• Огляд

  Схрещування видатних штамів LSD та Super Magnum auto дозволило бридерам насіннєвого банку Barney's Farm вивести абсолютно новий автофемінізований гібрид із приголомшливими можливостями для коноплярів. Цей сорт марихуани має неймовірну дію на організм людини і чудові можливості в плані культивації. Купити насіння конопель автофема LSD пропонує наш інтернет-магазин прямо зараз, не відкладаючи рішення в довгу скриньку. Доторкніться до дивовижної культури.

  Загальні характеристики конопель LSD


  Гібрид на 60% представлений в генотипі індикою і 40% належить сативу, який використовувався додатково в кросі для автоматичного цвітіння розтишок і стабільнішого процесу гровінгу. До речі, тривалість фази кольору у стрейну становить дев'ять-десять тижнів, протягом яких кущ здатний вимахати до двометрової висоти та обдарувати пильного садівника-городника 650 грамами найвідбірнішого стаффа. Кількість тетрагідроканнабінолу в готових бошках досягає позначки 24%. Для аутдорників орієнтиром початку харвесту вважається перший осінній місяць.

  Вирощування конопель LSD


  Стримана вимогливість автофема «ЛСД» до догляду дозволяє навіть дебютантам грова сподіватися на позитивний фінал сезону. Додатково радує підвищений імунітет розтишок до перепадів температур і холоду взагалі, а також здатність протистояти атакам грибкових захворювань та комах-шкідників.

  Медичне застосування конопель LSD


  Індична основа каннабісу дає шанс ефективно застосовувати суху речовину та екстракти у зниженні больових відчуттів, нівелюванні мігрені, м'язових спазмів. Трава хороша для зміцнення апетиту, працює, як антинудотні та антиблювотні засоби. Позитивно позначається як сну.

  Смак та ефект коноплі LSD


  В ароматі ганджі присутня широка палітра тонів, від базового сканку та відпрацьованого палива, до землістості каштану та мускусу. Вплив на курця тотально розслабляє, що супроводжується жорстким закам'яненням тіла.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:вплив на курця тотально розслаблюючу
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :LSD x Super Magnum auto
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto LSD feminised Barneys Farm Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6433
   Buy Насіння конопель Auto LSD feminised Barneys Farm
   Цей сорт марихуані має неймовірну дію на організм людини і чудові можливості у плані культивації. Купити насіння конопель автофема LSD пропонує наш інтернет-магазин прямо зараз, не відкладаючи рішення у довгий ящик.
    Немає в наявності 
   360 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду