• Огляд

  White Widow x Bubble Gum feminized - гібрид, здатний здивувати найвибагливішого садівника. Батьки сорту мають майже піввікову історію і наділили його чудовою урожайністю, невибагливістю, компактними розмірами і карколомним психоактивним впливом. Кущі стійко переносять різкі перепади температури, не бояться посухи і не вередують при переливах.

  Під час цвітіння рослини виділяють чарівний ягідно-фруктовий аромат, впоратися з яким допоможе вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Плантація повністю відцвітає за 7-9 тижнів. Розміри рідко перевищують 110 сантиметрів і в разі потреби контролюються більш раннім переходом на цвітіння або підрізкою верхівки.

  Походження конопель White Widow x Bubble Gum

  Щоб отримати фемінізоване насіння конопель White Widow x Bubble Gum селекціонери Ganja Seeds задіяли генетику легендарного психотропного стрейна Бабл Гам і не менш відому Білу Вдову. Одержаний гібрид перейняв кращі характеристики батьків і доповнив їх дивовижним ароматом. У генному пантеоні переважає індіка (60%), тому слід готуватися до приковуючого впливу. Рівень ТГК досягає 20%.

  Особливості вирощування конопель White Widow x Bubble Gum

  White Widow x Bubble Gum оптимізований для культивації в домашньому гроубоксі, але також підходить для індорного вирощування. На вулиці кущі здатні витягуватися до 1,4 метра у висоту, тому приховати їх в густій траві не вийде. У домашніх умовах рослини добре переносять техніку LST, SOG і SCROG. Клонування дозволить істотно підвищити врожайність і максимально використати наявну площу.

  Найбільшої продуктивності можна домогтися, висаджуючи "горіхи" в горщики, об'ємом від 10 літрів. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту. В якості добрив можна задіяти органіку або "хімію". Хімічні добрива знижують смакоароматичні якості кінцевого продукту, але злегка підвищують врожайність.

  Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра (під сіткою) можна зняти до 600 грам сухих бутонів або до 700 грам з одного куща на вулиці.

  Смак і ефект конопель White Widow x Bubble Gum

  Чудова ароматична композиція відкриється гроверу при подрібненні пролікованих суцвіть. У ній легко розпізнається тропічний манго і нотки солодких ягід. Багато цінителів марихуани полюбили штам саме за його смак. Ходять чутки, що вплив сорту на кшталт афродизіаку. Дим солодкий і густий. З першої затяжки приковує до дивана і діє тривалий час. М'язи розслабляються, а розум ясніє, дозволяючи у всій красі насолодитися підвищеною чуттєвістю. Підходить для денного і вечірнього вживання.

  Медичні характеристики конопель White Widow x Bubble Gum

  Лікувальні властивості екстрактів і суцвіть дозволяють застосовувати їх в медичних цілях для лікування безсоння, дратівливості, а також як знеболюючий засіб. Добре знімає втому, підвищує життєвий тонус і стимулює апетит.

  У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Біла Вдова х Бабл Гам в оригінальній упаковці Ganja Seeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:приковує до дивана і діє тривалий час
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Widow x Bubble Gum
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1696
  Buy White Widow x Bubble Gum feminised Ganja Seeds
  Батьки сорту мають майже піввікову історію і наділили його чудовою урожайністю, невибагливістю, компактними розмірами і карколомним психоактивним впливом.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for White Widow x Bubble Gum feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 червня 2019 14:09
  варуер

  Спочатку боялася брати в цьому інтернет магазині через те що немає відгуків, але так як цей сорт конопель тільки знайшов в цьому магазині.Я дуже залишився всім задоволений.
  Дякую магазину. Ganja Seeds за хорошу роботу. Рекомендую !!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду