• Огляд

  MEDusa користується колосальною популярністю як серед досвідчених гроверів, так і коноплярів-початківців. Містить гени двох різновидів індіки та мексиканської сатіви. Гібрид має рекордний вміст ТГК і середній рівень КБД. Медичний сорт, що використовують у лікуванні численних захворювань. Марихуана полегшує симптоматику і перебіг онкологічних захворювань, застосовується під час виникнення розладів травлення і хвороб нервової системи.

  Походження коноплі сорту MEDusa

  Сорт MEDusa отриманий шляхом схрещування афганської індіки і мексиканської сатіви, доповнених американською генетикою. В умовах дикої природи індіка зростає у Тибеті, Афганістані, Індії, Марокко та Лівані. Цей різновид марихуани відмінно пристосований до гірських умов, що вирізняються екстремальними перепадами температур і сильними поривами вітру. Мексиканська сатіва зростає в умовах спекотного субтропічного клімату. Такі передумови сприяють цілорічному розвитку рослини.

  Зовнішній вигляд коноплі сорту MEDusa

  Висота куща MEDusa сягає близько 1.7 метра. З потужним стовбуром, масивною центральною колою і розлогими бічними гілками, віддаленими одна від одної.

  Велике листя подовженої форми вирізняється насиченим зеленим забарвленням. Шишки формуються рівномірно. Перед збором урожаю суцвіття вкриваються густим шаром трихом, наповнених липкими смолами. Період цвітіння – 9-10 тижнів. В аутдорі харвест припадає на жовтень. Показники врожайності сягають 550-700 г/м2.

  Вирощування коноплі сорту MEDusa

  Рослина невибаглива і відмінно адаптується до будь-яких умов. Дотримання базових рекомендацій з догляду забезпечить гідний врожай навіть початківцям.

  Висаджування. Насіння й розсаду у відкритий ґрунт можна висаджувати, коли рівень нічної температури не опускатиметься нижче 15 °C. Перші паростки з'являються на 7-14 день. Перші чотири тижні рослина активно витягується з поступовим нарощуванням вегетативної маси.

  Освітлення. Забезпечте кущам щонайменше 14 годин сонячного світла або достатній рівень штучного (світлодіодного) освітлення.

  Добрива. Прикорм (фосфоровмісні та азотовмісні компоненти) слід вносити наприкінці вегетаційного періоду і під час цвітіння.

  Вживання та ефект коноплі сорту MEDusa

  Рекордна концентрація ТГК (до 30%) забезпечує потужний ефект впливу. MEDusa надає відчуття бадьорості, підвищує тонус. Ідеально підходить для роботи і творчості. Можна споживати на самоті та у приємній компанії друзів. MEDusa особлива своїм освіжаючим смаком з відтінками м'яти та фруктово-цитрусовою основою.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Africa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:эйфория переходящая в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghan x USA Indica x Mexican Sativa
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 7129
  Buy Насіння марихуани MEDusa feminised THC-CBD
  MEDusa користується колосальною популярністю як серед досвідчених гроверів, так і коноплярів-початківців. Містить гени двох різновидів індіки та мексиканської сатіви. Гібрид має рекордний вміст ТГК і середній рівень КБД.
   Немає в наявності 
  400 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду