• Огляд

  Оригінальний крос потужних стрейнів AK і Somango привів до виведення абсолютно іншого гібрида з назвою Аuto AK x Somango feminised, в який крім благородних сортів був введений чистий ruderalis, для створення ідеального автоквітучого сорту. Фемінізоване насіння цієї марихуани володіє навіть власною легендою. Відповідно до неї, сорт став загальнодоступним завдяки витоку, що стався з ініціативи одного з учених, який працював в спеціальній програмі Університету Міссісіпі і займався безпосереднім створенням нових потужних супергібридів.

  Загальні характеристики конопель AK x Somango

  Сорт AK x Somango при порівняно невеликих розмірах кущів, відрізняється хорошими даними в плані продуктивності. Рослини, чия висота коливається в межах 80-130 сантиметрів, можуть приносити вам близько 500 грамів якісної марихуани з одного квадратного метра. З урахуванням того, що мова йде про автоквіт, з гровінгом якого без особливих зусиль впорається навіть малодосвідчений конопляр, результат вражаючий. Будьте готові до того, що в кінці сезону у вас буде півкілограма потужного канабісу з високим вмістом як каннабідіола, так і тетрагідроканнабінолу.

  Вирощування конопель AK x Somango

  Сорт прекрасно адаптований для культивування в будь-яких умовах, включаючи індор, аутдор або парник-теплицю. Цвітіння AK x Somango триває не менше семи тижнів, з можливістю продовження до позначки в 60-65 днів. Це безпосередньо залежить від дій гровера, в першу чергу. Конкретних рекомендацій по термінах збору врожаю експерти намагаються не давати з тієї причини, що дату гроверу слід визначати самостійно і вона пов'язана з часом, коли була проведена висадка посівного матеріалу. Але для орієнтиру скажімо, що уважно придивляйтеся до суцвіть, починаючи з десятого тижня. Відлік ведіть з прокльовування перших паростків на поверхню. Зверніть увагу, що в індорі даний автоквіт дає лише трохи менший урожай, ніж в аутдорі (300-400 грам проти 400-600 грам, відповідно).

  Медичне застосування конопель AK x Somango

  Auto AK x Somango feminised - медичний сорт, високий вміст КБД і ТГК в якому роблять його затребуваним при наявності різних проблем зі здоров'ям. Особливо це стосується проблем зі сном і втратою апетиту. Також AK x Somango прекрасно розслаблює, впливаючи безпосередньо на нервову систему. Тому преддепрессивний і стресовий стани без проблем усуваються прийомом невеликої порції якісної ґанджі.

  Аромат і ефект конопель AK x Somango

  За рахунок підвищеної смолистості, у сорту солодкуватий і досить міцний смак. Аромат типового хеша роблять більш бадьорим нотки спецій і приправ. Перший ефект потужний і запаморочливий, який через кілька хвилин переводить вас в стан абсолютної релаксації.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:ейфорійний, з переходом в розслаблення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:в Індоре даний автоцвет дає лише незначно менший урожай, ніж в аутдорі
  :низьке
  :AK х Somango х Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1706
  Buy Auto AK x Somango feminised Ganja Seeds
  Сорт AK x Somango при порівняно невеликих розмірах кущів, відрізняється хорошими даними в плані продуктивності. Рослини, чия висота коливається в межах 80-130 сантиметрів, можуть приносити вам близько 500 грамів якісної марихуани з одного квадратного метра.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto AK x Somango feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 24 січня 2022 18:15
  мед.канап.

  очень неприхотлив и по медицински хорош ..люди берите качество огонь всё по релаксу..

  • 16 червня 2019 11:41
  апср

  Заказывала сенмена конопли для мужа. Мой муж был очень довольнй как слон. Привезли ещё лучше, чем на картинке!! Большое спасибо за такой потрясающий подарок как бонус.

  • 11 вересня 2018 17:45
  постоянно тут беру

  постоянно тут беру, у меня уже скидка, как вип клиенту, никаких проблем, только положительные эмоции !

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду