• Огляд

  У генетиці цього сорту канабісу присутні відразу кілька стрейнів лінії Mazar, а також чистий рудераліс. Гібрид auto Double Joint feminised від сідбанку Polskie Nasiona заслужено входить у топ найбільш затребуваних серед гроверів, які віддають перевагу посівному матеріалу цього бренду. Передана у спадок здатність адаптуватися навіть до складних умов культивації – ще одна з багатьох переваг автофему «Дабл Джойнт».

  Загальні характеристики конопель Double Joint

  Можливість збирати 350-500 грамів потужного стаффа з квадратного метра посівної площі - відмінний показник, враховуючи невисокі кущі даного автофему. Сативно-індичним розтишкам потрібно близько десяти тижнів для проходження повної фази цвітіння. До піку зрілості вміст ТГК у бошках становитиме відмінні 18%.

  Вирощування конопель Double Joint

  Культура має неймовірно високий комерційний потенціал, відмінну схожість, здатність динамічно розвиватися на будь-яких грунтах. Структура кущиків сильна, розвинена, з великою кількістю суцвіть і великим листям. У стрейну значний імунітет до утворення плісняви та грибкових інфекцій. Щойно насіння конопель проклюнеться, залишиться чекати дві декади до переходу на колір. Поетапна турбота про «дівчаток» подарує безцінний досвід і впевненість у власних силах кожному дебютанту гровінгу.

  Медичне застосування конопель Double Joint

  Трава та її екстракти сприяють поліпшенню апетиту, зниження нудоти у пацієнтів, які проходять курс хіміотерапії. Ганджа стабілізує сон, запобігає депресивним, меланхолійним станам.

  Смак та ефект коноплі Double Joint

  Вишукана смакоароматика доповнить захоплення марихуаною, разом із витонченим, м'яким впливом на курця. Спочатку відчувається приємна втома, а потім весь накопичений негатив знімає, як рукою, залишаючи розтаману у світі радості і безтурботності.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Mazar
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:залишає растамана в світі радості і безтурботності
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Mazar x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6571
  Buy Auto Double Joint feminised Polskie Nasiona
  Щойно насіння конопель проклюнеться, залишиться чекати дві декади до переходу на колір. Поетапна турбота про «дівчаток» подарує безцінний досвід і впевненість у власних силах кожному дебютанту гровінгу.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду