• Огляд

  Насіння канабісу auto Blue Mazar feminised буде цікаве цінителям шикарного сорту «Блуббері» і потужного високоурожайного автоквіта «Мазар». Після того як насіння конопель показали паростки, штам буде готовий до збору врожаю приблизно через 75 днів. Генотип рослини ділиться на 75% indica і 25% sativa. Даний канабіс зовні являє собою суміш обох батьківських ліній, але в деяких випадках гровер побачить явні риси стрейна «Чорниця» або дуже схожі на другого предка зовнішні особливості. Складність культивації середня, але новачкові під силу виростити цей сорт, доклавши трохи зусиль і уваги.

  Походження конопель Blue Mazar

  Автоквітучий фемінізований Blue Mazar поєднує в собі кращі характеристики від 2-х легендарних оригінальних auto предків. Створення цього гібрида сталося в результаті схрещування Blueberry і Mazar - двох найулюбленіших сортів.

  Вирощування конопель Blue Mazar

  Виробник рекомендує розглядати цей гібрид переважно для природних умов, оскільки переважання індіки в генотипі диктує особливі правила вирощування в indoor. Малодосвідчений ботанік може не впоратися з процесом, оскільки необхідно грамотно розрахувати потрібну відстань між кущами, підібрати гарне освітлення (здатне проникнути до нижніх гілок крізь широке листя) і контролювати вологість повітря в гроурумі. Уважно потрібно стежити за кількістю і частотою внесених добрив, щоб не допустити перегодовування. Рослини чудово реагують на різні тренування, спрямовані на збільшення продуктивності.

  Аромат і ефект конопель Blue Mazar

  Висушена трава приємно дивує складним набором ягідних нот, а іноді запах доповнений землистим або пряним відтінком (гострий перець, паприка). Вплив сильний. Стафф викликає почуття щастя і одночасно заспокоєння, і звільнення від гнітючих думок. Спокій і врівноваженість будуть супроводжувати курця протягом довгого часу після вживання. По завершенню дії на організм травичка пробудить апетит, сховатися від якого нікуди не вдасться і в разі, якщо растаман буде вкрай зручно розташований на дивані, йому доведеться встати або дотягнутися до яких небудь ласощів.

  Медичне застосування конопель Blue Mazar

  Рівень КБД в 2,10% в сухій речовині дозволяє використовувати марихуану цього стрейна в лікарських цілях. Вона дивовижно бореться з апатією, пригніченим станом, перенапруженням (розумовим і фізичним), панікою, астмою, глаукомою, епілепсією і мігренню.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Blueberry x Auto Mazar
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7015
  Buy Auto Blue Mazar feminised Ganja Seeds
  Після того як насіння конопель показали паростки, штам буде готовий до збору врожаю приблизно через 75 днів. Генотип рослини ділиться на 75% indica і 25% sativa.
   В наявності 
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Blue Mazar feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 31 серпня 2023 21:47
  Auto Blue Mazar

  Сколько мечтал вырастить этот сорт, все никак не получалось. (то забуровил, то насекомые, то ветер). Мечта, все же, не угасает. И глядя на фото и характеристики, данного сорта, еще сильнее завожусь )

  • 21 лютого 2022 16:41
  И вот... Пора готовится )) В прошлом году заказал этот со

  И вот... Пора готовится )) В прошлом году заказывал и вырастил этот сорт. Как описано в характеристиках: Для новичков - и это так. Урожай не такой массы, как сказано, но жаловаться не на что! Закажу вновь его !)

  • 02 серпня 2021 12:00
  Гибрид

  Классный гибрид для выращивания в ауте, шишки получились с розоватым оттенком, спасибо за совет в выборе, очень ждем фотопериодные сорта.

  • 21 жовтня 2020 15:55
  Auto Blue Mazar fem

  Сорт отличный. При выращивании не было проблем, даже несмотря на сильный запах. Я к нему был готов. Эффект мощный, нахлынул буквально через 3 минуты. Урожай не знаю сколько получился, нет весов, но я доволен. Шишки плотные получились и не мало

  • 08 жовтня 2020 17:04
  Красивый сорт

  Сегодня поливал растишку и просто любовался ее красотой. Скоро харвест. Цвести ей осталось примерно неделя и потом буду готовить ее к харвесту. Но видели бы вы ее бутоны. Непередаваемый цвет и блеск кристаллов... На одном из фото видно ее голубовато-феолетовый цвет. Но поверьте, фото не передает всей глубины цвета. Потрясающий стрейн.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду