Доставка в Україні

Доступні служби доставки в Україні

«Нова пошта» Україна

Нова пошта

«Нова пошта» – найбільша українська компанія, яка здійснює доставку посилок, вантажів, а також експрес-доставку документів. Величезна кількість відділень дозволяють робити швидку обробку та доставку по всіх населених пунктах в Україні. Швидкість послуг дозволяє отримати посилку протягом двох робочих днів після відправки.

Надає варіанти доставки:

 • Накладений платіж. Оплата при отриманні товару поштою.
 • Стандартна доставка. Відправлення після повної оплати товару, на пошті потрібно буде заплатити тільки за доставку.
 • Додаткові послуги від компанії «Нова пошта»:
 • Кур'єрська доставка. Посилка доставляється прямо до рук покупця, замовити можна тільки в компанії «Нова пошта». Магазин цієї послуги не пропонує.
 • Доставка через Поштомат. Вигідний і найбільш анонімний спосіб отримання. Оплата вартості замовлення або доставки здійснюється через програму «Нова пошта».

Пошта України «Укрпошта»

Укрпошта

«Укрпошта» – єдиний національний оператор поштового зв'язку України. Це одна з найбільших мереж пошти в Україні, яка налічує понад 11 тисяч відділень по всій території, що охоплює 100% населених пунктів. Після прибуття посилки на пошту Ви отримаєте повідомлення. Необхідно відвідати пошту або скористатися доставкою листоноші, якщо така надається та забрати свою бандероль. Для цього потрібно надати документ, який підтверджує особу. Вартість доставки розраховується виходячи із ваги. Терміни доставки варіюються від 2 до 7 робочих днів.

Надає варіанти доставки:

 • Доставка посилки у відділення «Укрпошти».

Додаткові послуги від компанії «Укрпошта»:

 • Листом на замовлення. Бандероль передається особисто до рук;
 • Звичайний конверт у поштову скриньку;

EMS (Express Mail Service)

EMS (Express Mail Service)

Всесвітній Поштовий Сервіс — міжнародна доставка. Доставка посилок компанією EMS виконується виключно авіаперевізником, посилки, доставлені компанією ЕМS, мають високий пріоритет у порядку обробки як на території України, так і в інших країнах призначення. Середні часові рамки доставки для більшості країн 7-10 робочих днів. Час, необхідний для доставки, залежить від географічного місцезнаходження одержувача і від ваги посилки.

Вартість послуг доставки компанією EMS вища за середні розцінки пошти. Ознайомитися з тарифами можна, перейшовши за посиланням далі - https://mizhnarodna-dostavka.com.ua/ems-ukraina/

Зверніть увагу! До інших країн доступна доставка лише через послуги компанії EMS.

Увага! Бандероль з насінням конопель, насінням галюциногенних кактусів та спорових відбитків грибів відправляється в інші країни (крім України, Росії, Казахстану) виключно з використанням опції «Шпигун». Детальна інформація про опцію «Шпигун» описана нижче.

Процес здійснення доставки:

 1. Етап оформлення замовлення. Під час оформлення замовлення потрібно вказати достовірні дані одержувача, такі як ім'я та прізвище, номер телефону, а також адресу електронної пошти та країну. Після вказівки даних одержувача потрібно вибрати доступні послуги однієї з компаній, описаних вище.
 2. Етап обробки замовлення. Після оформлення замовлення на вказану Вами адресу електронної пошти прийде інформація про Ваше замовлення. Після цього протягом 30 хвилин (в робочий час) прийде ще одне повідомлення про те, що замовлення прийняте в обробку. У цей період будуть формуватися реквізити для оплати, якщо був обраний спосіб доставки та оплати післяплатою або сума для мінімального замовлення недостатня, менеджер магазину обов'язково зв'яжеться з покупцем через вказаний номер телефону для уточнення інформації.
 3. Етап формування посилки. Після повного оформлення замовлення розпочнеться процес формування посилки, у якому товар буде перевірено на дефекти та належним чином упаковано. Час процесу займає 6-36 робочих годин.
 4. Етап відправлення. Після того, як посилка сформована, вона буде доставлена до пункту відправлення, після чого на вказану клієнтом адресу електронної пошти буде надіслано трек номер для відстеження. За бажанням клієнта трек номер може бути надісланий на Viber, WhatsApp, Telegram або SMS на вказаний номер телефону (для України).
 5. Етап отримання. Коли посилка доставлена, клієнт отримує повідомлення на вказані раніше реквізити. Посилка зберігається на пошті протягом 7 днів, у цей період менеджер магазину може зателефонувати та нагадати Вам про те, що посилка прийшла та чекає на Вас.

Опція «Шпигун»

Для безпеки та конфіденційності клієнтів, які купують у нас посівний матеріал, ми передбачили спеціальну платну опцію «Шпигун», яка приховає вміст бандеролі від сторонніх очей. Як це відбувається:

 • Упаковка з посівним матеріалом буде поміщена в конверт «для документів», що не пропускає світло, з повітряними подушками для уникнення можливості «промацування» конверта.
 • За бажанням нашого клієнта додатково ми можемо покласти кілька пачок іншого насіння (селери, кукурудзи, цибулі, тощо), щоб лист не викликав підозр, а при розкритті конверту насіння конопель не кидалося в очі.
 • Найбільш конспіративним пропонованим способом відправки посівного матеріалу є його приховування у дрібній техніці чи одязі.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Якщо виникнуть додаткові питання, рекомендуємо відвідати розділ «Доставка та оплата», також Ви можете зв'язатися з менеджером магазину «GanjaSeeds» у чаті або по телефону.