Фітосвітильник Оріон 88 Вт з підставкою

 • Огляд

  Економічний і ефективний фітосвітильник на світлодіодах застосовують як досвітку розсади марихуани в приміщеннях, в які не надходить достатня кількість сонячного світла. Завдяки спеціальному фітоспектру з двома піками в районі синього і червоного рослина в повній мірі насичується світловою енергією. Робоча площа досвітки дорівнює 2 - 3 квадратним метрам. Лампу можна встановлювати поблизу від канабісу, не боячись йому нашкодити. Світлодіоди практично не нагріваються, тому не буде ні опіків, ні перегріву, ні осушення. Безпека гарантована і людині, так як діоди не містять шкідливі гази, які є, наприклад, в газорозрядних лампочках.

  Корпус зроблений з міцного металу. Він компактний і легкий, так що встановлення фітосвітильника для освітлення розсади проблем не принесе, тим більше при наявності спеціальної підставки. Для монтажу і використання не потрібні додаткові інструменти та обладнання, як у випадку з рядом інших ламп. Просто вставляєте вилку в розетку і насолоджуєтесь світлом, а скляний розсіювач покращує його поширення.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Підключення:Провід 1 метр, вилка
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum біколор: 380 ~ 840 nm
  Кріплення:Подивись 1.5 метра, гачок
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Габаритні розміри, мм:1200х77
  Потужність:88 Ватт
  Корпус:Металевий, розсіювач скло
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 4 раз менше
  Модель:Оріон
  Світловий потік ЛМ:8800
  Країна:Україна
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
Код товара: 8087
Buy Фітосвітильник Оріон 88 Вт з підставкою
Економічний і ефективний Фітосвітильник на світлодіодах застосовують як досвітку розсади марихуани в приміщеннях, в які не надходить достатня кількість сонячного світла.
 В наявності 
2 800 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду