• Огляд

  Фемінізований гібрид Sensi Skunk - чудовий сорт від селекціонерів Ganja Seeds. В "крові" штаму домінує індіка, успадкована у оригінального Афгані. Сходи стрейна стрімко розвиваються незалежно від умов культивації і за короткий проміжок часу перетворюються в компактні пухнасті рослини з величною центральною колою і міцними вузлуватими бічними гілками, здатними витримувати велику вагу ароматних і тугих суцвіть. Фемінізоване насіння конопель Sensi Skunk гарантує отримання тільки жіночих кущів канабісу.

  Висота рослини досягає 80-100 сантиметрів. Запах на всьому протязі життєвого циклу плантації доведеться приховувати або виводити за допомогою вентиляції та вугільного фільтра. Цвітіння триває 7-9 тижнів.

  Походження конопель Sensi Skunk

  Фемінізований сорт Sensi Skunk виведений на основі легендарного Афгані. Високогірний клімат дозволив рослинам Cannabis адаптуватися до постійної мінливої температури, поривів вітру та стрибків рівня вологості. Невибагливі в усіх відношеннях рослини порадують навіть недосвідченого гровера прекрасним урожаєм щільних бутонів, що володіють неперевершеним психоактивним ефектом в кращих традиціях індічних сортів. Рівень ТГК становить 20%.

  Особливості вирощування конопель Sensi Skunk

  Короткий період цвітіння дозволяє здійснювати догляд за плантацією, не докладаючи великих зусиль. Сенсі Сканк feminised оптимізований для культивації в домашньому гроурумі, а також в умовах відкритого грунту і дачної теплиці.

  Рослини піддаються тренуванням, не стресують при прищипуванні, а також оптимально підходять під техніки SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра в індорі знімають до 800 грам важких і ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

  В якості поживного грунту використовують суміш з компостної землі, крупного перліту і кокосового волокна. Сорт висаджують на вулицю вкоріненою розсадою в лунки, об'ємом від 15 літрів. В умовах гроубокса можна використовувати горщики від 8 літрів.

  Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при вирощуванні в системному блоці або маленькій тумбочці.

  Застосовуючи техніку SCROG, не слід чекати стовідсоткового заповнення осередків сітки зеленною масою. Досить 70% заростання і можна переводити на цвітіння.

  Смак і ефект конопель Sensi Skunk

  Ароматична палітра сухих суцвіть фемінізованого штаму Сенсі Сканк наповнена нотками сандалового дерева, індійських пахощів і стиглих цитрусів. Дим м'який і густий. З першої затяжки викликає потужну хвилю скам'яніння, що плавно переходить в солодку знемогу і релаксацію. Культура рекомендована для вечірнього вживання.

  Медичні характеристики конопель Sensi Skunk

  Медичний потенціал стрейна дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі смоли для усунення тривожних станів, наслідків стресу, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:викликає потужну хвилю скам'яніння, що плавно переходить в солодку знемогу і релаксацію
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1665
  Buy Sensi Skunk feminised Ganja Seeds
  Сходи стрейна стрімко розвиваються незалежно від умов культивації і за короткий проміжок часу перетворюються в компактні пухнасті рослини з величною центральною колою і міцними вузлуватими бічними гілками.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  7 reviews for Sensi Skunk feminised Ganja Seeds

  7
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 06 червня 2019 15:31
  Sensi Skunk feminised

  Брав насіння конопель, мені все сподобалося і хочу викликати свою подяку. Персоналу магазину Ganja Seeds за відмінну роботу. І чуйне ставлення до покупців. Я залишився дуже задоволений грамотним обслуговуванням і ввічливістю продавців !!!!!!!!!!!! Буду частіше замовляти в цей магазин.

  • 07 березеня 2015 16:01
  Sensi skunk

  Привет уважаемие садоводи зелёного ДЖА!!! Хотел би вам расказать про прекрасного представителя семейтва СКАНК с которим я познакомился благодаря етому магазину! Мне етот сорт настолько понравилься, што я его 3-оаза уже гровил! 2раза в индоре и один рас на улице
  И так начнём Sensi Skunk ето ароматная, возвышающая сатива, хорошо подходит как для закрытого так и для открытого грунта. Ето плант “быстрого приготовления” для северных стран с харвестом уже в середине октября. Определение пола происходит уже в течении недели после перехода времени на 12/12. Другой положительной чертой является быстрое и обильное производство смол в самом начале цветения. Sensi Skunk очень устойчива к различным видам стресса (таким как, резкая перемена освещения или температуры).
  Растения можно я пересаживал из индора в аут без каких либо побочных эфектов. Sensi Skunk не привиредлив в выращивании и не требует никаких особых условий. Он имеет хорошую устойчивость к паразитам и нормально растет в почве без дополнительного питания, что делает его популярным среди гроверов бес особого опита грова, так как гровить его мог би и ребёнок>
  У меня в ауте росли Девочки сативного фенотипа почти не ветвятся, имели большой рост(больше 2-х метров), Сативный фенотип сильнее ветвится из-за расширенных междоузлий и имеет огромный потенциал для большого урожая под открытым небом. . А растение покрытое смолой сверху вниз будет гарантей качества. Его аромат просто восхитителен в своем разнообразии вкусов с редкими нотками клубники, землистым оттенком и свежестью сосновых. Когда растение созреет вы также сможете обнаружить оттенки сладкого аромата лимонада или миндального мандарина. Пролеченые бошки могут сохранить сосново-мятный запах, но по кроме него существует множество вкусных оттенков(клубники, дыни, яблок, корицы)
  А ефект от етого чудо Сканка можно сравнить разве што с Сильним возбуждением которое охвативает сразу и манит тяниг к девочкам сразу же после первого напаса ! Так как в нём я увидел портясайшей афродозиак которий должен попробивать каждий!

  • 19 січня 2015 13:31
  Класс

  Офигеный сорт, очень хорош в выращивание для новичков отлично подойдет, мне понравился лично, всем советую.

  • 12 січня 2015 16:36
  cooll

  Класный сорт вообще обрадовал, спасибо за бонусы и скидку, С ув. Алексей

  • 09 січня 2015 14:32
  класс

  Хороший сорт, как по мне, прорастает отлично нужен не большой уход, отлично подходит для новичков))

  • 07 січня 2015 15:22
  verycool

  Большое спасибо за этот сорт очень обрадовал, Спасибо за бонус и скидку, все качетвено, будем еще брать, магазину дальнейшего процветания!!)) Мир_)

  • 23 червня 2014 15:35
  ЛЕПОТА!!!

  ОЧЕНЬ КРАСИВЫЕ РАСТЕНИЯ РОСТУТ !!! МОЕ ПОЧТЕНИЕ ШОПУ .ЗА СКОРОСТЬ И КАЧЕСТВО!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду