• Огляд

  Прожектор на світлодіодах відрізняється економічністю і ефективністю, його використовують при вирощуванні марихуани в темному приміщенні в якості досвітки. Світловий голод з'являється при культивації в північній стороні будівлі, куди надходить мало сонячних променів та інших місцях. Спеціальний фітоспектр насичує растішки світловою енергією, а червоний і синій допомагають травичці швидше рости і приносити більше плодів.

  Корпус з алюмінію захищений від вологи, дрібних частинок пилу і має рівень захисту IP65. Якщо ви купите фітолампу, то захистите канабіс від перегріву, так як вона, на відміну від інших джерел світла, не розжарюється завдяки світлодіодам. За рахунок цієї переваги світильник можна встановити близько до рослини без остраху обпалити зелену масу. Гроверу також не доведеться враховувати тепло лампи при визначенні температурного режиму та мікроклімату. Газорозрядні джерела світла мають гази, які можуть завдати шкоди людині. Світлодіодна фітолампа повністю безпечна. Від газорозрядних цю лампу відрізняє і економічність: вона споживає в 4 рази менше електроенергії, ніж ДНаТ.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
  Підключення:Провід 1.8 метра, вилка
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum: 380 ~ 840 nm
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Габаритні розміри, мм:180х220
  Потужність:30 Ватт
  Корпус:алюміній
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 4 раз менше
  Модель:ЛЮКС
  Світловий потік ЛМ:3000
 • Фітопрожектор ЛЮКС-2 30 Вт Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8079
  Buy Фітопрожектор ЛЮКС-2 30 Вт
  Прожектор на світлодіодах відрізняється економічністю і ефективністю, його використовують при вирощуванні марихуани в темному приміщенні в якості досвітки.
  Артикул:GS08079
   В наявності 
  905,20 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду