• Огляд

  Багато коноплярів не бажають чекати весни або літа, щоб почати вирощувати канабіс під відкритим небом. Вони пророщують насіннячко і ростять марихуану в горщиках, потім висаджують її в грунт на вулиці, з цього моменту починається аутдорная культивація. Без якісної лампи здорову розсаду в умовах затемненого приміщення отримати досить складно. Для цієї мети можна купити фітосвітильник на світлодіодах потужністю 33 Вт. Він не витрачає багато електроенергії і ефективно впливає на растішки.

  Спеціальний фітоспектр має два піки: синій і червоний. Саме ці спектри найбільш сприятливо впливають на ріст і розвиток канабісу. Робоча площа досвітки дорівнює півтора квадратних метри. Через те, що світлодіоди практично не нагріваються, світильник можна встановити на невеликій відстані від рослини і при цьому не побоюватися опіків. Недорогий фітосвітильник не представляє небезпеки не тільки для рослини, але і для людини, так як не містить шкідливих газів, як у випадку з газорозрядними лампами. Міцний корпус з металу компактний і легкий, тому його зручно встановлювати і зберігати.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Модель:Оріон
  Світловий потік ЛМ:3300
  Країна:Україна
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
  Підключення:Провод 1.5 метр, вилка
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum біколор: 380 ~ 840 nm
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Габаритні розміри, мм:900
  Потужність:33 Ватт
  Корпус:Металевий, розсіювач скло
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 4 раз менше
 • Фітосвітильник Оріон-3 33 Вт Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8084
  Buy Фітосвітильник Оріон-3 33 Вт
  Без якісної лампи здорову розсаду в умовах затемненого приміщення отримати досить складно. Для цієї мети можна купити фітосвітильник на світлодіодах потужністю 33 Вт.
  Артикул:GS08084
   В наявності 
  1 302 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду