• Огляд

  Потужний сорт конопель з генетикою G13 і Haze володіє фенотипом, який складається на 70% з Sativa і 30% Indica. Високі психоделічні і медичні властивості фемінізованої культури відзначені нагородою на фестивалі 1st HTCC 2004 року. Домінування сатіви позначилося на зовнішній індивідуальності стрейна. Високі рослини відрізняються витонченістю і подібні гармонійно розвиненим ялинкам. Незначна кількість листя оливкового кольору не заважає розвитку красивих великих шишок.

  Загальні характеристики конопель Arjan's Haze 1

  Кілька затяжний 11 тижневий період цвітіння компенсується щедрим врожаєм і високою якістю суцвіть. Врожайність в закритому приміщенні досягає 900 грамів шишок з квадратного метра посіву. Однак навіть цей результат блякне порівняно з продуктивністю рослини, вирощеної на відкритому повітрі. 4-х метровий кущ може обдарувати 1500 грамами суцвіть, покритих щедрим шаром первинної чистої смоли.

  Вирощування конопель Arjan's Haze 1

  Максимально висока врожайність Arjan's Haze 1 feminised можлива тільки при створенні сприятливих умов для зростання конопель. Незважаючи на те, що паростки добре розвиваються в умовах закритого і відкритого грунту, для них більш комфортна тепла суха погода. У північних регіонах до збирання суцвіть можна приступити тільки в третьому тижні жовтня.

  В процесі культивації рекомендується застосувати метод LST. Підв'язані і вигнуті в потрібному напрямку гілки стимулюють вертикальний ріст шишок.

  Медичне застосування конопель Arjan's Haze 1

  Марихуана ефективно стимулює апетит, локалізує біль, допомагає боротися з нападами мігрені.

  Аромат, смак і ефект конопель Arjan's Haze 1

  Переможець High Times Cannabis Cup 2004 року володіє високою концентрацією тетрагідроканнабінолу, доповненого 0,4% КБД. Збалансованість компонентів відчувається в приємному психоактивному впливі, супроводжуваному пряним, м'ятним смаком, властивим сатіві. Ефект надзвичайно сильний і тривалий.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:екстремальна – понад 200 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :високе
  :G13 x Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3655
  Buy Arjan's Haze 1 feminised Green House Seeds
  Максимально висока врожайність Arjan's Haze 1 feminised можлива тільки при створенні сприятливих умов для зростання конопель. В процесі культивації рекомендується застосувати метод LST.
   Немає в наявності 
  960 грн.

  1 review for Arjan's Haze 1 feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 20:17
  Arjan's Haze 1

  Ребята сорт просто бомба, через что мне только пришлось пройти. Вы даже не представляете, я в этом деле вообще ещё новенький и тупой. Очень сильно пережевывал, что у меня не выйдет. У меня жына только родила, чесно скажу я и то не так пережевывал как за конабис. Но я молодец, у меня вышло я справился. Я понял одно что не нужно пережевывать, так как это делал я)))). Короче скажу одним словом рекомендую!!!! А для новичков скажу не боитесь не чего. Ну и удачи вам!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду