• Огляд

  Bubblelicious feminised виростає середній по висоті, з безліччю бічних гілок і насичено-зеленим широким листям, які властиві всім сортам індіка. У момент цвітіння кущ випускає величезну кількість суцвіть, вони засліплюють сяйвом кристалів і наповнюють весь простір своїм чудовим ароматом.

  Сорт прекрасно пристосовується до будь-яких умов і показує відмінний результат в теплиці або на вулиці. Найзручніше вирощувати кущ в боксі, таким чином можна буде відрегулювати необхідну температуру, встановити необхідний світловий день, а також вчасно здійснювати полив і підгодівлю рослини.

  Оскільки гібрид зростає зеленим кущем, то в обов'язковому порядку слід підібрати досить просторе місце для його розвитку. Рекомендується не розміщувати рослини щільно один біля одного. Вільний простір допоможе повноцінно формуватися гілкам і суцвіттям кущів і в підсумку зняти пристойний урожай.

  Родовід Bubblelicious

  Генетичні корені штам запозичив у відомого на весь світ сорту Bubblegum, в основі якого закладено американський гібрид з переважаючою індікою.

  Завдяки чудовим генам Bubblelicious feminised містить в собі високий рівень ТГК в 18-24%, а смола стрейну має достатній показник КБД в 0,8%, що дозволяє використовувати гібрид не тільки для отримання седативної дії, але і в медичних цілях для усунення різного роду недуг, а також як знеболюючий засіб.

  Особливості вирощування конопель Bubblelicious

  Стрейн дуже активний в процесі росту, а його дозрівання відбувається вже до 8 тижня. Весь покритий смолою канабіс випромінює солодкий, приємний аромат, схожий на запах фруктової жувальної гумки.

  Вибираючи місце для культивації необхідно враховувати волелюбність Bubblelicious feminised. Кущ не росте високим, але він дуже гіллястий. Виходячи з того, що в період цвітіння канабіс дарує безліч липких смолистих квітів, і вони стрімко наповнюють простір своїм яскравим ароматом, то слід заздалегідь потурбуватися про встановлення фільтра.

  Селекціонерами було виведено безліч фенотипів канабісу сорту Bubblelicious. Всі вони відрізняються між собою по ефекту, висотою куща і швидкості цвітіння. Але при цьому ідентичні в безпроблемності культивації і показують чудові результати у вигляді щільних, важких, смолистих шишок.

  Кущі ростуть досить компактними, до 1 м заввишки. За рахунок широкого листя і великої кількості гілок потрібно особливо уважно стежити за процесом вентиляції, в разі якщо вона не відбуватиметься належним чином, то вологість перевищить дозволений рівень і на рослині утвориться цвіль.

  Сорт не потрібно часто підгодовувати. Легко піддається техніці SOG і SCROG. Як тільки з'явилися перші ознаки наступаючого періоду цвітіння - рослина починає пахнути і з кожним днем посилює свій аромат фруктів і трав.

  Канабіс - рослина, що енергійно розвивається, і це дозволяє вільно вирощувати його в умовах індора. Через 6-8 тижнів цвітіння гровер з легкістю зніме з 1 квадратного метра 400-450 грам прекрасних шишок.

  Рослинники, які проживають в країнах, де літній сезон триває довше за інших, є шикарна можливість висаджувати Bubblelicious feminised в грунт під відкритим небом і по завершенню цвітіння, а точніше до кінця вересня або в перших числах жовтня, зняти з однієї рослини 100- 250 грам шишок з більш яскравим ароматом жуйки і цукерок.

  Вирощування конопель Bubblelicious вдома

  Bubblelicious feminised вирощують в просторих горщиках обсягом 10-20 літрів. Субстрат для росту стрейну можна приготувати самостійно або придбати готовий. Як правило, використовується земля з вмістом необхідних для рослини елементів в такій пропорції: 20 (азот) х 20 (фосфор) х 20 (калій). Гровер повинен постійно контролювати рівень рН землі. У покупної він не повинен перевищувати позначку в 6,5.

  Довідка! Канабіс дуже любить рости в «пухнастій» землі. Щоб надати грунту таку властивість необхідно додати до нього кокосового волокна або вермикуліту.

  Рослина любить інтенсивне світло, тому на стадії вегетативного росту рекомендується використовувати лампи ЕСЛ потужністю не менше 100 ват, а з переходом на стадію цвітіння рослині знадобиться мінімум 400 ват Днат.

  Штам добре вирощувати за допомогою техніки SCROG. Забезпечивши бокс спеціалізованою сіткою, гровер зможе зняти урожай однакових за розміром шишок.

  Підказка! При техніці SCROG не слід тримати рослину на вегетативній стадії до повного заростання всіх осередків сітки. Досить 70%, а на цвітінні рослина «наздожене» в зрості і повністю заповнить екран.

  Канабіс адекватно переносить стресові ситуації і дозволить винахідливому конопляру створити невелику плантацію клонів.

  Bubblelicious feminised приємно пахне, але все-таки вугільний фільтр підстрахує домашнього ботаніка від підозрілих сусідів. Рослина любить обдув, тому рекомендується встановити в бокс невеликий вентилятор, який додасть листю постійний рух.

  Довідка! Рослина канабісу дуже педантична в питаннях вологості, тому гровер повинен підтримувати її в боксі в районі 60-65%.

  Добрива засвоюють рослиною добре, але зайве перегодовування може нашкодити коноплі. Професійні гровери рекомендують не ставити самостійних експериментів з хімічними добривами і чітко слідувати інструкції виробника.

  Якщо рослинник віддасть перевагу органіці перед хімічними добривами, то прекрасним підживленням буде «компот» настояний на гранулах кінського гною або гуано кажанів.

  Підказка! У Криму продається гуано кажанів за вельми привабливою ціною. Продавці відправляють «органіку» поштою.

  Після переходу на режим 12 " 12 на гілках почнуть утворюватися суцвіття, які через 6-8 тижнів перетворяться в щільні і липкі як смола шишки.

  Рекомендація! Після того як канабіс повністю дозріє професійні гровери залишають його в темному місці на 3-7 днів. За ці дні рослина повністю дозріє і буде готова до манікюрінгу і сушки.

  Вирощування конопель Bubblelicious на вулиці

  Bubblelicious feminised відмінно себе почуває в умовах аутдору. Рослина рідко виростає більше 100 сантиметрів, що дозволяє гроверу не турбуватися про «цікаві очі» випадкових перехожих.

  Конопля має значну кореневу систему і на вулиці воліє рости в лунках об'ємом 15-20 літрів. Висаджують пророщені насіння конопель навесні, а харвесту вже можна очікувати на початок жовтня.

  Якщо гровер готуватиме поживний грунт самостійно, то прекрасним складом грунту буде:

  1 " 3 частини землі з-під кропив'янику;
  1 " 3 частину компосту змішаного з піском;
  1 " 3 кокогрунта 50х50 з вермикулітом.
  Забезпечивши рослину всім необхідним, урожай складе 150-250 грам липких як мед шишок.

  Довідка! Якщо поливати рослину часто не виходить, то можна додати до живильного грунту гідрогель, який в період посухи або вимушеної паузи буде забезпечувати кореневу систему рослини необхідною вологою.

  Смакові якості і ефект конопель Bubblelicious

  Канабіс Bubblelicious feminised має аромат ноток найсолодших трав, фруктів, квітів лаванди і шавлії. Вдихаючи густий дим, тіло ніби наповнюється цілком і повністю нектаром, що приємно розливається по всьому тілу. Гібрид має неймовірний седативний ефект, але наявні гени сатіви урівноважать вплив і будуть підтримувати растамана в тонусі.

  Сорт ідеально підходить для медитацій. Канабіс з легкістю вводить в трансовий стан, що допомагає повністю злитися із Всесвітом в одне ціле і дає можливість відчути «Я є Все» в повній мірі.

  Конопля Bubblelicious feminised найсильніший медичний препарат, який застосовується в боротьбі з бронхіальною астмою, аутизмом, виразковим колітом, депресією, нервовим виснаженням і хронічною втомою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:росте зеленим кущиком, в обов'язковому порядку слід підібрати досить просторе місце для його розвитку
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3255
  Buy Bubblelicious feminised Ganja Seeds
  Bubblelicious feminised виростає середній по висоті, з безліччю бічних гілок і насичено-зеленим широким листям, які властиві всім сортам індіка. У момент цвітіння кущ випускає величезну кількість суцвіть, вони засліплюють сяйвом кристалів і наповнюють весь простір своїм чудовим ароматом.
   В наявності 
  119,60 грн.

  5 reviews for Bubblelicious feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 жовтня 2020 16:43
  Спасибо

  Семена пришли. Довольно крупные и на вид зрелые. Замочил пока 5 штук. Одна пока только лопнула, но еще не показала корешок. Заглядывал в нее, вродь белая, значит тоже покажет и пойдет к сестрам в грунт. Спасибо за быструю доставку

  • 17 вересня 2020 23:59
  Обычный индюк

  Не высокая индика. Наиболее подходящая для индора. Цветёт 8 недель. Без пролечки слабоват, но после 5 недель в холодильнике, мнение поменял кардинально, т.к. можно выхватить передоз: бело-зелёное лицо, потеря ориентации, сильное головокружение, тошнота. В целом сорт не плох, но для аута я выбрал бы другой.

  • 03 липня 2019 21:42
  такого нет нигде

  Магазинчик просто класс, мне как новичку в этом деле и сорт помогли выбрать, и в телеге в чате по выращиванию помогают, хоть сорт и не для новичков но с помощью осилил процесс, в общем положительный опыт с вашим магазином,спасибо выбрал вас!

  • 03 липня 2019 21:38
  супер круто

  Давно искал такой эффект, необычное пограничное состояние между сном и реальностью, мысли напрочь убивает, к тому же неприхотливый, и хорошо растёт, команде спасибо за быструю доставку!

  • 03 липня 2019 21:36
  качественные орехи

  Купил, прислали, распаковал, а тааам, чудеса) орехи мощные большие, проклюнулись за сутки через 2 дня каску сняли, неделю на воде потом и удобрения по чуть подливал, принимает растёт прекрасно за качество семян огромное спасибо!

  • 05 червня 2019 10:27
  shgw;9itu3o

  Я лично, за легализацию канабисс. Для рослабление и здоровья,очень хорошо помагает конопля.Только нужно брать в хорошою качиственую. Это в магазине Ganja Seeds,здесь самая класная конопля.ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

  • 27 травня 2019 13:22
  ponomar

  Ребята, отличный сорт, угощали, всем рекомендую!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду