• Огляд

  Кущ формує подовжену широку колу з невеликими бічними відгалуженнями. Зовні канабіс більше нагадує сативні сорти, а стрімке зростання і щільність шишок підтверджують індику. Бутони надзвичайно щедро виробляють смолу, від чого до кінця цвітіння до рослини неможливо буде торкнутися так, щоб не "влипнути".

  Походження конопель Satori


  Satori feminised є порівняно новим гібридом на ринку. Для виведення стрейну були задіяні гени сативи з Непалу. Тривалий час стрейн стабілізувався і тепер став доступним для всіх гроверів планети.

  Висока продуктивність і неймовірно високий рівень ТГК до 28%.

  Вирощування конопель Satori

  Культура відмінно підходить для закритих теплиць та аутдору. Перед висадкою в ґрунт фемінізоване насіння конопель Саторі попередньо пророщують. Володіючи великою, добре розвиненою коневою системою, розтинок вимагає від гровера просторої ємності. Щоб розтини розкрили свій потенціал, необхідно використовувати великі горщики від 20 літрів в індорі та 30-40 літрів у вуличних умовах.

  Ростиха відмінно клонується, а також показує чудові результати у SCROG. Штам любить багато світла та гарну вентиляцію. Завдяки невибагливості рослини, замовити насіння конопель цього стрейну можна для першого грова.

  Медичне застосування конопель Satori


  Екстракти і сухі шишки мають терапевтичний потенціал. Використовуються як засіб, що ефективно допомагає від болю та оніміння в тілі, мігрені, необґрунтованих нападів паніки.

  Аромат та ефект коноплі Satori


  Цитрусовий ароматичний букет не залишить байдужим жодного любителя селекційних сортів марихуани. Дим насичений і залишає після себе солодкий квітковий післясмак з легкою ментоловою прохолодою.

  Вплив виявляється у припливі творчої енергії. Думки впорядковуються і почуття нескінченного задоволення і щастя накриває з головою. Вживання подібне до ковтка безтурботної свободи, повної відкриттів та таємниць.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:почуття нескінченного задоволення і щастя накриває з головою
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 5741
  Buy Satori feminised GanjaLiveSeeds
  Ростиха відмінно клонується, а також показує чудові результати у SCROG. Штам любить багато світла та гарну вентиляцію. Завдяки невибагливості рослини, замовити насіння конопель цього стрейну можна для першого грова.
  Артикул:GS05741
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Satori feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 25 червня 2019 20:29
  Satori feminised Silver

  Чтобы минимизировать шок, который испытывают конопли после трансплантации, пересаживают их после 5-7 дней жизни, пока они имеют небольшой основной корень, который очень быстро растет.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду