• Огляд

  Насіння конопель фемінізованого сорту Lavender утворює кущі канабісу, які приваблюють погляд своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Середньої висоти рослини формують кілька бічних гілок. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою. Відмінною особливістю рослини є забарвлення бутонів (ближче до харвесту). На загальному зеленому фоні суцвіть яскраво виділяються фіолетово-лавандові маточки. Період цвітіння цього фотоперіодного фемінізованого сорту становить всього 7-9 тижнів, а врожайність з одного квадратного метра може скласти близько 500 грам смолистого продукту.

  Походження конопель Lavender

  Професійні генетики сідбанку Ganja Seeds вивели стрейн Lavender feminised на генетичній основі Super Skunk, Afghani і Hawaiian.

  Вирощування конопель Lavender

  Лавандер feminised добре розвивається і показує гарну продуктивність в умовах Greenhouse, Indoor, Outdoor. Культура вимогливо ставиться до світла і підгодівлі, тому початківцям-коноплярам рекомендується звернути свою увагу на менш вибагливі штами або більш ретельно вивчити основи гровінга.

  Перед висадкою в грунт насіння канабісу бажано проростити. Якщо гровер планує проводити культивацію в гроубоксі, то в якості освітлення підійде лампа не менше 400 ват Днат. У відкритому ґрунті поляна повинна висвітлюватися прямими сонячними променями протягом усього дня (від світанку до заходу сонця).

  Удобрювати рекомендується органікою (кінський гній або курячий послід), але в разі використання хімії, рослинникам слід бути обережним з дозуванням, оскільки цей сорт чутливий до перегодівлі.

  Медичне застосування конопель Lavender

  Марихуана представленого стрейну дуже цінується в медицині. Екстракти і сухі шишки використовують як засіб від панічних атак, глаукоми, епілепсії, розсіяного склерозу, тривалої депресії, м'язових спазмів, а також в якості знеболюючого препарату.

  Смак і ефект конопель Lavender

  Відкривши ємність з готовою до вживання (правильно пролікованою) марихуаною, ви відчуєте аромат, що швидко поширюється в кімнаті, та нагадує пряні східні спеції. Вплив на організм дуже потужний і тривалий. На видиху густого диму растаман відчує, як всім тілом і розумом поступово опановує неквапливий «stone».

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Super Skunk x Afghani x Hawaiian
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6088
  Buy Lavender feminised Ganja Seeds
  Середньої висоти рослини формують кілька бічних відгалужень. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою.
   В наявності 
  119,60 грн.

  3 reviews for Lavender feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 04 липня 2019 13:46
  благодарю

  спасибо ребята за помощь в выборе, быструю доставку и прекрасный бонус, насроение и без курения поднялось, а впереди ещё несколько месяцев улётного грова.

  • 04 липня 2019 13:41
  мощная

  такой мощный пдыщь по голове давненько я не получал, ростил под чипами светодиодными с алика, 50ватт 220в 4 шт, не ожидал что прям так будет, доволен результатом

  • 04 липня 2019 13:35
  вооот

  прекрасный сорт,был автик раньше а тут фотик , спасибо ребятки порадовали, взял 10 сразу, и за бонус благодарочка

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду