• Огляд

  Фемінізований сорт канабісу Kalichakra з'явився в Золотому Трикутнику південної Індії (М'янма, Лаос, Таїланд) і був названий на честь Богині Калі, яку індуси шанують як дружину Бога Шиви, а точніше його протилежну сторону. Kalichakra feminised - це завжди витончений кущ канабісу з переважною часткою генів сатіва. Він дуже простий в процесі культивації і стійкий до всіляких видів цвілі.

  Протягом 4-х тижнів після вегетативного періоду в індорі, висота куща в середньому доходить до 120-150 см. Каннабіс відрізняється від всіх сортів своїм рясним врожаєм при вирощуванні на гідропоніці, а також в аутдорі.

  Шикарні і смолисті бутони ростуть і набираються сили на гілках з дуже малою кількістю листя, що дозволяє забезпечити найкращу світлопроникність.

  Гібрид не має сильного запаху, що відразу ж робить його дивовижним сортом для прихованої культивації. Яскравий ефект сатіви протікає приємним чином і не змушує растамана відволікатися на підвищене серцебиття і інші реакції організму.

  Довідка! Вирощуючи Kalichakra feminised гровер з легкістю забезпечить себе безліччю клонів материнської рослини.

  Родовід Kalichakra

  У процесі створення Kalichakra селекціонери використовували коноплю з найкращими характеристиками. Всі відібрані ними сорти росли на просторах знаменитого індійського Золотого Трикутника. Генотип канабісу landrace (диких сортів) закладений в основу Kalichakra feminised, наділяють даний стрейн сатівною структурою з властивим йому кольором і формою шишок.

  Вирощуючи представлений штам, гровер зіткнеться з приємною, але небезпечною для рослини особливістю. Якщо вчасно не підв'язати гілки рослини, то вони можуть зламатися під вагою важких і смолистих шишок.

  Особливості вирощування конопель Kalichakra

  Кожен гровер незалежно від досвіду в культивації канабісу може досягти чудових результатів при вирощуванні Kalichakra. Фемінізований сорт конопель добре росте без будь-яких примх і щедрий на врожай навіть при мінімальній до нього увазі. Простота культивації підійде злегка ледачим гроверам, і тим, хто і не має наміру вникати в тонкощі мистецтва вирощування, а просто хоче своєчасно зняти свій високоякісний урожай.

  Суцвіття мають конічну форму, схожу на вежі. Процес збору врожаю відбувається дуже просто і швидко, так як листя у рослини дуже мало. Подовжені суцвіття дозволяють гроверу використовувати цей сорт як материнську рослину для розведення методом живцювання, забезпечуючи високі показники врожайності.

  Вирощуючи канабіс в закритих умовах, при освітленні лампою ДнаТ 400 Вт на 1м2, через 4 тижні вегетації кущ досягає висоти в 120 см. Гровер може регулювати висоту рослини на свій розсуд, для цього необхідно лише скоротити час веги або просто прищепити верхівку куща.

  Збір врожаю відбувається через 68 днів цвітіння, бувають випадки, коли потрібні додаткові тижні для розвитку більш соковитих суцвіть.

  Сорт дає блискучий урожай при зростанні під відкритим небом в помірно-тропічних і жарких країнах. У середній смузі земної кулі рекомендується культивувати Kalichakra в теплицях або боксах, адже продуктивність безпосередньо залежить від умов вирощування.

  Вирощування конопель Kalichakra вдома

  Kalichakra feminised невибаглива і невимоглива до добрив, що робить її ідеальним сортом для новачків. Якщо подбати про досить насичений поживними елементами грунт, то потреба в стимуляторах зовсім відпадає. Коренева система рослини любить простір, тому висаджувати пророщене насіння канабісу слід в горщики об'ємом 12-20 літрів.

  Довідка! Використовуючи грунт з магазину необхідно стежити за вмістом рівня рН. Оптимальним для вирощування Kalichakra feminised вважається показник кислотності не вище 6-6.5.

  Грунт для вирощування рекомендується змішати з кокогрунтом або вермикулітом. Такий склад зробить грунт більш «пухнастим», що дозволить кореневій системі безперешкодно розвиватися.

  Стрейн відмінно переносить «тренування» і показує чудові результати на SCROG і SOG техніках вирощування.

  У період вегетації рослині потрібно ЕСЛ лампа на 80-150 ват, а при переході на режим 12 " 12 рекомендується використовувати лампи високого тиску від 400 ват (Днат).

  Фемінізована «Калічакра" не виділяє сильний запах, тому вугільний фільтр встановлюється за бажанням.

  Прекрасних результатів домагаються професійні гровери вирощуючи штам на гідропонній системі. Щоб домогтися швидкого росту і щільності рослинам потрібно підвищити вміст СО2 в повітрі.

  Довідка! У багатьох магазинах у продажу є спеціальні таблетки СО2. Вони виділяють вуглекислий газ в боксі і канабіс починає рости як на дріжджах.

  Вирощування конопель Kalichakra на вулиці

  З вирощуванням Kalichakra feminised в умовах аутдору впорається навіть самий недосвідчений гровер. Невибагливість до навколишніх умов а також підвищена стійкість до різних грибків і плісняви дозволять рослинникам після 70 днів цвітіння зняти гідний і потужний урожай смолистих шишок.

  Лунки для висадки пророщеного насіння канабісу слід робити об'ємними на 20-25 літрів. Як субстрат використовують грунт з магазину або самостійно приготований субстрат, який складається з:

  • частини річкового піску;
  • землі з-під кропив'янику;
  • вермикуліту або крупного перліту;
  • компосту на основі кінського гною.

  Рослина може досягати 180 сантиметрів при вирощуванні на вулиці, тому гроверу доведеться підшукати тихе і приховане від сторонніх очей місце з достатнім освітленням «від світанку до заходу сонця».

  Канабіс добре росте при регулярному поливі, тому зволожувати землю необхідно навіть в період проливних дощів.

  Довідка! 3-6 години сильного дощу зволожить лише верхній шар грунту не глибше ніж на 15-18 сантиметрів, а коренева система канабісу досягає глибини в 35-40 см.

  Щоб знизити регулярність поливу своєї рослини багато коноплярів йдуть на хитрість і додають в середину лунки гідрогель, який розбухає при поливі і утримує вологу під землею. У період посушливих днів він віддає воду безпосередньо кореневій системі, а при новому поливі знову розбухає.

  Цікавий факт! Щоб повністю осягнути смакову гаму Kalichakra feminised підприємливі ботаніки не проводять манікюрінг своїх кущів відразу і сушать рослину цілком з кореневою системою. Цукор, який знаходяться в коренях канабісу, при висиханні живить суцвіття, а смак готового продукту відрізняється солодкістю і м'якістю при вживанні.

  Смакові якості і ефект конопель Kalichakra

  М'ятний, тонкий і вишуканий аромат дарують гроверу бутони Kalichakra. Вдихаючи тягучий дим канабісу, моментально наповнюєшся життєвою енергією і силою, а також позбавляє розум від гнітючих думок. Протягом довгого часу після затяжки ви відчуваєте чудовий і безтурботний настрій, якому сприяє сатіва. Канабіс Kalichakra feminised здатний моментально впоратися з підвищеною тривожністю замінивши її позитивними емоціями. Погляд на Світ стає сонячним і райдужним. Після вживання сорту підвищується рівень тілесних відчуттів, що зробить романтичне побачення закоханих незабутнім.

  Солодкий і бажаний сорт сатіви качає свідомість на хвилях позитиву і ейфорії, не маючи при цьому жодного протипоказання. Медичне застосування Kalichakra feminised полягає в боротьбі з депресією, асоціативними розладами. • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Нет
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kali
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:качає свідомість на хвилях позитиву і ейфорії
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:добре росте без будь-яких примх і щедрий на врожай навіть при мінімальному до нього уваги
  :високе
  :India x Asia
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1631
  Buy Kalichakra feminised Ganja Seeds
  Протягом 4-х тижнів після вегетативного періоду в індорі, висота куща в середньому доходить до 120-150 см. Каннабіс відрізняється від всіх сортів своїм рясним врожаєм при вирощуванні на гідропоніці, а також в аутдорі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  27 reviews for Kalichakra feminised Ganja Seeds

  27
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 06 серпня 2022 15:09
  Отлично!

  Хотел отписать уже в конце, но... 30-й день, какая же крутая у нее генетика! Мощный стебель, широченные листья (4см второй этаж), семилистники на пятом этаже, прям красота :)

  Земля Durpeta универсальная, плюс перлит, плюс кокосовое волокно. Лью GHE, иногда Чистый лист орхидея (состав хорош).

  Кроме Каличакры брал 4 сорта, все взошли, мужиков пока не было. Спасибо магазину.

  • 22 серпня 2021 07:18
  Outdoor

  Пролежала семка каличакры с мая 2018, решил высадить в аут. Думал два года прошло, не проклюнеться, но ошибался. Мало того, что быстро проросла, без всяких проблем, так ещё и вымазала два с половиной метра. Сейчас активно цветёт и радует глаз. Запаха действительно нет, как и указано в описании.
  Вобщем, если хотите качество-цена, то лучше сидбанка не найдёте. Семки заказываю не в первый раз, 100% всхожесть, супер генетика плюс бонусы.

  • 07 червня 2019 07:45
  84

  Дякую за сортимент, за привітне ставлення консультантів, за відмінний магазин Ganja Seeds, і взагалі за атмосферу в магазині Ganja Seeds! Роблю покупки вже не в перший раз, дуже задоволена якістю і вибором !! Бажаю Вам процвітання, по більше активних по купців, хороших акцій і тільки великих перемог !!

  • 19 квітня 2018 16:41
  Сосед

  Мне товарищ тоже помог,скину ссылку на форум а там уже сам нашел что хотел.Интересный магазин.

  • 16 квітня 2018 22:23
  Вот это семена!!

  Вот никогда не думал что семки у каличакры такие крупные) прям бобы какие то)) ну приступаю к проращиванию
  .Я переживал немного за отправку так ка покупал у вас в первые по рекомендации одного знакомого, ну и не разочаровался в вашем магазине.

  • 14 квітня 2018 22:09
  Зе Бест!

  Получил всой второй заказ с магазина, норм все семена по порядку подписанные и все в наличии по заказу.С первого заказа начали уже куститься кустики им почти по мечяцу ,через 3 дня пойдут в тепличку,уже достроил

  • 11 березеня 2018 19:32
  frb

  каличакра от магазина ганджсидс превосходное зелье растет просто превосходное ему еще цвести 1,5 месяца а она уцже разматывает в сопли с 2х напасов!!! ухх вещь!!!

  • 19 лютого 2018 13:49
  ещё заказы

  Я просто в захвате от каличакры , мы ее с кентом под ледом и натрием растили с осени с сентября до почти самого нового года ,зато на НговГод оторвались отдуши курили ее уже курили,курили курили и не надоело дажеть)) Вот сейчас на весну закажу еще этих семян тут же и будет сказочно

  • 25 листопада 2017 13:20
  Приятненько

  Успел оформить заказ, семки Kalichakra еще есть в наличии. Знакомый посоветовал сорт. Может кто скажет свое мнение о нем? А то первый раз буду растить его и еще не знаю всех нюансов и подвохов, которые могут меня ждать в процессе.

  • 23 листопада 2017 15:59
  крутто!

  Офигенный движёчек у магазинчика.Удобно юзать,приятный дизайн.А как известно кликабельность -ведет к юзабельности.Так и всегда держите марку магазина,от клиентов не будет отбоя !

  • 07 листопада 2017 15:31
  так!!11!!

  Здарова куряки.) Я к вам с олка заглянул.Покупаю тут семки раз 6й или 7й удже сам не помню и продолжу покупать.Есть моих 2 репортажа по этим семенам с магазина.Но я вам и так скажу ,семки отсюдова- просто находка для экономии денег для гровера.А вот качество неплохое и бывает просто заоблачных высот.Куришь и курить хочется а уже не куда ,прет и так как удава))

  • 17 жовтня 2017 14:01
  вот вам шишки

  Хох! ну наконецто я смог сюда зайти.Ну у меня ведь харвест был аутодорной.все растишки срублины,елки попилены и шишки поманикюрены.Скажу что все семена покупались на ганджа сидсек,ну тоесть тут.Такого богатого урожая у мены еще не было никогда! Чулан просто весь был завален кустами.Я неделю маникурил кусты по 8 часов подряд.Шишки сохли везде)) Каличакра тоже была в этом урожае ,вот и сейчас ее курю и радуюсь жизни-это пестатый драпчег! Всем добра,добра и шиш!

  • 13 жовтня 2017 13:01
  одобряю ,покупайте семочки смело

  Затестил семена каличакрры на проростаемость,и вообще их не скарифицировал,не использовал стимуляторов,так они проросли ,лопнула скорлупка на 3 ии сутки, Нормально,меня это порадовало,огромная жизненная сила таиться в этих семочках! они ввысажены ,уже как день сидят под землей уже видны немного каски! вылезают! мой гров состоится при любой погоде! успеть бы с харвом до нового ГОда))

  • 09 жовтня 2017 14:01
  пришел заказ

  Благодарствую ребятки! заказ пришел как часы точно и в срок! упаковочка на высоте,беспаливность тоже.Орехи окуенные,красивые с пятнушками.Каличакрачку взгровлю на ледах,гров будет на биобизе и в вашу честь ,! Магазин ваш самый лучший ,-отвечаю! о! Бонус тоже-очень приветливо приветствовался.Семки замочены,ждем!

  • 05 жовтня 2017 17:37
  хороший урожай

  Настало время выразить вам благодарю свое,целый сезон менжевался что вырастит,так как только я впервые покупал семки и не знал какого качества,а качество вышло такое что дядек по 45 лет плановых со стаджем садит на попу спать)) вот это планец!

  • 01 жовтня 2017 21:06
  приколь

  Гровил этим летом семена этого чуда.На чистой органике росла и капризничала,но может то я чс навозом перестарался,но хотя акашки из этого же магазина росли отлично и не желтели листья,шишек собрал с 8 кустов почти 4 3х литровые банки) пипец урожая,это ж сколько я его курить буду?

  • 25 вересня 2017 13:03
  jjkkll

  ОООООО! вы лучшие! вот это скорость доставки! Бонус порадовал,очень приятно получить немного больше семян чем заказывал.Для студента это большой+
  Хорошие у вас люди работают и магазин у вас приятный все легко и удобно кликать .Молодцы вы бразы.Я теперь с вами надолго,буду много семян пробовать растить) МИРЬ!

  • 12 вересня 2017 14:34
  Спасибо

  Самый лучший магазин-это ganjaseeds ! Я заказал и не пожалел спасибо большое! Буду брать здесь всегда! И друзьям которые ищут и не могут найти нормальный посоветую именно этот! Вы лучшие! Единственное это ожидание,но это того стоит! Уже хочу еще заказать) но мне пока что хватит и этих семян чтоб было занятие длинными осенне зимними вечерами) Буду достраивать бокс и растить спокойненько травку у себя дома.

  • 01 серпня 2017 20:01
  фывапролджэ

  менеджеры Магазина-молодцы, работают очень оперативно, Растить буду в боксе на лед лампе 120Ватт Думаю будет ЖЫЫЫРР

  • 17 липня 2017 19:55
  суууперр!

  сорт вырастил в ауте три куста. 53 широта. хв в конце октября, вызреваемость примерно 85%. выхлоп с каждого куста по трёхлитровой банки стаффа мелко перебитого. пручеть норм. вкус меняется в зависимости от времени пролечки. в прошлом году растил отсюда этот сорт

  • 07 липня 2017 17:01
  ZEEEEEHHHHEEEERRR

  Раза 4е уже заказывал. возможно это лучшее что курил! Вырастают одни девки -- закажу и в пятый раз!)

  • 01 липня 2017 16:46
  соуууу

  Реально высокоурожайный сорт! куст уже весь в шишках,температура единственное что достает,но кусту как то пох) громедный и красивий!

  • 27 червня 2017 15:11
  ну да

  Магазину плюсую, купил у ни орехов этого сорта в мае ,высадил в апреле сейчас кусты с мой рост)) афигенский потенциал!!!!!!

  • 19 травня 2017 22:51
  навоз

  Навоз ! Главное, чтобы он перегоревший уже был, а так очень хооршо будет, с землицей его смешай и в путь, я в аутдоре практиковал, так куст под 2метра вымахал !

  • 11 квітня 2017 17:07
  в аутдор

  такой мошно сорт в аутдор висевать?

  • 19 березеня 2017 18:16
  такой сорт можно?

  сразу семечком высадить в почву под парник?

  • 14 лютого 2017 15:57
  навоз

  буду навозом удобрять такой сорт,как думаете норм урожай будет?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду