• Огляд

  Знаменитий результат схрещування генетик Lemon Skunk та Amnesia Haze у селекціонерів сидбанку Barney's Farm вийшов справді видатним. Поєднання сканкової потужності та приємного цитрусового смаку викликає гармонійне задоволення у гурманів та шанувальників сильної ганджі. Замовити насіння конопель фотофема «Амнезія Лемон» безпосередньо від бридерів, пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики коноплі Amnesia Lemon


  Сативно-індичне поєднання в генотипі культури дозволило з одного боку не збільшувати тривалість цвітіння, в рамках стандартних восьми-дев'яти тижнів, а з іншого, отримувати значні врожаї до 550 грам апетитного стаффа на квадратному метрі з метрових розтишок. Відсоток ТГК у сухій речовині на рівні 21%, що також викликає виняткове захоплення.

  Вирощування конопель Amnesia Lemon


  Для культивації новачками фотофем цілком підходить, за наявності останніх базових знань у питаннях городньої справи. Як і будь-якій іншій культурі, канабісу потрібен своєчасний полив, внесення добрив у міру потреби, дотримання світлового режиму та балансу температури. Другі два пункти притаманні індору. Тонкий лимонний аромат конопель з'являється ще на кольорі. Достатньо простої конструкції вентиляції, щоб запах не здавався надто інтенсивним. Кущі невисокі, але дуже габаритні. Стрейн генетично має імунітетом до прояву цвілі чи грибкових інфекцій.

  Медичне застосування конопель Amnesia Lemon


  Для медицини марихуана цікавить з погляду фітолікування депресії, апатії, меланхолії, наслідків курсів хіміотерапії. У побутових ситуаціях екстракти відмінно стимулюють апетит і працюють як антистрес.

  Смак та ефект коноплі Amnesia Lemon


  Стійкий кислуватий запах цитрусу є і в димі. Курця накриває хвилею ейфорії, розслаблюючи тіло, розкриваючи творчий потенціал максимальному рівні.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:накриває хвилею ейфорії, розслабляючи тіло
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Amnesia Haze x Lemon Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6461
  Buy Amnesia Lemon feminised Barneys Farm
  Поєднання сканкової потужності та приємного цитрусового смаку викликає гармонійне задоволення у гурманів та шанувальників сильної ганджі. Замовити насіння конопель фотофема «Амнезія Лемон» безпосередньо від бридерів, пропонує наш інтернет-магазин.
   Немає в наявності 
  399,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду