якого повітря, світло і волога зберігаються всередині. Гроутент являє собою тканину із спеціальних ниток, внутрішня сторона якої покрита світловідбиваючими елементами. Це збільшує ефективність освітлення, світловий потік добирається до самих недоступних частин канабісу.

  Зібрати всю конструкцію можна буквально за пару хвилин, а з її перенесенням впорається одна людина так як вага невелика. Після харвесту можна з тією ж легкістю розібрати «конструктор» і зберігати його в будь-якому зручному місці. Купіть гроубокс для отримання щедрого врожаю!

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Модель:Джин
  Чохол:Гроутент
  Каркас:хромовані балки
  Місткість горщиків:9
  Вентиляційний рукав діаметр:150
  Вентиляційні рукави:4
  Габаритні розміри мм. (Ширина / Глибина / Висота):1000х1000х2000
  Генетика:12 місяців
 • Гроубокс Джин 1000х1000х2000 Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8013
  Buy Гроубокс Джин 1000х1000х2000
  Купіть гроубокс, і ви отримаєте справжню теплицю в зменшеному вигляді. Невеликі габарити дозволяють встановлювати конструкцію практично в будь-якому приміщенні, навіть при малій кількості вільного простору.
  Артикул:GS08013
   В наявності 
  5 083,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду