• Огляд

  Народжений в Північній Америці штам знаходиться на хвилі успіху вже багато років. Продаж насіння конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised - можливість доторкнутися до історії стрейна, чий вік нараховується майже півстолітнім розвитком. Ще в сімдесятих роках минулого століття перші грови були зареєстровані в США, а вже в першій половині вісімдесятих насіння опинилися в Нідерландах. Це стало поштовхом до популяризації гібрида не тільки на європейському континенті, а й по всьому світу. Брідери банку насіння Ganja Seeds дарують і вам шанс самостійно виростити один з найбільш врожайних автофемів на планеті.

  Загальні характеристики конопель Northern Lights x Haze

  Відразу опишемо зміст фітоканнабіноідов в сухій речовині, яка іменується марихуаною: ТГК на середньому рівні і КБД високий. Такі пропорції автоматично роблять сорт привабливим для медицини. В аутдорі іспанські гровери примудрялися збирати з одного куща до 200 грам канабісу. І це при висоті дорослих особин даного сорту не більше 120 сантиметрів. У стандартних умовах, маса сухої речовини становить не менше 90 грам з куща висотою до одного метра. Для індора простіше зробити перерахунок врожайності в грамах на квадратний метр. Цей показник буде в районі 400-600. Наостанок зазначимо, що пік зрілості визначається гровером самостійно, а для повного циклу цвітіння рослинам потрібно не менше семи тижнів, незалежно від методу вирощування.

  Вирощування конопель Northern Lights x Haze

  Незважаючи на різницю в кількості зібраної марихуани в індорі і в аутдорі, пріоритет слід ставити на умови вирощування, а не бажаний обсяг врожаю. Адже сам процес гровінга також приносить масу задоволення. Тим більше, що у сорту конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised генетична схильність до подвійного збору врожаю протягом одного сезону. Для підсумкового успіху вам достатньо лише витримувати стабільне освітлення, заздалегідь підготувати якісний грунт і підживлювати його в разі потреби, а також, в разі індорного вирощування, заздалегідь обладнати локацію вентиляцією.

  Медичне застосування конопель Northern Lights x Haze

  Для медицини сорт цікавий відмінним розслабленням курця, що особливо важливо для страждаючих від депресії, нападів паніки і тривоги. Відмінний антистрес навіть для тих, хто далекий від психічних розладів і просто відчуває емоційну втому.

  Аромат і ефект конопель Northern Lights x Haze

  Смак конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised солодкуватий, з легкими нотками яблука та полуниці. На видиху додається землистий післясмак. Марихуана не тільки розслабляє, але і налаштовує на позитивний лад. Відбувається це м'яко і поступово, без потужних ударів або повного занурення за пару затяжок.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:не тільки розслабляє, але і налаштовує на позитивний лад
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1757
  Buy Auto Northern Lights x Haze feminised Ganja Seeds
  Незважаючи на різницю в кількості зібраної марихуани в індорі і в аутдорі, пріоритет слід ставити на умови вирощування, а не бажаний обсяг врожаю. Адже сам процес гровінга також приносить масу задоволення.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Northern Lights x Haze feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 11:47
  веншп

  Если вы решили купить семена конопли не дорого и высокого качества, тогда Вы зашли по адресу! Ganja Seeds.Всегда готовы помочь с выбором, каннабиса лучшие! Я брал мне очень понравился этот магазин.

  • 30 грудня 2016 15:11
  через какой бульбик курят шишки?

  через какой бульбик курят шишки?

  • 29 грудня 2016 11:26
  дефолиация при цветение в аутдоре

  нужна дефолиация при цветение в аутдоре?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду