• Огляд

  Автоквітучий гібрид стрейна Chronic Ryder з'явився, як продуктивний результат схрещування селекціонерами сідбанка GanjaSeeds знаменитих Chronic і Lowryder # 2. Якісне насіння конопель дає відмінні сходи і першокласний продукт, поступово завойовуючи симпатії гроверів різного рівня підготовки.

  Загальні характеристики конопель Chronic Ryder

  Стрейн демонструє прекрасні врожаї з показниками близько 600-800 грамів з одного квадрата посівної площі. У перерахунку на рослину, аутдор принесе вам не менше 25 грам відмінної марихуани. Для цього вам достатньо доглядати протягом семи-дев'яти тижнів за своїми рослинами. На цвітіння йде не більше 65 днів. У сухій речовині частка тетрагідроканнабінолу становить не нижче 12%, а каннабідіола 0,2%. Відразу відзначимо, що абсолютним новачкам сорт не рекомендується.

  Вирощування конопель Chronic Ryder

  З урахуванням обраних вимог по догляду за кущами, гроверу необхідна уважність протягом всього періоду зростання і дозрівання. Мова не йде про надзусилля. Досить своєчасно реагувати на зміни, що вибиваються з норми. Гібрид ефективно культивується як на вулиці, так і в умовах індора. При ретельному і обдуманому гровінгу, до моменту збору врожаю, вас буде радувати своїм незвичайним зовнішнім виглядом потужна рослина з великими шишками, рясно просоченими смолою.

  Медичне застосування конопель Chronic Ryder

  Стрейн офіційно не вважається медичним. Однак це не заважає йому бути прекрасним помічником з анестетичними властивостями. У ситуаціях, коли необхідно нейтралізувати больові відчуття практично будь-якого походження, саме конопля цього сорту надасть потрібну дію. Марихуана допомагає побороти стрес і просто дозволяє непогано розслабитися.

  Аромат і ефект конопель Chronic Ryder

  Володіючи фруктовим запахом, готові до вживання суцвіття передають аромат фруктів в диму. З самого першого вдиху, ви відчуєте розслаблення і медитативний спокій. Що може бути краще в кінці важкого виснажливого дня?

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:розслаблення і медитативний спокій
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Chronic x Lowryder # 2
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1835
  Buy Auto Chronic Ryder feminised Ganja Seeds
  Стрейн демонструє прекрасні врожаї з показниками близько 600-800 грамів з одного квадрата посівної площі. У перерахунку на рослину, аутдор принесе вам не менше 250 грам відмінною марихуани.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Chronic Ryder feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:25
  не42

  В Індор зі скрогом 4 куща дали півтора кг. шишки і правда великі не просто так Auto Chronic Ryder feminised назвали)) мені все сподобалося крім того що рубає ця конопля як обухом по голові, через водний краще не дути, потім чохли зібрати важкувато.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду