• Огляд

  Critical Mass x Lowryder x RuderalisОдин з найцікавіших гібридів, запропонованих гроверам селекціонерами банку насіння GanjaSeeds, заслужено вважається Авто Мас. Насіння конопель сортів Critical Mass і Lowryder стали базою для його створення. В отриманому кросі також брала участь і дика конопля. Мається на увазі чистий Ruderalis, без якого створення стабільного і стійкого стрейна практично ніколи не обходиться. В результаті, вийшов надійний гібрид з відмінними властивостями і характеристиками.

  Общие характеристики конопли Mass

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Mass швидко прокльовується і стрімко проходить стадію вегетації. В середньому, при вдалому грові, рослинам потрібно не більше десяти тижнів, щоб досягти піку зрілості. Для автофемів це чудовий результат. Додайте сюди гідну врожайність на рівні 400-600 грам з квадратного метра посівної площі, і бажання купити якісне насіння конопель auto Mass fem виникне саме собою. Низький вміст каннабідіола і середня частка тетрагідроканнабінола, відносять сорт до категорії комерційних, хоча і для медицини він точно представляє певну цінність.

  Вирощування конопель Mass

  Індічно-Сатівні рослини мають невелику висоту, до моменту досягнення своєї межі в розвитку, цей показник становить не більше 90 сантиметрів. Поряд з наявністю кучерявої і розвиненої центральної коли, у кущів є чимала кількість сильних бічних гілок з хорошою щільністю суцвіть. Одним з кращих способів вирощування канабісу буде метод SOG в індорі. Рослини невибагливі до догляду, тільки потребують регулярного і якісного штучного освітлення. Сорт можна культивувати також з використанням гідропонних систем або на відкритому повітрі. Єдине, на чому акцентують увагу брідери GanjaSeeds - новачкам не слід починати свій перший гров з цього сорту. Краще все-таки спочатку отримати трохи досвіду на більш простих в догляді сортах.

  Медичне застосування конопель Mass

  Для ідеального розслаблення не тільки в емоційному плані, але і при необхідності дати відпочинок м'язам, марихуана auto Mass feminised підійде, як найкраще. Виникають труднощі зі сном або взагалі втомилися від безсоння? Схоже, ви вже знаєте, як від цих проблем позбутися.

  Аромат і ефект конопель Mass

  Ще на стадії цвітіння можна відчути аромат фруктів з явними ознаками екзотичного походження. У міру дозрівання, запах стабілізується і стає більш виразним, а потім реалізується і безпосередньо в димі. Хеш діє практично миттєво, огортаючи своїм приємним психоактивним впливом.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:діє практично миттєво, огортаючи своїм приємним психоактивних вплив
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1879
  Buy Auto Mass feminised Ganja Seeds
  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Mass швидко прокльовується і стрімко проходить стадію вегетації. В середньому, при вдалому грові, рослинам потрібно не більше десяти тижнів, щоб досягти піку зрілості.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.

  1 review for Auto Mass feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 17:27
  5 из пяти

  жаль, что сейчас нет в наличии. сказали что должна быть в июне. жду не дождусь. пообещали скидку за интерес. Ganja seeds я вас люблю. не знаю кому как,а мне эта фемочка по душе хоть и не чемпион

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду