• Огляд

  Регулярне насіння фотоперіодного сорту конопель Cream 47 Reg - продукт ретельної селекції експертів сідбанка Ganja Seeds, які віддали чимало людино-годин заради досягнення вражаючого результату селекційної роботи. Даний гібрид суперечливо поєднує в собі, здавалося б, несумісні властивості. З одного боку, гровери отримують рослини і марихуану з ніжним карамельно-кремовим ароматом стрейна Cream Caramel, а з іншого - вбивчу силу видатного канабісу сорти AK-47. І це лише один приклад суперечливих поєднань. Нижче ви познайомитеся з ще декількома, здатними легко закохати в себе будь-якого конопляра.

  Загальні характеристики конопель Cream 47

  У сорті Cream 47 regular гармонійно поєднується рівна частка sativa і indica. Як показали тести і дослідження, пропорція абсолютно рівна. А це говорить про несподіваний ефект від вживання. Що стосується фітоканнабіноідів, то ТГК в сухій готовій речовині стабільно 21%, а КБД порядку 0,9%.

  Урожай Cream 47 regular починають збирати в останніх числах вересня. А перед цим рослини повинні відцвісти протягом семи-дев'яти тижнів. Для індора цей період в середньому становить близько 60 днів. Незважаючи на середню висоту дорослих рослин, врожайність не надзвичайна, але вражаюча - до 800 грам з посівного квадратного метра.

  Вирощування конопель Cream 47

  Культивація сорту, як показує досвід, хороша і у відкритому грунті, і в гроубоксі і в індорі. Ви вільні вибирати самостійно метод вирощування, навіть якщо є абсолютно зеленим новачком в цій справі. Застосування тренувань і просунутих технік тільки посприяє якісному фіналу. Але початківцям краще спробувати в дебютному грові мінімальний набір експериментів, щоб придбати неоціненний досвід і надалі його реалізовувати. Обов'язково зверніть увагу на красу рослин під час цвітіння. Ви побачите приголомшливу палітру на листі і шишках, від ніжно-блакитного до яскраво-червоного.

  Медичне застосування конопель Cream 47

  Cream 47 regular аж ніяк не значиться в списку гібридів канабісу, які відносяться до медичних. Що не є перешкодою для його ефективного використання на благо здоров'я людини. Так, людям з порушенням сну або які страждають від втрати апетиту, дана марихуана виявиться вельми доречною. Також цей стрейн можна активно застосовувати для стабілізації загального психоемоційного стану, викликаного перенапруженням або стресами.

  Аромат і ефект конопель Cream 47

  Приємний карамельно-кремовий смак гармонійно доповнюється нотками мускусу і в процесі вживання марихуани обидва інгредієнти нікуди не зникають, а лише підкреслюють винятковість даного сорту конопель. Дивовижне поєднання одночасного розслаблення з енергією складно описати словами. Це потрібно тільки пережити.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Cream Caramel x AK47
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1210
  Buy Cream 47 regular Ganja Seeds
  Культивація сорту, як показує досвід, хороша і у відкритому грунті, і в гроубоксі і в індорі. Ви вільні вибирати самостійно метод вирощування, навіть якщо являєтесь абсолютно зеленим новачком в цій справі.
   Немає в наявності  Україна
  599,60 грн.

  10 reviews for Cream 47 regular Ganja Seeds

  9
  0
  1
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4.8 / 5
  4.81 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 10:08
  Ganja Seeds

  всем привет не знаю я скільки вже занемаемся посадкою конопель, і постояно тільки беру в цьому магазині я дуже задоволений. Я засадили теплицю, сходи вже по 10 см. Оч цікаво що вийде .. зійшли 6 з 6, магазину респект. і доставили швидко :)

  • 05 лютого 2018 23:27
  Есть предъява!!!

  Доброго времени суток! Я не в коем случае не ставлю под сомнения качество посадочного материала, магазин хорош, без спорно. Не так давно, взял 7 семян этого сорта. Из них три штуки решил вырастить. Проросли и взошли семки без проблем, но то, что из них выросло, об этом подробней. Из этих трёх растих одна оказалась парша, а две других матерки и из этих матерок одна оказалась непонятным автиком, скорее даже не автиком, а сплошной семя-ложей. За 40 дней выросла на 30 см, а семян с неё (не опылял и на растихе не было яиц) 100 гр стопка. Со второй матеркой вообще тёмная история. Растиха хоть и оказалась фото-периодической, но как только перевёл растиху в режим 12/12(после 52 дней веги), то через три дня растиха накидала яиц и оказалась 100% гермиком. Остались ещё 4 семки и я теперь даже не знаю стоит ли на них переводить время и ресурсы!!! Буду благодарен за разъяснения.

  • 28 серпня 2017 15:11
  суперовский

  вкус этого дива не описуем
  только заради него и стоит испробывать сей экземпляр.
  выхлоп даже на земле колосальный (50g), очень плотные и смолянистые соцветия, сладкий запах.
  реккомендовано новичкам из за простоты в уходе и снисходительности к погрешностям.Вам спасибо Магазин! теперь я ваш заказчик на постоянной основе! Мира и процветания

  • 01 серпня 2017 20:03
  снимал я пробу

  курил верхние листочки с самих верхушек ,и довольно приятно радует , веселит норм так и держит часа 2 с лопухов прикуренных))) , сорт хороший безусловно.

  • 27 липня 2017 12:57
  qqqqqqq

  Взял 4 штучки, менеджеры молодцы, работают очень оперативно, хорошо работаете. 2 шт. замочил за сутки проросли, далее будет видно, уже пошли в грунт. Кто растил отпишитесь по параметрам и как позапаху нацвете. Растить буду в боксе на 400ватке донат.Мне про запах актуально

  • 24 червня 2017 14:23
  вот тако вот

  магазин понравился.Информация достаточно исчерпывающая.Нашел в наличии то,что не мог найти у других.Оформление заказа без лишних проволочек

  • 24 травня 2017 21:04
  Крем

  Одна семка пустая,белого цвета.остальные поставил на прорастание.Отпишусь как проростут

  • 24 травня 2017 20:42
  Пустышка
  • 21 березеня 2017 17:11
  клевые семке!!!!!!!

  У меня уже проросли семке этого сорта! норм всхожесть 5 из 5 !!

  • 14 лютого 2017 15:55
  на периодику

  на периодику хочу растить такой куст,сколько нужно туда раствора?

  • 21 грудня 2016 17:12
  самые сильные сорта автоцветов марихуаны

  какие самые сильные сорта автоцветов марихуаны?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду