• Огляд

  Critical feminised - дивовижний сорт канабісу. З насіння конопель формується прекрасна рослина з тонким стеблом і численними бічними гілками. Відстань між бічними пагонами досить велика, що дозволяє кущу підвищити врожайність за рахунок проникнення світла лампи до нижніх суцвіть. Critical feminised неймовірно складний гібрид, який вийшов в результаті схрещування численних сортів конопель. У генетичній основі переважає індіка, а сатівна складова дозволяє кущу виростати у висоту до 2,5 метрів в умовах відкритого грунту. Рослини показують прекрасні результати в умовах аутдору, а також в домашніх оранжереях.

  Невибагливий стрейн конопель схильний до цвілі, але через стрімке зростання гровер зможе без зусиль зняти гідний урожай що виблискує безліччю діамантових трихом шишок, не турбуючись про грибок. Протягом цвітіння кущ виділяє неймовірний аромат з переважанням фруктових ноток. Сорту притаманні пахощі Skunk, що доводить його благородне походження.

  Cannabis легко культивується усіма відомими способами і дозволяє зняти гідний урожай шишок, не тільки професійному гроверу, але і починаючому ботаніку.

  Гібрид повністю відцвітає за 9 тижнів. За цей час кущ повністю покривається мільйонами трихом і виглядає як засніжена ялинка. Гровер самостійно може визначати початок моменту цвітіння рослини шляхом переходу з режиму 18 " 6 на 12 " 12.

  Насіння повністю фемінізовані, і початківець ботанік буде з упевненістю вирощувати виключно жіночі рослини. Забезпечивши каннабісу необхідний догляд, рослинник зможе зняти до одного кілограма шишок в умовах домашнього садівництва.

  Стрейн показує відмінні результати при вирощуванні його методом "екрану зелені". Винахідливий садівник зможе запросто виростити ялинку «Банзай» в тісних умовах боксу, так як кущик добре гнеться, що дозволяє застосувати техніку "SCROG". Якщо ж теплиця дозволяє повністю розкрити потенціал Critical feminised, то через 9 тижнів гровера очікує сюрприз - кущ може вирости до 180 сантиметрів.

  З насіння виходять прекрасні материнські рослини для клонів. Застосувавши таку техніку вирощування, конопляр отримає максимальні результати, а врожайність рослини помітно перевищить заявлену виробником в два-три рази.

  Довідка! Застосовуючи техніку клонування до своєї рослини канабісу, садівник запросто може розмістити на одному квадратному метрі до 20-30 відростків, які будуть утворювати однакові за розміром шишки. Материнську рослину канабісу тримають на стадії вегетативного росту досить довгий час. Багато професійних садівників примудряються вирощувати свою «улюбленицю» для клонів аж до декількох років, маючи постійний доступ до фенотипу.

  Тонкі стебла диктують гроверу певні умови вирощування. До кінця цвітіння рослина утворює досить важкі суцвіття, які можуть поламати гілки, тому коноплярам варто подбати про рослину і вчасно підв'язати кущ або встановити підпірки.

  Необмежена в просторі рослина подарує юному ботаніку прекрасний урожай. Сорт є переможцем у багатьох міжнародних конкурсах присвячених коноплям. Critical feminised взяв Перший кубок в Барселоні High Life Cup.

  Родовід Critical

  Critical feminised - це складний гібрид сатіва ruderalis і індіка. Сорт був виведений шляхом схрещування різних комбінацій Skunk і генетичних відгалужень Afgani. Селекціонерам вдалося отримати неймовірно стійкий гібрид, що володіє високим імунітетом до перепадів температури, а також шкідників. Єдине, що брідерам не вдалося вдосконалити так це схильність стрейна до епідемій цвілі, але швидкість росту з лишком перекриває цей недолік.

  Якщо простежити історичне коріння, то можна виявити величезну кількість різних видів канабісу, які передували появі цього легендарного гібрида. У його генетичному «пантеоні» присутня афганська індіка, а також мексиканська і колумбійська сатіва.

  Особливості вирощування конопель Critical

  Фемінізований сорт канабісу Critical однаково добре росте як у відкритому грунті, так і в боксі. Рослина виростає неймовірно великих розмірів в умовах аутдору, тому гроверу варто підібрати підходяще місце, де рослина може залишитись непоміченою для сторонніх очей.

  Стрімке зростання вимагає від гровера регулярного поливу, а також внесення підгодівлі. При вирощуванні Critical в домашніх умовах, бокс слід оснастити хорошою системою вентиляції, а також постійним обдувом листя.

  Рослини показує прекрасні результати на різних типах ґрунту. Перед висадкою рослин у відкритий грунт насіння рекомендується попередньо проростити. Для цього їх замочують на 12 годин у теплій воді, а після поміщають між двома ватними дисками до появи маленьких білих корінців. Така техніка допомагає підвищити відсоток схожості насіння.

  Critical feminised критично реагує на зайве перегодовування, тому гроверу слід керуватися інструкцією із внесенням добрив і не допускати перевищення дози. Рослина покаже прекрасні результати при клонуванні, а також при використанні техніки «екран зелені».

  Довідка! Лампа високого тиску для клонів повинна розташовуватися на більш високому рівні, ніж для звичайної рослини.

  Вирощуючи даний сорт на органічному субстраті, добриво варто вносити тільки в період цвітіння рослини. Суцвіття формуються дуже важкі, тому гровер повинен подбати про додаткові підпори.

  Температура в боксі повинна бути + 24-28 градусів за Цельсієм. Незначні відхилення допустимі, так як сорт дуже стійкий і не боїться різких перепадів температур. Канабіс простить багато помилок новачкові і через 9 тижнів цвітіння подарує чудовий урожай ароматних і блискучих шишок.

  Вирощування конопель Critical вдома

  При вирощуванні Critical feminised в домашніх умовах рослинникам знадобиться місткий горщик від 15 літрів. Поживний грунт необхідно придбати в спеціалізованому квітковому магазині або виготовити самостійно.

  Важливо! Грунт для конопель повинен мати такі поживні речовини як азот, фосфор і калій з наближеними один до одного показниками. Ідеальне співвідношення буде 18/18/180, але в разі якщо такий варіант землі відсутній, підійде співвідношення мікроелементів з відхиленнями +/- 30-35% в обидві сторони.

  При виборі грунту необхідно звернути увагу на його кислотність. Оптимальний показник рН повинен бути в районі 6-6,5.

  Довідка! Ідеальну кислотність для конопель має земля, в якій росте кропива. Це є економ-варіантом грунту при самостійній підготовці субстрату.

  Ємності для культивації канабісу повинні мати дренажні отвори знизу. Якщо ігнорувати цю умову, то волога буде накопичуватися на дні горщика і коріння рослини почне підгнивати, що призведе до поступового «згасання» рослини.

  Кущ вимагає натрієві лампи високого тиску (Днат) від 250 ват або світильники ЛЕД. На вегетативній стадії зростання необхідно забезпечити рослину режимом 18 " 6, а по досягненню гібридом потрібного гроверу розміру, здійснити перехід на світловий день 12 " 12, який буде початком фази цвітіння.

  Довідка! Якщо конопляр не може застосовувати лампи ДНаТ, то цілком пристойних результатів можна досягти при освітленні лампами ЕСЛ від 150 ват теплого спектру.

  Професійні гровери рекомендують додавати до живильного субстрату великий перліт або вермикуліт. Ці добавки відмінно вбирають вологу, а також служать хорошим дренажем. Новоутворена структура землі повинна дозволяти кореневій системі канабісу безперешкодно рости і отримувати необхідну кількість кисню, що сприяє гарному розвитку рослини.

  Конопля в процесі своєї життєдіяльності активно поглинає вуглекислий газ і якщо гровер хоче домогтися більшої врожайності, то може помістити в бокс кілька спеціальних таблеток, які будуть безперервно виділяти СО2. Рослина буде вдячна за таку турботу і нагородить хорошими шишками.

  Довідка! Початківцям рекомендується з обережністю підходити до внесення хімічних добрив. Недосвідчена рука може занапастити всі рослини. Оптимальним варіантом для першого грову буде використання виключно органічних добавок таких як «компот» з кінського гною або гуано кажанів.

  У боксі бажано встановити зволожувач повітря або поставити ємність з водою. Рослина споживає вологу не тільки кореневою системою, але і листям, тому потрібно стежити за рівнем вологості.

  Довідка! Декілька разів на тиждень каннабісу можна влаштовувати «субтропічні деньки» розпорошуючи з пульверизатора воду на листя.

  Шишки будуть повністю готові до харвесту через 9 тижнів, але для поліпшення смакових якостей продукту, рекомендується потримати рослину в темряві ще кілька днів. За цей час суцвіття встигнуть повністю «дійти», а більшість трихом придбають бурштиновий колір.

  Сушити канабіс слід в цілковитій темряві і добре провітрюваному приміщенні. Сонячне світло може зруйнувати ТГК і якість продукту помітно постраждає. Досвідчені гровери сушать кущ цілком з кореневою системою і листям, оскільки в них знаходиться весь цукор, що виробляється каннабісом в процесі його росту і розвитку. Відокремлюючи таку важливу частину куща, конопляр позбавляє шишки тих солодощів, які повинні в них проникнути в процесі висихання кореневої системи.

  Довідка! Після висихання куща його акуратно обрізають, а шишки відправляють на двох-трьохтижневе «пролікування» в холодильник. Правильно приготований продукт ніколи не викличе головного болю і першіння в горлі, а трав'яний присмак, властивий каннабісу, повністю зникне.

  Вирощування конопель Critical на вулиці

  Культивація Critical feminised під відкритим небом проходить завжди безпроблемно і не доставляє особливого клопоту. Невибагливість стрейна дозволяє поекспериментувати з підбором оптимального типу субстрату.

  Безпосередньо перед висаджуванням в грунт, не дивлячись на відмінну схожість насіння, рекомендується здійснити їх пророщування, а також виростити з насіння, що проклюнулося, розсаду.

  Пророщування насіння канабісу:

  Висипати насіння в стакан з теплою водою мінімум на 12, максимум на 24 години і поставити в темне, не холодне приміщення.

  Набрякле насіння акуратно викладається в невелику ємність між двома рясно змоченими ватяними дисками. Отриманий «бутерброд» вирушає в тепле місце на 2-3 доби до появи корінця.

  Вирощування розсади:

  В торф'яні стаканчики, призначені спеціально для вирощування розсади, до середини засипається грунт і помірно поливається водою так, щоб вся земля була вологою. В середині кожної склянки робиться невелике заглиблення на 5 міліметрів, не більше.

  Пророщене насіння дбайливо поміщається в підготовлену лунку, біленьким корінцем вниз. Рекомендується при цій процедурі використовувати пінцет, оскільки корінець дуже крихкий і його легко роздавити пальцями.

  Насіння злегка присипається зверху землею і мінімально поливається чистою водою.

  Всі торф'яні ємності розміщуються на теплому підвіконні, на якому сонячне світло присутнє на протязі всього дня. Для прискорення схожості можна помістити ємності під енергозберігаючу лампу теплого спектру.

  У міру витягування рослини, рекомендується підсипати в стаканчик землі і, тим самим, нарощувати кореневу систему канабісу.

  Дуже важливо стежити за тим, щоб грунт був вологим, але не варто переливати його, тому що при надлишку води насіння не проросте, а просто загніє.

  Висаджувати розсаду в грунт слід після появи 2-3 пари листя.

  Цікаво! Торф'яні стаканчики в процесі висадки канабісу в грунт не вимагають вилучення з них рослин, оскільки здатні розкладатися в грунті не приносячи шкоди рослині.

  Фемінізований стрейн в умовах відкритого грунту може досягати 2,5 метрів заввишки, тому лунка для висадки такого «Монстра» обов'язково повинна мати обсяг не менше 20 літрів. При бажанні виростити конопляного «Гіганта» слід збільшити розмір ямки до 50 літрів.

  Довідка! Вирощувати гібрид в умовах аутдору можна не тільки в лунках, а й у великих ємностях. Відмінно підійдуть тканинні мішки! Вони мають величезну перевагу перед горщиками з глини або пластиком, оскільки тканина дозволяє повітрю вільно циркулювати і здійснювати необхідну вентиляцію кореневої системи. У таких сприятливих умовах рослина шикарно розвивається і формує більш щільні і смачні шишки.

  Галявинку для вирощування обов'язково потрібно підібрати в тому місці, де максимально виключена поява «сторонніх». Високий розмір канабісу та запах можуть зацікавити сторонні очі і позбавити гровера «заповітного плоду».

  Кінець квітня і перша половина травня - дуже вдалий час для висадки сорту в грунт. Зрозуміти, що вже «пора» допоможе нічна температура повітря. Якщо вона протягом 1-2 тижнів тримається стабільно не нижче + 8-10 градусів за Цельсієм, то ризик «замерзання» рослин виключається і можна сміливо братися за справу.

  Critical feminised потрібна велика кількість світла, тому надходження прямих сонячних променів на «таємну поляну» потрібне протягом усього дня. Тіні дерев і кущів, які ростуть поруч, не повинні перешкоджати променям сонця «доторкатися» до канабісу.

  Гровер не зможе отримати запланованої ваги врожаю, якщо не забезпечить рослині живильний субстрат, а просто пересадить розсаду в перекопаний грунт на галявинці.

  На 20-ти літрову лунку знадобиться:

  3 літри річкового піску;
  3 літри вермикуліту (великого перліту) або кокогрунту;
  2 літри гумусу;
  12 літрів покупної землі з відповідними показниками мікроелементів. Замінити її можна торфом або грунтом кропив'янику.
  Всі складові добре перемішуються, висипаються в лунку і поливаються великою кількістю води так, щоб зверху грунту виступало не багато рідини. Субстрат залишається на 2-3 дні для настоювання.

  Довідка! Для того щоб наповнити субстрат молочнокислими бактеріями, в нього додають органічний засіб «Байкал-М1». Він оживляє грунт і сприяє збільшенню врожаю.

  Регулярний полив - обов'язкова умова культивації. Здійснювати його слід не рідше, ніж 1-2 рази на тиждень. Знизити частоту поливу на 25-30% допоможе гідрогель. Цей засіб купується в будь-якому магазині «Сад-город», його слід активувати згідно з інструкцією, і додати в середину лунки, в якій буде рости канабіс. Користь гідрогелю полягає в тому, що він вбирає в себе вологу і зберігає її до того моменту, поки рослині не потрібно харчування. Повністю «вичавивши» себе, гранули засобу поповнюють водний запас при першому ж поливі і готові знову прийти гроверу на допомогу.

  Смакові якості і ефект конопель Critical

  Стрейн Critical feminised маючи благородну генетичну основу, проявляє її в повній мірі своїм чудовим ароматом і смаком. Вдихаючи пахощі стрейна, легко вловлюються відтінки м'яти, а також фруктові екзотично-цитрусові пахощі тропічного лісу. Такий приємний аромат дозволяє душі переміститися з будь-якого куточка земної кулі в теплий клімат, де сонце і море занурюють в стан достатку і спокою.

  Розслабленість, що виявляється в момент вживання, допоможе курцеві згадати найщасливіші і радісні моменти з його життя.

  Рівень ТГК досягає 18%, що пояснює сильнодіючий і тривалий ефект марихуани. Настрій підноситься «до небес», а всі енергетичні або фізичні затискачі розчиняються, як ніби їх і не було зовсім. Успадкований у своїх батьків індічний ефект відчувається приємною лінню.

  Медичне застосування штаму безмежне. Даний сорт марихуани з легкістю справляється з фізичним болем, зниженим життєвим тонусом або помітному занепаді сил і настрою. Канабіс моментально підвищує апетит, усуває депресію і будь-який стрес.

  Стрейн активно протистоїть таким серйозним захворюванням як аутизм, епілепсія, розсіяний склероз.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:при підвищеній вологості піддається цвілі
  :середнє
  :Afghani х Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3263
  Buy Critical feminised Ganja Seeds
  Невибагливий стрейн конопель схильний до цвілі, але через стрімке зростання гровер зможе без зусиль зняти гідний урожай з безліччю діамантових трихом шишок не турбуючись про грибок.
   В наявності 
  119,60 грн.

  5 reviews for Critical feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 04 липня 2019 13:25
  только сам

  в ведре 10л посалил, свет, обычные лампочки светодиодные по 9 ватт 6 шт, ну и поливал просто водой, прёт лучше чем та что у барыги брали, хотя там тоже нормальная, заказал ещё 10 шт, спасиииибооо!

  • 04 липня 2019 13:21
  давай ещё

  прикупил 4 семки, всходы 4 из 4, растёт супер, урожай отличный, эффект прелестный, вдохновился на новыйгров, взял ещё 4 шт, спасибо вам!

  • 04 липня 2019 13:17
  радуюсь

  я очень рад, потому что курю этот сорт пол года а ещё половины не скурил) такой вот урожай) в тепличке огромная ёлка вымахала, очень доволен, спасибо

  • 17 червня 2019 15:43
  Ganja Seeds

  Отримав насіння конопель, Прийшла все Швидко та якісно, ​​рекомендую

  • 23 травня 2019 13:44
  конопля

  Даже в Грузии разрешили выращивать настоящие сорта в медицинских целях! От конопли ещё никто не умер! А лекарственные возможности невероятные! Грузия всегда опережала нас и сейчас зарабатывает кучу денег! Так что будем ждать пока до наших тупых, жадных и лицемерных шишек дойдёт. Но это неизбежно будет!!!У нас новый президент всё теперь у нас будет как в Европе. Я уверена!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду