• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Nefertiti дозволить гроверу гарантовано отримати тільки жіночі сходи. Рослини невибагливі до типу грунту, мають високий імунітет до цвілі, стійко протистоять шкідливим комахам і за 5 тижнів вегетативної стадії перетворюються в прекрасного виду статні кущі з завуженим листям, величезною центральної колою і тонкими, але довгими бічними гілками. Стрейн відноситься до сортів-чемпіонів. У 2008 році він зайняв призове місце в номінації «Indoor Hydro Cup».

  Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів в індоре. В умовах вулиці рослини можуть витягуватися до 200 сантиметрів. Цвітіння триває 10-12 тижнів. У генному пантеоні штаму присутні 60% сатіви і 40% індіки. Аромат під час росту нагадує тропічні фрукти і легко маскується.

  Походження конопель Nefertiti

  Фемінізований сорт конопель Нефертіті виведений брідерами сід-банку Ganja Seeds на основі генетики психоактивних Білої і Чорної Вдови. Рівень ТГК досягає рекордних 22%.

  Особливості вирощування конопель Nefertiti

  Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками:

  • LST;
  • SCROG;
  • SOG.

  Рослини демонструють дуже високу врожайність на гідропоніці. Рекомендоване освітлення - 600-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-15 літрів. В якості добрив використовують органіку.

  З одного квадратного метра знімають до 700 грам сухих ароматних бутонів або до 1300 грам готового продукту з одного куща в аутдорі.

  Смак і ефект конопель Nefertiti

  Насичена смакоароматична палітра стрейна наповнена інтонаціями цитрусової цедри і полуниці. Дим м'який і густий. З однієї затяжки викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення і знайти відповіді на будь-які питання.

  Медичні характеристики конопель Nefertiti

  Медичний потенціал представленого сорту дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі пролікованих суцвіть для терапії розсіяного склерозу, підвищеної нервозності, безсоння, а також для зняття наслідків стресу, усунення нудоти і стимуляції апетиту.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Black Widow x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1643
  Buy Nefertiti feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками.
   В наявності  Україна
  199,60 грн.

  1 review for Nefertiti feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 01 жовтня 2019 09:24
  Piramida

  Всем привет, 1) магазин очень хороший и отзывчивый, после окормлении заказа ответили в течении 15 мину. Оплатил все и на след день уже получил трек.
  2) семена хороше, большие, не треснутые, без плесени и всего подобного, взошли за сутки в обычных ватных дисках. На след день уже были корешики, это очень порадовало.
  Вот еще не много и буду уже собирать урожай, что получилось окончательно еще напишу после пробы.
  Спасибо магазину за бонус и быструю отзывчивость.

  • 07 червня 2019 14:17
  Ganja Seeds

  Хочу подякувати персонал магазину за відмінну роботу і чуйне ставлення до покупців. Я залишився дуже задоволений грамотним обслуговуванням і ввічливістю продавців !!!!!!!!!!!! Буду частіше заказувати саме в цьому магазині. А тепер трохи о коноплі. Смак просто бомбічний, однак належного Харвест зібрати з куща у мене не вийшло. Маленькі такі вийшли дерева, як бонсай. Дякую вам що не кинули мене і допомагали пояснити. Буду брати ще в кінці місяця. Рекомендую !!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду