• Огляд

  Оригінальний фотоперіодний фемінізований сорт, створений на базі класичних індічних фенотипів марихуани, з селекцією рослин з Пакистану і Афганістану. Таке поєднання в генетиці дозволило брідерам сідбанка Ganja Seeds запропонувати гроверам дуже стійкий і надійний стрейн, що демонструє хорошу вегетацію і чудовий урожай.

  Загальні характеристики конопель Afghan

  Навіть якщо ви відвертий новачок в гровінгу, будьте готові до того, що з одного квадратного метра сорт Afghan принесе вам близько 350-550 грам добірної марихуани з високим вмістом тетрагідроканнабінолу. За стандартом, його частка становить до 20%. Зміст КБД трохи нижче. В даному гібриді домінуючою є Indica.

  Вирощування конопель Afghan

  Спочатку сорт був орієнтований брідерами для гровінга в аутдорі, але як показала практика, в закритому грунті і взагалі в індорі Afghan демонструє не менш успішні результати. Чудова динаміка в період вегетації, дозволяє навіть при невеликому зрості близько 60-80 сантиметрів сформувати щільні кущі з достатньою кількістю бічних відгалужень. Цвітіння конопель сорту Afghan триває протягом восьми-дев'яти тижнів, починаючи з останньої декади вересня до початку другої половини жовтня здійснюється безпосередній збір врожаю. Починаючи з перших днів сьомого тижня вирощування, основне стебло покривається іскристими білими бутонами невеликих розмірів, але з велику кількість смол на поверхні. Не забувайте про правильне дозування освітлення, що для будь-якого фотоперіодного гібрида вкрай важливо.

  Медичне застосування конопель Afghan

  Сатівний характер сорту проявляється у всьому своєму різноманітті і ефективно застосовується в медичних цілях для подолання депресивних станів, поліпшення мозкової активності і в цілому поліпшенні психоемоційного стану. Крім того, марихуана сорти Afghan нівелює періодичні напади тривоги і страху, а також сприяє творчим пошукам і мисленню.

  Аромат і ефект конопель Afghan

  Ще в процесі гровінга ви будете чути інтенсивний хвойний запах від рослини навіть в період вегетації. До моменту дозрівання, у шишок сформуються дражливі солодкуваті нотки. Багато гроверів говорять про аромат хвойної кори з карамеллю і це твердження недалеке від істини.

  Перші ж затяжки занурять вас в стан "стоун", політ якої триватиме кілька годин, в залежності від спожитого кількості. 

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Нет
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:дозволяє навіть при невеликій висоті близько 60-80 сантиметрів сформувати щільні кущі з достатньою кількістю бічних відгалужень
  :середнє
  :Afghani
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1574
  Buy Afghan feminised Ganja Seeds
  Навіть якщо ви відвертий новачок в гровінгу, будьте готові до того, що з одного квадратного метра сорт Afghan принесе вам близько 350-400 грам добірної марихуани з високим вмістом тетрагідроканнабінолу. За стандартом, його частка становить до 20%.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  16 reviews for Afghan feminised Ganja Seeds

  19
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 06 червня 2019 21:21
  внгпгв4

  Замовив цей сорт Afghan feminised. Все прийшло дуже швидко спасибі за бонус і оперативність. Взимку брав уп. авто опіум і авто гагарин також прийшло на наступні день після замовлення. Магазину привіт по харвесту відпишуся. Всіх благ і процвітання. Сподіваюся якість не підведе.

  • 16 березеня 2019 15:52
  Разница

  Чем это Афган отличается от Афгани#1?

  • 11 березеня 2018 19:28
  UUUUUU

  мошняцкая травка , именно та индющка еще что курили в далеких 90х годах такое , душистый такой поанец растет просто вкусность.Не знаю где магазин взял эти семена но именно это мы курили и смеялись давно в 90х годах

  • 19 лютого 2018 13:47
  заказ был

  Закупил афганчика на косарь гривен.Буду делать рассаду взрослую.Исходя из опыта осени и грова подднатом в этом магазине все семена отличные и растет с них убийственная дудка

  • 18 січня 2018 17:04
  отношение к клиентам

  Понравилось отношение к клиенту в этом заведении, относятся как к своему товарищу ! и подскажут и посоветуют.Семена к слову взошли все вместе ,про ростаемость 5из5!

  • 13 грудня 2017 18:14
  всем спасибо

  Джа вам в помощь,чтоб у вас все было только хорошо и отлично.Растения с ваших семян которые мы растили все лето,наконец то срезаны и сушаться .Богатый урожай мы собрали своей комунной.Вложения были в семена в 2 раза меньше чем мы могли бы себе позволить выписывая семки из за бугра! в вашем магазине мы секономили порядочную сумму на семенах! а вот качество оказалось на все 100!

  • 25 листопада 2017 21:02
  очень доволен

  очень хорошая шмаль с этих семян выростает, куст классическая индика урожай средний,сорвал еще 15 октября,сегодня дунул,вкус обычный конопли с послевкусием качества тгкашки,эффект сильный оглушающий,с утра не рекомендую курить,крепко прет,всем советую

  • 25 листопада 2017 17:16
  акцияяя

  я пока думал эти семена и размели,ну ничего я сейчас выбиру себе какой индички по акции

  • 25 листопада 2017 10:47
  Скидки

  Обидно однако, скидки есть, в наличии нет((( ГС, исправьте это пжлс. Уж очень хочется Afghan. Жаль на эту акцию не смогу купить. Жду следующей акции со скидками и наличия Afghan!!!

  • 24 листопада 2017 19:08
  6s69b

  Пятница -разграблятница.) налетай !! ))) я запасся надолго.

  • 23 листопада 2017 15:58
  растут мои девочки!!!!!!!

  Все растет как надо из семян с этого магазина-сайта.У кого чето там не всходит или растет не так как иму хотелось бы,то скажу -ребятки курите мануалы! семки тут достойного качества и оченьживучие на всход.

  • 21 листопада 2017 16:48
  fkj[[jl;f!

  Привет магазину и администрации.! я получил посылку с семенами, все на базе,все отлично,доехала она без проблем и довольно шустро! всем спасибо кто причастен и помогал мне по чату сделать заказ!

  • 23 жовтня 2017 16:07
  семена прибыли по шустрому!

  Семена пришли сегодня! через час сгоняю получу на почту.Скорость доставки на высоком уровне! я даже еще бокс не подготовил и грунт не закупил а семена уже приехали) шустро,очень шустро!

  • 31 серпня 2017 18:10
  вкусненько

  Лечить обязательно. Убивает до мурашек по мозгу. Если не много покурил, можно словить ха-ха.
  Подвержена плесени. Растет сахарно. В горшке 40 л, на улице 110 гр. с куста. В грунте рядом 70 гр.
  Совет: на цвете поливайте компотами из фруктов с сахаром. Аромат сказка. После маникюра куста 0.9 гр хеша с ножниц снял.Не пожалел ни разу что купил эти семки тут.Это бля просто сьесть хочется

  • 15 липня 2017 15:29
  порядок

  решил на предцвете прищипнуть голову чтоб в две колы пошла расти,и уже прет неплохо а стоять ей еще месяца 2 минимум

  • 15 липня 2017 15:23
  порядок

  решил на предцвете прищипнуть голову чтоб в две колы пошла расти,и уже прет неплохо а стоять ей еще месяца 2 минимум

  • 26 квітня 2017 20:18
  всеидетпоплану

  одну заказал такую же дали бонусом обе проросли посмотрим что будет,да помогут нам боги джа

  • 25 березеня 2017 17:45
  офигенные семки!

  уже замочил,через 12 часов вижу уже хвостики! высаживаю!

  • 15 грудня 2016 11:00
  где взять инфу про

  вырашивание конопли в домашних условиях

  • 25 грудня 2015 08:38
  AfGhAn для конкурса.

  Привет мои дорогие красноглазые любители марихуаны.Сегодня я раскажу вам про то как я первый раз общался с Афганкой (сканк).Это было года 4 назад мне ещо небыло +18 :) .Была всего одна семечка и я решил высадиться в аут .Проростив семку и дав ей набрать немного массы на веге (дней 15 веги) я высодил его в в аут.Высадился я где-то в 3-5 числах Июня ,высадил рядом с забором своего дома .Место в котором я его высадил освещалось прямыми солнечными лучами только 2/3 дня но это было самое безопасное место которое я нашол .В высоту куст достиг гдето 1,3м не очень большой по массе шишки только-только начали сформировываться. (Географические координаты: 55°27′ северной широты, 65°20′ восточной долготы)В нашей области сканки не дозревают вообще.У меня лично небыло ни одного нормального аута (((.Ну а теперь про сам сорт и генетику :
  (+ = отличная)
  Неприхотливость сорта +
  Урожайность +
  Содержание ТГК +

  Вообщем это самый класный сканк который я пробывал говоря без пизде.... .Эфект после того как я курнул яго первый мне запомнился на всю жизнь .Дело было так :
  -дунув хорошую хапку бошек я с корешом пошол в магазин.(магазин в 4 минутах от дома) Только зойдя в магаз я понял что меня наперло !?!у меня пойвилось нозойливое чувство что сейчас 90-е .Я стоял и смотрел на своего кореша как он покупает колу ,у меня было чувство что сейчас как только я выйду меня :
  -застрелят
  -поймают менты
  -задавит машина
  -упадет метеор
  и ещо много прочей хрени которая назойлево заселялась в мою голову )))
  Всем БОЛЬШОЙ СПОСИБО за внимание !!!!!
  ИИИ да Ganjaseeds продолжайте радовать Бразерс и Систерс своими бобами .Всем Мира!!!!!!!!!!!!!!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду