Насіння конопель Насіння маріхуани Indigo Berry Kush feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Якщо поділити найбільш приголомшливі за ароматичною палітрою сорти канабісу на окремий кластер, безумовно, цей шедевр від селекціонерів сідбанку GanjaSeeds увійде до найтоповіших рейтингів від початківців та досвідчених коноплярів. Немає потреби бути справжнім знавцем, аби звернути увагу на виняткові властивості ганджі. Придбайте насіння цього фотофема у нашому інтернет-магазині за максимально вигідних умов.

  Історія походження, особливості Indigo Berry Kush

  Генетичне коріння культури сягає складного кросу стрейнів кушевого So G та Blue Monster. Результатом виявився розкішний сатівно-індічний Indigo Berry Kush feminized, що вирізняється не тільки оксамитовою естетикою аромату, а й винятковою зовнішністю. За неперевіреними даними, насіннєвий матеріал був привезений авторами новинки із сонячної Іспанії. Більш деталізований опис стрейну старанно приховується виробником, що цілком зрозуміло – комерційна таємниця понад усе!

  Особливості вирощування коноплі Indigo Berry Kush

  Незначна індічна домінанта у генотипі дозволяє акцентувати увагу гровера винятково на процесі гровінга, без побоювань утворення цвілі, грибка. Структура типової індіки створює необхідні умови для простору між гілками куща, а стрункість додає естетизму грову. Дотримання базових основ агротехніки – безумовний підсумок успіху конопляра-початківця. Досвідченим гроверам напевно припаде до душі лояльність рослини до експериментальних методик та усіляких варіацій стимулювання розвитку.

  Культивування марихуани на вулиці Indigo Berry Kush

  Важливий момент для аутдору – непомітність для поглядів допитливих перехожих. Ялинки з легкістю долають двометрову висоту та потребують реального захисту. Спробуйте приховати гров на віддаленій галявині, якомога далі від стежок та житлових зон. Своєчасний полив, внесення підкорму за потреби – ось вам, власне, весь секрет наявної плідної діяльності. Одна доросла рослина здатна порадувати майстра вишуканим врожаєм до 700 грамів добірних суцвіть.

  Вирощування канабісу вдома Indigo Berry Kush

  У домашніх умовах культивація значно полегшується шляхом контролю мікроклімату, можливості регулювання ключових показників (температура, вологість, освітлення). Гроубокса середньої компактності буде цілком достатньо для комфортного гровінгу. Утримайтеся від застосування добрив, які не належать до органічних, якщо хочете отримати неповторні смакові й ароматичні забарвлення готової ганджі. На піковому ступені стиглості кущики підіймаються до 80 сантиметрів, забезпечуючи отримання в середньому півкілограма стаффа з квадратного метра посівної площі.

  Смакові якості та аромат Indigo Berry Kush

  Неповторний глибинний кипарисовий ескіз розкривається після розмаїття прянощів у всьому наявному розмаїтті смаків. Аналогічна структура спостерігається і в запахах.

  Ефект коноплі Indigo Berry Kush

  Вплив на тіло – розслаблюючий. Одночасно із сп'янінням, що тонізуюче бадьорить мозок, без суцільного стоуну, що настає лише у фінальній частині "приходу".

  Медичне використання, ТГК/КБД

  21% тетрагідроканабінолу у сухій речовині окреслює виключно рекреаційне призначення. Цілющі можливості канабісу обмежуються усуненням стресу, підвищенням тонусу та зменшенням емоційного напруження.

  Терміни цвітіння та рекомендації Indigo Berry Kush

  Цвітуть рослини протягом восьми-дев'яти тижнів з настанням харвесту на присадибній ділянці в останню декаду першого осіннього місяця. За відсутності певного досвіду та навичок, рекомендуємо утриматися від залучення різних технік та методик, обмежившись стандартним комплексом заходів з догляду за конопляними красунями.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння конопель Насіння маріхуани Indigo Berry Kush feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8717
   Buy Насіння конопель Насіння маріхуани Indigo Berry Kush feminised Ganja Seeds
   Якщо поділити найбільш приголомшливі за ароматичною палітрою сорти канабісу на окремий кластер, безумовно, цей шедевр від селекціонерів сідбанку GanjaSeeds увійде до найтоповіших рейтингів від початківців та досвідчених коноплярів.
    В наявності 
   199,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду