• Огляд

  Early Skunk feminised можна віднести до лінійки кращих стрейнів канабісу. Рослина ідеально підходить для вирощування в умовах відкритого грунту і досягає 200 сантиметрів у висоту, а іноді і вище. Доступна фемінізована версія насіння Early Skunk порадує виключно жіночими рослинами і садівникові не доведеться «воювати» з чоловічими типами до часу цвітіння.

  З насіння виростають гарні і масивні рослини з міцними гілками, здатними витримати великий урожай блискучих шишок незалежно від клімату і регіону.

  Невибагливий стрейн прекрасно росте в теплиці, під відкритим небом, а також в умовах індора. Короткий літній сезон не стане перешкодою для визрівання шишок, адже штам відцвітає повністю за 8 тижнів. В процесі тестування насіння представленого сорту встигали практично завершити свій цикл цвітіння, в той час як інші стрейни канабісу тільки-тільки починали випускати стигми.

  Через пружність шишок, успадковану від оригінального «Сканку», Early Skunk feminised став улюбленцем більшості гроверів на всій планеті. Стрейн рекомендований для вирощування в північних регіонах. Він прекрасно протистоїть цвілі і грибку і не боїться різких перепадів температур. Штам конопель підходить для вирощування початківцям-садівниками. Не примхливий у вирощуванні, пробачить помилки з переливами і обдарує «юного ботаніка» багатим урожаєм.

  У домашніх умовах кущ рідко перевищує 140 сантиметрів і легко піддається культивації. Стрейн не "стресує» від тренувань і добре піддається техніці «SCROG». З одного квадратного метра уважний гровер зможе зняти 450-500 грам готового продукту.

  Гібрид добре клонується, а значить, досвідчений садівник може зібрати «свою армію клонів» цього неймовірного стрейна. Відростки будуть мати ті ж характеристики, що й материнська рослина. Така техніка культивації дозволить знімати набагато більші врожаї, ніж заявлено виробником.

  Довідка! З однієї материнської рослини отримують до 30 клонів, які без зусиль помістяться на одному квадратному метрі приміщення. Гровер буде приємно здивований кількістю врожаю, адже техніка клонування дозволяє знімати в 2-3 рази більше шишок, ніж з однієї рослини. Лампа над клонами повинна розміщуватися трохи вище звичайного, а бічні гілки, що утворюються після вкорінення, необхідно обрізати. Таким чином, весь потенціал піде на формування великої центральної шишки, і на харвест гровера чекатиме цілий «батальйон мікрофонів».

  Материнську рослину можна довгий час тримати на вегетативній стадії, тим самим мати постійний доступ до клонів одного фенотипу. Професійні садівники «тримають» деякі материнські рослини до декількох років.

  Цікавий факт! Гровер може створювати «клонів з клонів» і таким чином вирощувати одну рослину нескінченну кількість разів.

  Early Skunk feminised - канабіс з домінуючою індікою (65%) і пристойною часткою сатіви (35%). Така комбінація дозволяє рослині приносити великі врожаї щільних шишок в умовах відкритого грунту і викликати ні з чим не порівнянний ефект при вживанні.

  Родовід Early Skunk

  Щоб отримати Early Skunk feminised селекціонери схрестили Early Pearl і Skunk # 1. В результаті вийшов стійкий і невибагливий гібрид, що володіє неймовірною імунною системою. Рослина починає зацвітати на кілька тижнів раніше свого батька Skunk # 1 і повністю готова до харвесту через 45-55 днів.

  Гібрид входить до п'ятірки найбільш швидко квітучих стрейнів канабісу та завоював визнання гроверів, які проживають в північних регіонах. З огляду на поступливість і стабільність, стрейн здатний нагородити 500-1000 грамами шишок при вирощуванні на вулиці.

  Довідка! Так як в генетичному пантеоні присутній всім відомий «сканк», то під час цвітіння можна очікувати характерний стійкий аромат, який видає благородне походження штаму.

  Особливості вирощування конопель Early Skunk

  Early Skunk feminised прекрасно росте в умовах відкритого грунту, а також в індорі. Хороші результати стрейн демонструє на гідропоніці і аеропоніці, а також в теплиці. На вулиці кущі виростають величезних розмірів до 200-300 сантиметрів, тому слід ретельно підбирати місце висадки рослини, щоб уникнути виявлення «монстра».

  Канабіс повністю розкриває свій потенціал з настанням прохолодної погоди і випереджає в дозріванні свого сканкового батька на 2-3 тижні. Такою стрімкістю він зобов'язаний генам Pearl.

  Міцні бічні гілки не потребують підпорок і підв'язок. Центральна кола формує неймовірну безліч суцвіть, які до кінця цвітіння зливаються в одну масивну шишку. Для кущів характерна невелика кількість листя. Така будова дозволяє сонячному світлу проникати до найнижчих шишок.

  Штам відмінно протистоїть епідеміям цвілі, а також не боїться шкідників-комах. Стрейн легко культивується усіма відомими техніками: «SCROG», «SOG», гідропонікою і аеропонікою. Конопля даного сорту добре росте на різних типах ґрунту, але для повного розкриття потенціалу рекомендується виготовити живильний субстрат.

  Новачкам на замітку! В процесі застосування техніки «Екран зелені», коноплярам зовсім не обов'язково чекати поки вся сітка буде повністю «зарослою». Переключивши освітлення на режим цвітіння, канабіс ще деякий час буде продовжувати рости (готуючи себе до повноцінного цвітіння) і, тим самим, повністю заповнить весь вільний простір.

  Вирощування конопель Early Skunk вдома

  Вирощувати Early Skunk feminised в домашніх умовах можна в середніх розмірах боксі використовуючи будь-яку відому техніку індорної культивації. Кущ утворює пишну структуру, а коренева система потребує горщик об'ємом 10 і більше літрів. Якщо будуть використовуватися ємності меншого розміру, то стрейн не зможе в повну силу розкрити свій потенціал.

  Важливо! Горщик для вирощування обов'язково повинен мати дренажні отвори, інакше надмірна волога буде збиратися на дні і може нашкодити кореневій системі.

  Насіння попередньо замочують у теплій воді на 12-24 години. Для того щоб знезаразити насіння і таким чином застерегти майбутні рослини від цвілі і грибкових інфекцій, рекомендується в воду додати невелику кількість перекису водню. Після цього горішки потрібно помістити між двома мокрими ватяними дисками і покласти в пластиковий контейнер для проростання.

  Довідка! Необхідно стежити за вологістю ватних дисків і не допускати їх висихання. Досвідчені гровери вміють розколювати або підпилювати насіння канабісу, щоб підвищити відсоток проростання, але початківцям-ботанікам не рекомендуються такі техніки.

  Щоб насіння швидше проросло, рекомендується створювати тепличні умови. Якщо спорудити невелику тепличку проблематично, то можна просто накрити насіння пластиковим стаканом і постійно контролювати вологість грунту.

  Пророслі насіння акуратно пінцетом переміщують в живильний грунт і ставлять під лампу. Горщик має бути наповнений живильним грунтом, який можна придбати в магазині або приготувати самостійно.

  Рецепт живильного субстрату №1 на 10 літровий горщик:

  • 5 літрів поживного грунту з показником мікроелементів 20 " 20 " 20;
  • 3 літри перліту або вермикуліту;
  • 1,5 літра кокосового волокна;
  • 0,5 літра біогумусу (землі переробленої хробаками).

  Рецепт живильного субстрату на 10 літрів №2:

  • 4 частини магазинного грунту (20 " 20 " 20);
  • 1 частина крупного перліту або вермикуліту;
  • 1 склянка деревної золи;
  • 2 частини компостного перегною;
  • 1-2 столових ложки доломітового вапна.

  Всі інгредієнти ретельно перемішують і поливають водою. Грунту необхідно настоятися 1-3 дні і після цього поміщати в нього насіння, що проклюнулося.

  Якщо гровер вирішить вирощувати каннабіс на гідропонній системі, то в якості поживного субстрату використовують суміш, що складається на 50% з кокосового грунту і на 50% із керамзиту. Кокосове волокно - ідеально підходить для гідропоніки. Це повністю органічний продукт, що володіє нейтральною кислотністю.

  Довідка! Професійні гровери промивають кілька разів кокосовий грунт перед використанням, тому що в ньому може міститися морська сіль.

  Оскільки розсада має властивість дуже витягуватися під час росту, гроверу не слід повністю заповнювати горщик грунтом, залишивши 10-12 сантиметрів вільного простору. Коли паросток витягнеться, можна підсипати свіжої землі. Таким чином, коренева система канабісу почне розвиватися набагато швидше.

  Довідка! Замість біогумусу часто використовують гранули кінського гною. У ньому міститься оптимальна для росту канабісу кількість поживних елементів. Гранули здатні утримувати вологу і живити рослину протягом всього її життя.

  Вирощуючи коноплю на органічному субстраті з добавкою біогумусу або гною, не буде потрібно внесення хімічних добрив аж до моменту настання цвітіння. Але якщо гровер віддасть перевагу виростити медичний канабіс, то хімічні солі можна замінити на органіку і годувати рослину живильним «компотом» до самого харвесту.

  Довідка! Якість органічного канабісу набагато вище шишок, вирощених з використанням хімії. Різниця між цими двома способами підгодівлі становить лише 10-15% врожаю на користь «хімії».

  Для культивації сорту знадобляться натрієві лампи високого тиску від 250 ват. Щоб рослина під кінець цвітіння повністю була покрита кристалами, а також сформувала щільні і важкі шишки, необхідна лампа від 600 ват.

  Довідка! Якщо гроверу не "по кишені" або через будь-які обставини немає можливості використовувати ДНАт, то досягти непоганих результатів він зможе, забезпечивши рослині теплий спектр світла лампами ЕСЛ від 100 ват. Відмінним вибором буде лампа ЛЕД від 250 ват. Гровер самостійно зможе налаштовувати спектр і тим самим створювати «свою погоду» в боксі.

  Гібрид зростає при температурі + 24-29 градусів за Цельсієм. При невеликих відхиленнях стрейн не стане критично реагувати.

  Маючи в своєму розпорядженні 1 кв метр приміщення, гровер може створити армію клонів. Єдиним недоліком такого способу є неможливість приділяти увагу кожній рослині, адже вони будуть рости дуже близько одна до одної. Паростки збережуть всі характеристики материнської рослини і порадують великим урожаєм.

  Довідка! Щоб підвищити врожайність в боксі розміщується кілька спеціальних таблеток, які виділяють СО2. Конопля може в 5 разів більше поглинути вуглекислого газу, ніж його міститься в повітрі. Додавши таблетки в бокс з гідропонною системою, гроверу доведеться підвищити дозування поживних елементів і частіше міняти розчин.

  Переважання в генетиці індічних коренів визначає підвищену любов рослини до провітрювання. Якщо гровер хоче зняти гідний урожай шишок, то необхідно встановити в боксі невеликий вентилятор або кілька кулерів від комп'ютера.

  Канабіс росте при певному рівні вологості, тому бокс повинен бути оснащений зволожувачем або ємністю з рідиною. Підходить звичайна літрова банка з водою.

  Кущ поглинає вологу не тільки корінням, а й своїм чудовим листям, тому стрейн ніколи не відмовиться від «субтропічних ванн». Дбайливому садівнику рекомендується періодично обприскувати рослину з пульверизатора.

  Важливо! При використанні хімічних добрив, які можуть істотно підвищити або знизити кислотність грунту рекомендується встановити рН - метр і не допускати перевищення показника в 6-6,5.

  Суцвіття будуть повністю готові до збору через 45-55 днів, але можна потримати рослину ще 5 днів в темряві. Це дозволить врожаю дозріти, а більшості трихом помутніти. Готовність канабісу можна визначити за допомогою потужного збільшувального приладу. Якщо 60-70 трихом матимуть бурштиновий колір, то це явна ознака «зрілості».

  Канабіс сушать в добре провітрюваному приміщенні без доступу сонячного світла. Ультрафіолет може зруйнувати ТГК і якість кінцевого продукту помітно погіршиться. Після хорошого просушування шишки відправляють на проліковку в холодильник на 1,5-2 тижні. Після такої процедури «стаф» не викличе головного болю при вживанні, а також пропаде «трав'яний» смак.

  Факт! Щоб виготовити якісний канабіс деякі гровери сушать кущ цілком з кореневою системою. Вона багата на цукор, а також поживні елементи, які рослина споживає на всьому процесі засихання. Кінцевий продукт стає м'якішим і солодшим.

  Вирощування конопель Early Skunk на вулиці

  У відкритому грунті стрейн покаже чудові результати і при належних умовах перетвориться на справжнього гіганта 200-300 сантиметрів у висоту. Вибираючи галявину для вирощування потрібно зупинитися на місці, де сонячне світло буде падати на канабіс з ранку до вечора. Слід уникати галявин поруч з великими деревами і пишними чагарниками, які можуть своєю тінню позбавити коноплю світла.

  Висаджують канабіс у відкритий грунт виключно попередньо пророщеною розсадою. Ідеальним показником для аутдору буде наявність 3-4-ої пари листя у розсади. Такі «малюки» вже дуже міцні і зможуть протистояти будь-яким погодним негараздам.

  На сьогоднішній день все більша кількість гроверів приходять до використання для вирощування канабісу тканинних мішків, які відмінно підходять для культивації в аутдорних умовах. Така ємність здійснює унікальну для рослини «процедуру» повітряного підрізання кореневої системи. Тканинний мішок має ще одну величезну перевагу! Канабіс, який росте в дихаючому мішку, можна вільно і безперешкодно переміщати в разі потреби.

  Лунки для вирощування слід викопувати об'ємом від 20 літрів і наповнювати їх живильним грунтом.

  Інгредієнти перемішуються і поливаються великим об'ємом води. Грунт настоюється в лунці від 2 до 4 діб. Вермикуліт або крупний перліт, доданий в грунт, створить необхідну пористу структуру, і коренева система зможе безперешкодно розвиватися. Деякі гровери «активують» поживний субстрат добривом «Байкал М1». Ця екологічна добавка містить велику кількість молочнокислих бактерій, які оживляють грунт і підвищують врожайність землі.

  Рослина любить регулярний полив і гровер повинен доставляти вологу своїй «улюблениці» у міру висихання грунту, але не рідше ніж 2 рази на тиждень. Для ледарів був винайдений гідрогель, який поміщають в середину лунки і в разі посухи у рослини буде достатній запас води на деякий час. Разом з вермикулітом, який вбирає в себе велику кількість води, гідрогель може знизити частоту поливів до 40%.

  Висадка Early Skunk feminised здійснюється в середині квітня - на початку травня в залежності від регіону вирощування. Основним «погодним» показником служить нічна температура. Якщо стовпець градусника протримався кілька ночей на позначці + 7-10, то можна десантувати розсаду під відкрите небо.

  При належному догляді вже через 45-55 днів після початку цвітіння гровер зможе зібрати важкий урожай смолистих і ароматних шишок від 500 грам з одного куща.

  Смакові якості і ефект конопель Early Skunk

  Early Skunk feminised має яскраво виражений багатогранний смак з кислими і землистими нотками. Дим густий і приємний, але, як і у оригінального «сканку», міцний і обпалюючий. Після вживання зберігається солодкий післясмак.

  Гібрид спочатку піднімає життєвий тонус і підносить настрій «до самих зірок», а через деякий час починається «приземлення», яке супроводжується станом stone-body. Ефект не відрізняється стрімкістю і послідовністю. Після першої затяжки лавину ейфорії можна очікувати через хвилин 6-10.

  Сорт має медичний потенціал і успішно застосовується в терапії, а також допомагає впоратися з депресією і стресом. Переважання індічних генів дозволяє застосовувати штам для позбавлення від безсоння і різних психічних розладів. Стрейн незамінний при лікуванні епілепсії, а також розсіяного склерозу. • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:стійкість штаму до цвілі і грибків. неубіваемий сорт
  :високе
  :Skunk # 1 x Early Pearl
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1609
  Buy Early Skunk feminised Ganja Seeds
  Early Skunk feminised можна віднести до лінійки кращих стрейнів канабісу. Рослина ідеально підходить для вирощування в умовах відкритого грунту і досягає 200 сантиметрів у висоту, а іноді і вище.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  20 reviews for Early Skunk feminised Ganja Seeds

  20
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 27 вересня 2019 13:46
  благодарность

  Всё пришло вовремя. Все семена отличного качества. цене доступная. есть что выбрать. Магазину и операторам респект и процветания. одекватных покупателей. ещё раз спасибо остался доволен.

  • 06 червня 2019 10:28
  Early Skunk

  Добрий день! Сегодня получила свой долгожданую посылочку! Семена Early Skunk feminised,отличные. (Свой выбор остановила на этом магазинне). Мне всё подошло идеально! Спасибо Вам от души! С огромным удовольствием буду ещё совершать заказы в вашим магазинне Ganja Seeds.

  • 21 травня 2019 13:29
  Благодарность ребятам

  Куплял эту коноплю,посадил, и уже даже собрал удачный урожай. Всё устраивает,хорошие качество конопли.Советую всем!!!! Аромат очень приятный и нежный, хотел у вас спросить а можно себе парочку ещё заказать, какой то другой сорт? Очень понравилось довольный конечно как очень большой слон)))))

  • 19 квітня 2018 16:21
  как

  Заказал три семочки .буду садить,в характеристиках прочел что высота больше 2,5 метров.Пока не знаю где спрятать еЕ. Можно ли ее в период роста пустить в ширену?

  • 16 квітня 2018 22:14
  опыт есть

  Плохого ничего не могу сказать по этим семкам, Лопнули скорлупки через 1 сутки , сейчас прикапал их в таблетки торфяные ,хвостики по сантиметру выгнали,семечки живые

  • 09 листопада 2017 15:07
  все получил О!!!

  Заказ наконецто забрал,ждал его как никогда,ведь я выбрал тот сорт семок который давно хотел вырастить но не получалось чего то,зато теперь я полностью доволен, семечки проросли и им по 5 дней всего )) такие крохотули красивые .

  • 05 жовтня 2017 17:34
  посылка пришла

  Все супер.Приехал ваше отправко.Наложкой оплатил,вскрыл прям на почте в уголке,так не терпелось.Все семена + бонус на месте.Можно смело заказывать.А что прорастет и вырастит я вам отпишусь.Но чувствую что нормас будет дубас!

  • 27 червня 2017 15:13
  акоакоакорд

  как он вкусненько пахнет,мммммм кайфуюхожу его и нюхаю заглядывая в бокс.У вас ребя самый пахнущий сканк такой именно пахнет,не воняет!

  • 05 червня 2017 14:29
  пошла жара

  Купил его тут, как то интуитивно и не ошибся, такой шалы я не курил с детства, кто любит смешной сорт и прожористый -это то что нннада)) не пожалеете.

  • 16 грудня 2016 16:29
  где тккую тему узнать??

  проращивание семян конопли

  • 13 грудня 2016 16:51
  а вдруг поможете?

  стигмы конопли сохнут! помогите в чем дело?

  • 29 вересня 2015 09:26
  you touch my ta la la, my ding ding dong))

  semie etoi konopli v xoroshie ruki mojet privratitsa v BOMBU!! ochen panravilos efect. kuriu uje mnogo let i mne lichna etot sort ochen panravilos. ne to shto oochen silni no nakurivaet chut po raznomu i ooochen dolgo derjit)) paliubomu budu isho brat)

  • 24 березеня 2015 17:05
  культивация

  основные правила выращивания конопли в открытом грунте?место,удобрения.

  • 24 березеня 2015 16:59
  коментарии
  • 19 січня 2015 13:29
  Крут

  Классный такой орех, меня не очень удивил, но для новичков в полне подойдет, всем советую, эффект при курение отличный, вырубает нах)

  • 14 січня 2015 17:08
  GOOD

  Early Skunk представляет собой выносливое, энергичное, быстроцветущее растение. При выращивании оно будет густо покрыто ТГК смолой в независимости от климатических условий, что говорит о его некоторой неприхотливости. Также оно достаточно сильное в том, смысле что хорошо противостоит разного рода паразитам и плесени. Из названия можно понять, что оно достаточно быстро зацветает и сбор урожая прихоидтся уже на сентябрь. Структура растения очень подобна индике, которая, к слову, является здесь практически доминантной. Её процентное соотношение с сативой составляет 65% на 35% соответственно.

  • 13 січня 2015 15:52
  ss

  Сорт очень подходит для новичков, я сам начинающий и по себе знаю, за сортом нужен не большой уход, пророс тает все на отлично, шишки убоыны!)) выходят)

  • 12 січня 2015 16:35
  A

  Крутйо сорт, очень понравиляс буду еще его брать по любому)

  • 09 січня 2015 14:36
  Найс

  Классный сорт, для новичков отлично пдходит по своему опыту знаю, спасибо за бонус, буду еще у вас делать заказы, очень обрадовал магазин))

  • 03 січня 2015 15:48
  хорошый сорт

  По моему самый лучший сорт для новичков)) более крепкий по генетики других сортов, растет без траблов)) плотенькие шишки с хорошим убойным урожаем))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду